Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Zahájena dovolená. Když jsme po 11 hodině vyjížděli nakrklej jsem se ptal kde je ta slíbená studená fronta. Už to vím. Dorazili jsme a na březích Sykovce je luxusních nádherných 17°C 🤟👍🍺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si ze me uz to chytre zarizeni Samsung 20FE nemuze prekvapit - a "muze" !

Tuhle pri nahledu z kamery nesla on-line navigace - chvilku to dalo nez jsem na to prisel ze oboje nebude fungovat najednou :( proc netusim?
Ciste nahodou se zjistilo ze se nepripojim na starsi kameru Fly3604k na starem "Šaumi"  vse Ok (pripojeni se řesi wifi a BT)

Ale co me rozsekalo bylo vcera - ladime nejake video tak se prez "wacap" on-line video hovor - celou dobu mam ten zazracny chytry mobil pred ocima
ale ten kram ac jsem mel v tu dobu dve upozorneni nic neudelal - to ze me nevzbudi pokud je vypnuty s tim jsem se smiril ale toto jeste dokaze prekvapit.

Jen se stale ptam v cem je to lepsi nez mala lehoucka Nokie 6220 - uz vim - neni to IN pro dnesni dobu :) a nedokaze net.
A pak by me zajimalo mysleni lidicek co delaji "soft" pro tato zazracna zarizeni ....??
Ze zakladni funkce nefunguji a pokud tak jen za predpokladu ze se zarizeni nepouziva - nevim ale jsem z toho fakt prekvapeny ;)



A kdyz uz auticka tak pridam tez par ulovku prvni z Brna a druhe z HK.

20220731_092759.jpg

20220731_134835.jpg

20220731_134942.jpg

20220731_135006.jpg

20220731_134928.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si zkontroloval, jestli vyměnili na garančce kabinový filtr, hlavně mě zajímalo kde vlastně v autě je a jak se mění, musím napsat, že to šikmoocí vymysleli suprově--bez nářadí a za 1 minutu vyměněno :super, to samé je u vzduchového filtru motoru, takhle nějak by to mělo mít každé auto jakékoliv značky 👍, samozřejmě chápu, že tohle na pežot foru asi nikoho nebude zajímat, tak aspoň dám stránku, kde jsou výměny filtrů i s obrázkama 😉

https://catalog.mann-filter.com/EU/cze

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A konečně - byli jsme o víkendu (Pá-Ne) s Kůstkou na svatbě Katky. Fota zatím nemám kromě těchto z mobilu. Místo focení jsem se věnoval jiným věcem. Jo a potvrzuji, nějaký problém s kyčlemi tu asi bude -  byl jsem pak rád, že vůbec jdu :roker 

EDIT : Toto je potisk trika se kterým jsem se pochyboval následně po place.  Na obřad do kostela mi ho nechtěli povolit - próóóč ? Je tam slovo anděl 😂

IMG_20220808_103340.jpg

IMG-20220807-WA0000.jpg

IMG_20220808_102840.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...