Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 3 hodinami, MotoMoto napsal:

Byl jsem na testech Covid, protože už týden ležím a je mi blbě. A co myslíte měl ho tam. Tak uvidíme. 3 očkování, tak snad to nebude těžké.

Včera mi volala máti (ročník 45), že si udělala samotest a má ho taky. Minulý týden byla na čtvrtý dávce,  přes víkend prý byla unavená a trošku kašlala - no a včera jí volala kamarádka,  že jí vyhodili z lázní,  že je pozitivní, ale že se nijak zle necítí, jen je unavená a pokašlává, takže stejný stav jako moje máma. Proto ten samotest. Po konzultaci s doktorkou má být týden doma v klidu. Co jsem s ní dnes mluvil, tak spala celou noc, už ani nekašle,  tak to snad bude v cajku.

Přeju Ti, ať máš taky průběh co nejmírnější - celé Medvěd family se tenhle asiskej ksindl zatím vyhnul, jen bráchu to skolilo už několikrát (holt špitál) a teď bohužel máti. Ale věřím,  že to bude v OuKeji.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,já jsem zhruba odstranil skříňky takový odkladový od stropu nad dveřma vchodovejma do bytu,budou mi dělat nový dveře a nevím jestli by to tam nepřekáželo, samozřejmě něco jsem tam nechal,páč to mám 30let dělaný skoro v celku sešroubovaný a nechtěl bych to rozbít a nevím kdy přesně přijdou tak jsem to předem radši sundal

IMG20220805064523.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem mnoha přesčasů a odešel z práce dřív. Na poště jsem si vyzvedl doporučené psaní z Lotyšska. Vzpomínka na náš únorový výlet za Santa Clausem. 83 km/h na padesátce. V tu chvíli řídila manželka. Lotyši psali, že při překročení rychlosti o 30 km/h mohou udělit pokutu 30 - 90 EUR a udělují 15 EUR. Pak jsme dojeli do Prahy na Čerňák, přesedli v garáži do staré Oktávky, dofoukli gumy a vyrazili do Sojovic pro vnuka. Oktávku má rád, nemusí tam mít sedačku, nejsou tam pásy. Jel jsem zadem, Dřevčice, Brandýs, až jsem u kasáren v Boleslavi zjistil, že dál to teď nejde, most přes D10 je zavřený. Tak jsem se vrhnul na dálnici, sjel v Brandýse, otočil se a kousek před sjezdem na Starou Boleslav mi vybouchnul protektor vpravo vzadu. Možná byl starší, než já. Tak jsem tam nasadil rezervu, za 17 let, co to auto mám, tak nic takového se na silnici nedělalo. Prahy hever udržely (normálně auto zespodu zvedáme panenkou), rezervu jsem za celou dobu nekontroloval, byla prázdná, dohustil jsem jí dobovou hustilkou a zdá se, že drží. Zkraje to vypadalo jako velkej prů*er, nakonec nás to zaseklo asi na 20 minut. A za 14 dnů nás čeká technická, bude dobré tam doplnit funkční rezervu.

IMG-20220805-WA0004.jpg

IMG-20220805-WA0000.jpg

IMG-20220805-WA0005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sednul jsem si u televize, otevřel lahev vína a myslel, že už mám dneska všechno vybráno a bude klid. Začalo pršet, zablikala světla a jsme bez elektřiny. 

Aktualizace- tohle je špatný, silný vítr na km 15 D1 skácel sloupy VN, dálnice stojí, u nás je tma. Aspoň nás nemusí mrzet, že kvůli hlídání vnuka jsme museli vynechat Zátoka v Letňáku. 

Upraveno uživatelem petrinza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az s vecerem jsem se odhodlal sestavit skladacku viz foto.
Sice to ma k dokonalosti daleko ale fungujeto.
Jedine co je mimo je ten filtr - myslim ze by bohate stacil polovicni.
A projistotu koupime nejakou ochranu behu na prazdno.

Jinak teplo teplo a zase jen teplo - u nas cca 30 ale v RK na sidlisti 36 ukazoval to teplomer v aute ve stinu :(
 

20220805_193446[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56To je blbý, tu cestu jsem měl vždycky radši, tomu úseku z Mikulovic do Vidnavy říkám ( v nadsázce) pašerácká cesta, hlavně pro ty hraniční kameny hned u silnice. V současnosti, pokud tam jedu, tak přes Polsko ( Prudnik, Nysa, Paczków) přes Bílý Potok, Javorník až na Travnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja radsi pomlcim
frajer co nam dela prevodovky se nejak dovolenkoval a dovezl ji az v patek po poledni
nastesti bylo vse prichystano takze nasadit - doskladat zbytek a ouha
kratka poloosa je nejaky polak takze vnejsi koub nejde srazit a novy nejde nasadit
takze poskladano na dnesni nocni - auto po vymene celeho predku plave jak ryba v rybnice tak se auto odstavilo a pokracovani v pondeli - dalsi problem je nefunkcni klima coz v tehle teplotach bych nedal a zakaznici taky ne

vzal sem si nahradni vuz u ktereho je podezdreni na spatne zadni lozisko (delano dle slov mechanika pred 1/4 rokem) huceni sem nepocitoval mozna i diky zadnim zimakum
ale jakmile se mi palubovka rozsvitila jako vanocni stromecek kde se zacaly objevovat symboly ABS - ESP - GUMY pochopil sem ze lozisko to asi vzdalo a asi v nem praskul magneticky krouzek
takze zitra beru dalsi vuz ktery po mirne nehode v prikopem ma utrzeny naraznik
takze vymenit nebo opravit a pokracujem :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukas tvl Lukáši Ty už v tom zas lítáš jak když jsi jezdil u těch olejářů na dodávce. Akorát že tam jsi možná jezdil trochu víc kilometrů a jezdil jsi ve dne teď děláš jen noční. 

Jinak celý týden na dílně stál za to. Díky tomu že můj dvorní dodavatel ND přišel požárem o budovu centrálního skladu a teď fungují takovým tím stylem něco málo můžeme mít na pobočkách ale většinu máme skladem u dodavatele tak se prodloužila doba dodání z řádu hodin na den až dva. Navíc tím že mě obsluhující pobočku "dočasně" sloučili s jinou tak tam občas dojde k šumu v komunikaci takže tento týden tři záseky v objednávkách. Další dodavatel neměl zboží skladem a po urgenci poslal dražší za cenu objednaného ale pro mě složitější na instalaci naštěstí se to vše odehrálo v rámci zakázek pro chápající zákaznice. Ale stálo mě to spoustu nervů a dá se říct že dohromady jeden den na dílně navíc.  A to nebudu psát o tom jak mě drtí současné počasí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...