Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

My kempujeme (samozřejmě ve stanu 😁) ve https://atc-smradavka.cz/  vedle jsou lázně Leopoldov, od večerního čtvrtka. Pátek pěkné počasí(rozhledna, Velehrad), v sobotu přeháňky (Modrá - archeopark+podvodní svět, KOVOZOO) velké překvapení co se dá udělat ze šrotu Staré město u UH. 

Edit: nějak mi nejdou vložit páru fotek z telefonu 🤔

Upraveno uživatelem zbynek..s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes  ještě nic mimo zapnutí PC 😄. Včera jsem uvařil oběd a pak  jsem se konečně dokopal k výměně oleje a filtru v C5 a hned poté cesta do  Kamenice n/L dovézt kamarádovi třmen na TZ aby ten zase mohl dojet pro syna a odtáhnout jej z Lanškrouna do Kamenice na TT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím stále bez práce. Nabídky co jsou , nejsou pro mne (seřizovač CNC strojů, Asistentka v advokátní kanceláři apod...) Ale já si umím spravit náladu a tak na středu 3.8. jsem si rezervoval Mercedes a na středu 17.8. Ford. Středy proto, že v úterky a čtvrtky chodím na rehabilitace . . .  Detaily o vozech opět až to proběhne . Jo a můj prokletý Charger ´73 je po požáru elektroinstalace , takže on dřív shnije a nebo mne klepne, ale asi mi není souzeno . . .   😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes druhá garančka , auto OK, jednání se zákazníkem super, jen seřídili ruč. brzdu--zdálo se mi, že bere moc nahoře 😉, jinak v karlovicích ,,normální'' situace v česku--cesta dojebaná na mraky už 30 let !!!, ale podle značky můžu jet 80 😲, kousek dál potom nový  asfaltový koberec, krásná jízda po něm, ale značka omezuje na 60 😲, tohle se fakt nedá pochopit :roker

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namísto původní komody v šatně jsme se rozhodli pro velkou skříň. Bylo překvapení, když namísto 106cm měla 106.5, otvor měl samozřejmě jen 106 podle původní komody xD Tak začaly bourací a zednické práce. 2 dny a nakonec jsem otvor na míru dodělal, vymaloval, namontoval věšáky a skříň... Bohužel měla jen 1 polici, sehnat desku v dekoru s hloubkou 49 je prakticky nemožné, a když už tak za cenovku 1200 🙄 tak jsem nakonec koupil 40cm, 20cm, udělal 9cm proužky a s pomocí přípravku vyrobeného na 3d tiskárně jsem na střed vyvrtal díry na kolíčky, slepil a máme police za pár korun xD Už jen doladit "parkovací" schod pro vysavač 

DSC_0120.JPG

DSC_0134.JPG

DSC_0133.JPG

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco k ATC Smraďavka , rozhledna Salaš, Velehrad, lázně Leopoldov, Archeoskanzen  Modrá, Podvodní svět Modrá, a za nás největší překvapení KovoZoo,  www.kovozoo.cz  ve Starém Městě . Čekali jsme s manželkou, že to bude pěkné ale až tak opravdu ne. Vevnitř je expozice kovárny, historické vozidla a motorky, příjemná kavárná strávili jsme tam překvapivě něco okolo 2,5hod. Počasí horko, pak akorát a jednou déšť až do 9hod., v Uh.Hradišti , pěkné Aquacentrum😎

IMG_20220728_211221.jpg

IMG_20220729_123342.jpg

IMG_20220729_153824.jpg

IMG_20220729_211915.jpg

IMG_20220730_104120.jpg

IMG_20220730_113719.jpg

IMG_20220730_142628.jpg

IMG_20220730_144131.jpg

IMG_20220730_144642.jpg

IMG_20220730_151726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56ale ty koláče z něj :mrk

Já jsem si koupil, vybalil a sestavil stipacku... Celý nateseny že ji zkusím... A pak... Zjistím, že soudruzi tam olej nalili asi ve fabrice... Ale zase ho vypustili... A musimsi tedy olej koupit.. Za ty prachy co to stalo... Bych s tím toho prodavače vzal po hlavě... Hlavně že mi cpal připojištění záruční doby... Ale aby mi narval olej to neeee... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Fruktis napsal:

@ozzy56ale ty koláče z něj :mrk

Já jsem si koupil, vybalil a sestavil stipacku... Celý nateseny že ji zkusím... A pak... Zjistím, že soudruzi tam olej nalili asi ve fabrice... Ale zase ho vypustili... A musimsi tedy olej koupit.. Za ty prachy co to stalo... Bych s tím toho prodavače vzal po hlavě... Hlavně že mi cpal připojištění záruční doby... Ale aby mi narval olej to neeee... :bacha

Co to máš za značku,od maminy to odchází i s olejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od casneho rana se tocilo - prameny Dediny a Zlateho potoka - nachodilo se snad 15km
naslo se vse a tady musim napsat MAPY.CZ :super cice ne vsude jsou prameny naprosto shodne s mapou ale da se dle toho hledat.

Ted zacinam zpracovavat na cca 300Gb dat :mrk aby z toho vzniklo na cca 3-5min videa.Jelo se na jednu velkou kameru fotak dron a tri Mt a jedni kameru za ucho ;)
Samozrejme vse 4K/30 spis 50/60sn.
Pocasi nadherne nalada uzasna dokonce se mohlo parkovat tam kde se normalne nemuze - je to o lidech a za nas bylo stesti.

Tak ze jen bolave nozicky neb teren byl mistama pro kamzika.
V case pridam nejake to foto .... ale fakt az v case.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...