Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Po včerejší návštěvě Dinosaurie jsme dnes zajeli do Středočeského muzea v Roztokách na výstavu ARCHEVITA https://www.archevita.cz/.

Expozice je sice menší, ale za to je její prohlídka velice příjemná. Na mnoha místech jsme byli provázeni animovaným filmem - za nás dost dobrý 

IMG_20220728_151846.jpg

IMG_20220728_151707.jpg

IMG_20220728_151636.jpg

IMG_20220728_151528.jpg

IMG_20220728_151511.jpg

IMG_20220728_151441.jpg

IMG_20220728_151411.jpg

IMG_20220728_151355.jpg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr hele nevím já tama zas tak často nelítám ale jestli je to nějak čerstvé tak to bude mít nejspíš souvislost s tím smrťákem z nedávných dnů. Jak bylo od Brandýsa do Dřevčic omotané to modré auto o strom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím a u cestářů už nikoho nemám že bych se zeptal.  " kluci " se kterýma byla řeč když jsem tam byl na té zimní brigádě už tam nejsou a pan vedoucí taktně řečeno je divnej patron. Co si tak matně pamatuju tak tam kdysi byl po nějakém větším dešti problém že tam v tom dolíku snad zůstávala voda na vozovce a taky tam byl problém s " roletou " povrchu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim zda pujde video nahrat sem aby bylo videt.Ale zaujalo me co "bordelu" leta ve vzduchu.
Zkousel jsem novou svitilnu ale toto bych cekal kde jezdi kombajny ne kde je uz pole sklizene ;)

Video je Neverejne - nevim proc to nejde nahrat a nasledne prehrat.
 

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajdamek posli mi oks info a ceny ke kempu. Driv jsem jezdil do Rapsachu s bejvalkou, ted uz tam nejezdim, ale je tam krasne.

@minimaxa nene, ma svuj pelisek, prvni noc jsem spal u nej, druhou noc spal s peliskem u postele, dalsi taky a tuhle noc uz jen pelisek na chodbe. No a dneska tp porusime, budeme spat u nasich na chate, takze zase pelisek u hlavy. I proto aby na nej nekdo v noci neslapl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...