Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 8 hodinami, Lihous napsal:

DPD zklamalo ridic zastavil zazvonil a po nejakych 20vterinach odjel

já s Českou poštou neměl v minulosti vůbec dobré zkušenosti, ale poslední cca 4 měsíce opravdu super 👍, píšou mejly, posílají SMS o datu dodání a zavolají 5 minut před příjezdem,  dá se domluvit s řidičem..., tohle všechno dělali i ostatní soukromí dopravci, ale postupem času na to nějak zapomněli, tak s nima nehraju 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda musím poštu pochválit taky. Včera objednáno a odesílatelem dáno na poštu, mě včera přišla sms, že to maj a dneska sms, že to přijede. Řidič zavolal dopředu pár minut, že jede, pozdravil, předal,  a "naskeanou" , tak řikám "naskle" :D

hele super, se fakt zlepšili!

Jejich balíkovnu taky využívám, maj až do sedmi do večera.

pravda, obecně u nás to docela jde..ppl, dpd i geis ok. Trošku slabší je intime, ale budiž.

 

jo a co se týče klíštěte, když vidim to "vyndavátko"... tak výbornej způsob jak bez problému vyndat klíště slovy "za pár vteřin", je normálně francovka. Na prst, několikrát potřít, zakroužit po kůži a je venku. Čuměl sem na ten fofr. Kdo nezná a bude řešit, tak doporučuju.

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes 190 km výlet na skůtru, p.rdel bolí, ale vyčistil jsem si hlavu 😂, škoda, že mě na zpáteční cestě v Uvalně předjela světlemodrá třídveřová 206 s dvaceticentimetrovou mezerou a na obchvatu Krnova černá 308 CC byla ještě blíž, pokud se někdo pozná, tak jste hovada klucíí, hovada 😧

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl dneska na STK s károu. Prošel jsem bez ztráty ale byla ve mě malá dušička minulí týden jsem přišel na to že je vyhnilý kus podlahy vepředu akorát v místech kde je přes podlahu přitažená celá korba k rámu tak jsem to opravil velkou opravdu velkou podložkou ale matici na šroubu jsem nezakontroval a dal jsem obyčejnou matici a dneska jsem dojel na STK a koukám a šroub se válel i s podložkou v korbě a matice ztracena jízdou. Naštěstí si toho nevšimnul nebo dělal že si nevšimnul. Takže zítra budu asi vylepšovat tuhle část abych na to nemusel do budoucna myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr tak taky jsem to neměl úplně stopro. 

První bylo zašlé vinko ( taky nápad razit na bočnici), ale dobrý

Druhé jsou standartní gumy, ale psané mám zátěž 83, ale to snad ani nekontroloval.

No a jak jsem trochu roztáhl ten rám, aby byl trochu i pod korbou, tak mi asi na dva šrouby nešla dat ani matka, tak tam jsou jen tak. Ale i s tím už mám plán.

No a cestou jsem ztratil krytku na středu kola ( novou :nevim ), tak jsem volal tchánovi, ať doveze náhradní než dojdu na řadu, což těsně nestihl, ale nad tím technik mávl rukou.

Hlavně vozík bude už v pátek a v sobotu potřeba, tak jsem rád, že prošel.

Edit: ale matky jsem dával všechny pojistné ( se silikonem), tak ty snad nepoztrácím :D

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jen tak pro pobavení vystříhnul kousek záznamu (z autokamery) včerejšího návratu domů. Je radost s tím pro zábavu předjíždět . . . 😇

 

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože zpátky nespěchám tj. nestrkám to předjížděným 3 metry před čumák - sám to nemám rád :myslim  To už když už, tak to poslední zařazení bylo na rozhraní přerušované a plné . Ale spíš souhlasím s názorem pohledem @Péťa , že bych asi nechtěl jet naproti.  Protože ten protijedoucí neví, že já mám výkonovou rezervu a stíhám to v klidu a bez stresu  . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při vší úctě souhlas s @Radek Hurvajz

U toho prvního ještě OK, ten se pro jistotu uklidil na krajnici až úsměvně včas, ale na místě toho posledního bych tě potkat nechtěl ... to by bylo vypípaných slov o kreténech co si honěj ego nebo léčej komplexy  nabušeným autem. On ten proti tobě totiž netuší, kdo v tom autě sedí a jak moc to má/nemá v ruce a v oku, a že to řídí strejda 50+ co je jen fanda a má to za peníze "málem utržený od huby skoro z důchodu" půjčený už netuší vůbec. 99% lidí napadne něco o zlatý mládeži co na silnicích zabíjí tatíky s rodinkama (viz vloni nebo kdy Špindl). Nic ve zlým, @Klemoňi, ale za mě tytyty ... :bojim :myslim :papa

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle už v AŠ mě naučili že nikdo jiný než policajt nemá právo hodnotit jízdu kohokoli kdo je účastníkem silničního provozu. A toho se držím jako asi to musí bejt hezký svezení ale není to nic pro mě. 

Jinak dnes mimo STK jsem byl na dílně a na nákupu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale @Sawoy  já přeci neříkám, že nemáte s Peťou pravdu. Pravě zrovna ty jsi to hezky popsal a s tím i souhlasím, že ten naproti nemůže tušit jestli jede naproti magor který neví co s tím a nebo někdo, kdo už se trochu vyjezdil, má rodinu a ví co si může dovolit 👍

To video jsem sem nedal, abych si honil triko, ale abych ukázal , že s tím nehrcám jen po městě, ale jedu si to užít i ven a hlavně, že to fakt jede . . .  Howg

Upraveno uživatelem Klemoň
důvod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...