Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Odpoledne den otevrenych dveri Novy Hradek - modely - pro me VIP komentovana prohlidka.
Skoda ze se nedalo fotit a tocit vice - vedel jsem ze je to rukodelna prace ale ze ma kazdy model tolika dilu to me prkvapilo.
Videl jsem i pripravovane veci a musim napsat preju jim aby to dopadlo.
Urcite by bylo zajimave navstivit tento provoz pri chodu.

Tamni kostel tez stoji za navstevu - rozhledna je vice mene samozrejmost.

S vecerem na otocku akce z prace = dnes naprosto pohoda snad jen trosku vice tepla ale i tak spokojenost.
 

DSC01560.JPG

DSC01562.JPG

DSC01593.JPG

DSC01595.JPG

DSC01622.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 u nás v akciovce převažují John Deery, jinak Zetory a jeden Claas. Jeden soukromnik, spíš službař New Hollandy i s řezačkou a kombajnem a dva soukromníci mají nové Zetory, jeden Majora 80 a druhý Crystala 140. A po vesnici přes zimu vyhrnuje s Proximou. Nového Zetora, aby člověk pohledal. :myslim:D

Ještě jsem zapomněl na Fendt a Styera na statku a na Lamborghini. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Hele asi bych se bál co udělá s tím plastem a elektronikou mráz a hlavně energeticky by to asi byla sebevražda. Jo ... zimní zahrada kde je nad nulou, to možná,  ale to vyřeší i vhodný okno u vany ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato dnes DPD zklamalo ridic zastavil zazvonil a po nejakych 20vterinach odjel - balicek ma on nikoliv ja :(
Ocekaval jsem treba ze to necha na nejakem tom jejich Pointu - nic ...
Tak uvidime zitra ....??
Jinak dva modely v cene cca 490euro  - uvidime jak si povede zitrejsi doruceni - verim ze to bude uspesnejsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se byl opět povozit. Vyměnil jsem od kolegů darovaný poukaz Chargera 1973 na 1 hodinu za Chargera 2016 na 12 hodin. Co taky za hodinu stihneš . . .

Tentokrát ASR na 5,7L a 400HP nestačilo a zadní gumy šli do světa skoro na každé křižovatce . . . Tak teď se bojím dodatečné faktury 2x á 5 000,-

 

P1120535.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...