Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To už je tak dávno .... lámalo se milénium. Už nevím jestli byly úroky 6 nebo 9%, ale pamatuju že jsme byli mladý a bezdětný. Bylo to hodně tvrdý, ale splatili jsme mega za 5 let a fous takže ty úroky dělaly myslím asi 140 kKč. Asi před pěti lety mi někdo říkal že si bere 1.5 na 30 let a vrátí 2.9 ... Dneska to musí bejt děsná loterie a asi unikum vůbec na něco dosáhnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem mel málem Mega čmeláka na vokne... V životě jsem nezažil debilnejsi zbytecnej manévr od motorkáře... Ve městě, v kopci, v zatáčce, přes plnou, začal předjíždět... A ne že by mě neviděl... Byl jsem tak na dvě délky auta...a přesto to sebevrah musel riskovat...ne že bych mu to přál, ale doufám že další koho podobným manevrem ohrozí bude strom. 

Což mi připomnělo že přišel balíček od @PaKra bude nutné ho namontovat a tímto mu za něj ještě jednou moc dekuji🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis, vidíš jsem ti zapomněl napsat, že to posílám, tak jsi aspoň měl překvapení:) jsou tam v sáčku i malé fastony, když by byly potřeba.

@Hafity gratuluji, na tento okamžik si ještě skoro 30 roků musím počkat... Ale tento týden se nám podařilo zrušit zástavu na tchánově domě, takže aspoň něco :) měli jsme totiž dvě zástavy, protože jsme brali peníze i na opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...