Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Včera návrat z lázní...po d11 opět za trest... Ještě ji nedokopali na jednom úseku a začali kopat druhý... Nastesti jsem v jeden okamžik měl prozreni mysli a svihnul jsem to objíždkou v protisměru, v původním směru se kousek predemnou porouchal kamion🙈

A dnes to na mě všichni sypali... Nejdříve přivezli dřevo, pak práce... 

A v podvečer jsem uklidil dvě hromádky z 10....bych nevěřil že v jedny hromadce je tolik dreva🙈

IMG_20220524_204908.thumb.jpg.f1f2976e9e7d3f303ff4c4bdd9923dd7.jpgIMG_20220524_205022.thumb.jpg.37dee57f6516d750055450b6bec5e17c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska cesta do města... Na historickou jízdu tramvaje... 

IMG_20220529_112834.thumb.jpg.c1a0f3d13a0d4d3b4ed234d149f4b2dd.jpg

No a cestou tam, mě predjizdelo auto od O2... Ale s nedostatkem O2 v mozku řidiče, pac v ostrý zatáčce, přes plnou, a před dvojitou vlnou na silnici, do které se v klidu schová kamion...

Mel štěstí, jet tam opravdu kamion byli jsme ve zprávách vsichni...

Coz mě přivádí na myšlenku, že to chce silnější klakson do logana, protože ten kejhak co tam je teď, vydal zvuk jak když někdo chytnul kachnu pod krkem... 

A včera jsem doskladal dřevo pod střechu, teď už to chce jen kouzlo s pilou😂 ale těch svalů co jsem získal... By jeden nevěřil, kde všude může sval bolet.... 😂

A nasrali mě na brigádě ranní... Udělali úžasnou "optimalizaci" místo 60 adres na dvě hodky práce jich tam je 150...a ani kdyz to urvu řidiči co to rozvazi z rukou, tak se to nedá do termínu stihnout rozvezt... Takze se jim na to brzy vyprdnu...

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous včera tu tramvaj tam taky naháněl panáček s kamerou, byl celkem rudej jak rak, jak mu do toho pařilo....v jednu chvilku tam bylo na chcipnutí :D na to že hlásili spíš zataženo a přehánky...nezáviděl jsem mu ...a to jsem seděl ve stínu, a bylo mi vedro :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...pane Pařízek, ty stěrače a ostřikovače nemusíte hlásit...." :D

Takže tady je zkušební video pro @Fruktis, na telefonu mi to tak nepřišlo, ale v té garáži to byla síla ;) jinak by měl mít 420 Hz. Ještě mi hoď do zprávy adresu, ať vím, kam to poslat :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Ono by to slo "ale" zajet na misto zaparkovat auto dojit na misto rozlozit stativ nastavit kameru/y udelat zaber/y vse slozit
prejit k autu a popojet na dalsi zaber ....
Zkousel jsem tri kamery a mobil - vysledek je takovej neslanej nemastnej.
Proste v jednom je to uz moc :(
A to neresim drony - pripadna povoleni atp ....

Ted se slo na max. improvizaci - potreboval jsem si vycistit hlavu a z casti se to povedlo.

Tato hracka je nase hlavni kamera - dlanove jsou vedlejsi "outdorove" doplnkove ...

20220529_103609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dneska rozkládál obložení sdk kolem komína... Kominik tvrdí že to tam být nemá... Tak muselo dolů... V domeni ze to jen sundam Aku, odnesu desky a profily, zacistim a položím pod kamna nehorlavou podlahu mě vyvedl z omylu hned první šroub... Takze místo čisté práce jsem byl během chvilky bilej jak mrazik😂 druhé nemile překvapení je, že predstena je utopena oproti podlaze o 5 cm... Takze to ještě budu muset vylít betonem... :bachaa časový harmonogram je v prtce... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska kontrola kastle u logana... mile mě překvapil přístup servisu, kdy mi vše ukázali na heveru, co kontrolují, a ještě víc překvapili při (ne)placení :) 

... kastle je ok, doporučeno vystříkat dutiny, opravit kus podběhu a jinak je prý ve skvělém stavu...

opět jsem měl pocit po dlouhé době, že jsem zákazník, a ne někdo kdo otravuje... :P 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Já už 8 let jezdím s Loganem jenom do servisu Dacia, a mám stejný pocit a názor. Asi to nebude paušálně všude, ale u Beldy v Jablonečku to rozhodně platí.

Vlastně tažné jsem nechal udělat jinde (lepší cena u mého synovce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím napsat, že u Hjundai mám stejný pocit, prostě takové to jednání, jakože nejste obtížný hmyz , zatím jsem tam byl dvakrát, tak doufám, že to bude i napříště  :)

přestože do Peugeotu jsem chodil nepoměrně častěji, podobné jednání jsem zažil jen jednou na garančce u Tichého v Ostravě--měli tam novou mladou přijímací techničku a všechno super, ovšem další rok už tam nebyla 😢, jinak jsem byl vždycky rád, že už jedu ze servisu pryč :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni o znacce ale o lidech co jsou v danem servise zamestnani .

 

at jsem k tematu, dnes jsem "drevob ordel" roztridil a zkratil na max 320cm aby se veslo do sprintera. 

posledni sance jestli neco nekdo z toho chcete nez to definitivne odjede (cca do 14 dnu) na ty dlouhe tramy mate 5 dni pak je taky zkratim.

 

poštou neposílám 😁

IMG_20220603_160321.jpg

IMG_20220603_160332.jpg

IMG_20220603_160352.jpg

IMG_20220603_160406.jpg

IMG_20220603_160432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...