Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, Hafity napsal:

Dnes jsem udělal to, že jsem se opět přesvědčil, že při budoucím plánování přestavby kuchyně nesmí být mikrovlnka poblíž lednice.... :roker

Aha, je k tomu nějaký důvod? V paneláku mám v vestavnou v almárce nad vestavnou troubou hned vedle lednice mnoho let a zatím bez závad. Mikrovlnka mikrovlnuje, trouba troubuje a lednička lednicuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Ten mlíčák...

...zítra nebo pozítří zlikviduju Aku strunovkou 😛

Jo ty myslíš v zámkový dlažbě, to zlikviduje zahradník 😁

Já myslím na cvičáku, tam jsem si ji sebou nebral, je tam erární křovinořez, ale s tím nejsem kámoš...

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trouby topí a lednice chladí. Takže to možná zvyšuje spotřebu lednice. Ale já já mám mikrovlnku i troubu vestavnou v almárce, která teplo odvání nahoru.

Ale panelák je panelák a není mnoho možností jak to zde ergonomicky uspořádat. Na chalupě je mám hooodně daleko

 

Jooo a ještě není to správně technologicky - z lednice vezmu surovinu, v dřezu ji opláchnu, na kuchyňské desce pokrájím a na varné desce nebo v troubě dokončím. To bych ale musel mít linku v jedné dlouhé řadě (jako na chalupě, kde je na to místo) a ne dřez s kuchyňskou linkou a za zády lednici s vestavnou troubou a mikrovlnkou.  

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predne se zeptam proc mam ciste sledovani prispevku :)
Nic jsem si nemazal.A asi 14dnu me neprislo na mail nic :myslim


A co jsem delal dnes odpocival vcera dovezl nejake topeni na zimu - neb plyn je trosku loterie na nase uspory.
Ted jeste nejake uhli. Skoda ze nikdo nepredpokladal ze po 20letech bude drevnik zase potreba na tyto veci - a ze jsem tam nasel poklady!

Amigo se me nejak zblaznilo cas od casu se samo prepne na 3D pri reguelnim navigovani ale v tak hloupem nahledu ze vidim jen sipku :super
nikoliv kam mam jet.

Noo a po delsi pauze v praci od zitra zase uraa  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Lihous napsal:

Predne se zeptam proc mam ciste sledovani prispevku :)
Nic jsem si nemazal.A asi 14dnu me neprislo na mail nic :myslim

Na to nedokáži odpovědět, ale že by se něco "samo" přepsalo, to se mi nezdá. Co na to admini? @Schreek @MJSytic

 

EDIT: Nemáš problém s příjmem pošty? Třeba kvůli novému certifikátu?

Tady v tom tématu Tě vidím mezi sledujícími, takže vymazaný nejsi.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...