Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska bych spíš měl napsat, co jsem chtěl udělat - spravit blatník, ale jak už to bývá, dopadlo to jinak. Ještě,že bylo kde vzít. Teď budu shánět jiné, aby se stříbrný mohl vrátit. 

Uznávám, že to není na soutěž krásy, ale chvilku to vydržím ;)

IMG_20220317_130457.jpg

IMG_20220317_130504.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - nejdříve jsem se překvapeně zarazil, že zrovna Ty bys vyrazil na odpolední vyjížďku od Vás až k Náchodu, až jsem si Tvůj příspěvek přečetl znova a zjistil jsem, žes nejel do Ratibořic, kde na zámku žila paní kněžna z Babičky, ale do Ratiboře, o níž jsem až doteď neměl ani tucha. Děkuji za rozšíření obzorů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Péťa napsal:

Hele, tohle téma se jmenuje "Co jste dnes udělali". Na fotkách vidím makat jen ostatní, Tebe ne :P

Ok, dobře, pan topenář byl dnes tak hodný a vyfotil mě jak makám při montáži příchytek na trubky u posledního radiátoru 😛

20220317_200236.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topíme! Topenář včera odjížděl před 23h v noci 😲, museli je to dodělat. Napustit, udělat tlakovou zkoušku a nechat plné do rána, kdy na 8h přijel technik od TČ tu škatuli zprovoznit. Natlačil do toho nemrzku, odvzdušnit, zapojit TČ na všechny kabely a už to jede. Ještě přijede technik přímo od Panasonicu připojit TČ na internet a zpřístupní dálkový přístup servisu výrobce a mě aplikaci v mobilu na ovládání TČ. 😉

20220318_182442.jpg

20220318_182253.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sice ne dnes, ale v neděli, exkurze na ruzynskem letišti... Při průchodu rámem jsem samozřejmě pipal, tak me objeli ještě nějakým papirkem... Asi na bomby😂

Vyšlo dokonce i počasí...

Největší atrakce se stal hasičský panter 🙈

 

IMG_20220313_142137_1.jpg

IMG_20220313_141325.jpg

IMG_20220313_135828.jpg

IMG_20220313_135528.jpg

IMG_20220313_132824.jpg

IMG_20220313_131006.jpg

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si dneska koupil dárek "k svátku" a nebo vlastně jen tak pro radost a větší smysl ze života. Kdo mne zná, tak asi ví co to asi bude. Mám to na úterý , tak pak hodím foto.  Mohu dát opravdu matoucí nápovědu : Dárek si vyzvednu v Yacht klubu na Císařské louce 🙊

Kdo se nudí - může tipovat .   Budu reagovat jen na  " přesný " zásah  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis jsem ani nevěděl že už zase otevřeli exkurze na letišti.  No z fotek vidím že v ulici u " eFka "  je jinej vozovej park asi se budu muset podívat na nějaký volný termín a jet se podívat na moje bývalé působiště.

 @Klemoň jestli se nepletu tak na řadě by měl být nějaký muscle car nebo jak se to říká tuchám DODGE CHARGER nebo tak něco (jestli jsem to napsal blbě tak mě netlučte)

Jinak dá se říct že dílna zvolna najíždí na běžný provoz  tento týden proběhlo oživení jedné "mrtvoly"  (307)která byla už u několika mechaniků kteří hlásili bláznivé diagnózy ale nakonec to bylo jedno čidlo které teda přiznám že potrápilo i mě ale mě spíše přístupem k němu. A teď mě tam trápí další (407) tam je to zase PN ale včera po skoro 3 hodinovém hledání jsem objevil potřebný díl na ověřeném vrakovišti, který v pondělí dojede takže to budu moci poskládat. A jen mimochodem  oba tento týdenní kousky se na dílně objevili díky PC.  Dnes je tam sousedská výpomoc otevření zaseklých dveří u Š.Fabia a diagnostika problému.  Co se týče výbavy dílny tak jsem včera v mezičase hledání dílu stihnul doladit nájezd na " podium " udělat fochy do skříně a zarovnat tam věci ještě mi chybí pár drobností které mám vymyšlené a dílna verze 1.0 bude k obrazu mému hotová. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes to bylo tak trosku "hekticke" dopoledne jsem zjistil ze stepkovac je skutecne jen pro ty co maji radi hodne nepotrebneho ve drevniku :(
Vec co dokaze jen nastvat netusim co bylo pricinou ale po kazde slaboucke vetvicce opetne zapnout onen pristroj :(
Bude na prodej s top referenci :mrk

Pak jsem dodelal ozdravny prorez nejakeho kere - vetve me odvezl kamarad kdyz si prijel pro nadrz.

Ale co me udelalo radost byl vcerejsi balicek - kabelove ovladani clony zoomu a focusu na stativ pro nas posledni prirustek kamery - proslo to bez navstevy posty 120 ;)
a co vic si prat ono to funguje :)
Tak ze pro dnesek i prez fofr spokojenost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...