Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No nevím co je krabicoidní Pug, ale já například po tom co mne potkalo s páteří už budu koukat jen po vysokých autech . . .  :roker    Musím.  😟    Scratch viděl jak těžce se soukám dovnitř do té mojí současné popelnice .  Skloněný "A" sloupek mi to moc neusnadňuje . . .   😞

Takže pokud možno vysoký posez a velké přední dveře. Co je za mnou už mne nezajímá . . .      No H2 to být ale nemusí  😉

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto myslím že Rifter by mohl bejt dobrej.  Na razdvatrojku zapoměň do tej se lezlo na pikaču jako vykutálet se z ní to se dalo ale dostat se do ní bylo snadný jen dozadu dopředu to nebylo nic moc co si pamatuju a to jsem byl hodně mladej když jsem s tím jezdil a jak to umělo plavat po silnici kolikkrát jsem si připadal jak šífák a ne řidič. A Pamatuju si jí hlavně od cestářů tam jsme měli dvě a když se s tím jelo někam na práci nebo na jídlo tak jsem to většinou odskákal já že jsem musel za kormidlo a ostatní si vlezli dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je taky hodně vody. Před Žamberkem už potok omýval silnici. 

IMG_20220217_153158.jpg

IMG_20220217_163502.jpg

V práci ráno padala elektrika. Potom kolem osmý pořádně fouklo a spadly dráty na vysokým napětí hned za fabrikou. Když jsme šli po jedné domů, tak se začínali sjíždět ČEZáci. Dvě plechové střechy to nadzvedlo, takže se kotvily zpět. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to šacoval spíš na tepelný čerpadlo.

@Pe.Tr no a jak se v tom cítíš?  Jako asi když bych měl možnost to vyzkoušet tak bych to asi prubnul ale spíš pro tu srandu. Nějak extra mě to neláká. Ale  vzadu čistej kufr a vepředu do toho kaslíku dávat něco co může umazat čalounění v kufru to nemusí bejt od věci. 

No já už jsem kolikátý den za truhláře dneska jsem dokončil přípravu materiálu na stůl do dílny jako jo vím že spousta lidí může říct že do autodílny dřevěnej stůl není zrovna ideál ale protože nesouložím s bankomatem ani s bankovní úřednicí tak musí využít materiál který je zrovna k mání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...