Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Včera jsem dodělal napínák na řetěz mezi první a druhým jezdcem, trochu jsem Tandem vyzkoušel, jestli moc napínák nerachotí a dobrý. 

Dneska dopoledne bruslení se synkem, jsme bruslili cca hodinu v kuse a jsem zničený jak pes. 

A co s načatým večerem, asi pivko 🍻

IMG_20220113_095803.jpg

IMG_20210610_171121.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, machulda napsal:

Kdysi jsem četl nějaký článek, že to zkoušel myslím Ford. Ale asi se to moc neujalo...

Máš pravdu už sem to našel ale vymysleli to děti tak zas tak chytrý asi nejsem 🤣

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/napad-vynalez-destova-voda-ostrikovace-recyklace-ford-s-max.A180323_134425_automoto_taj

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2022 at 12:24, Medvěd napsal:

Toto městečko je ještě proslaveno na Městské hoře poskytnutým azylem trojici medvědů z večerníčku - jeden z nich už to má prý za sebou

Ano - jsem v Berouně

https://ceskokrumlovsky.denik.cz/zpravy_region/podivejte-se-medvedi-bratri-kuba-s-matejem-oslavili-22-narozeniny-20220117ck.html

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po nocni prekvapeni v podobe nefunkcniho kotle - plynoveho.
Vsude zima :(
Zbezna kontrola neprivedla k zavade tak jsem vymontoval plosny spoj ....

No byla to pojistka pri mereni zkouseckou se chovala jako ze funkcni je ale po vyjmuti z drzaku uz funkcni nebyla.
Dobra zprava je ze uz zase teplo doma mame.

A zeptam se jake jsou zkusenosti z Aliho primo z ciny - jake jsou desatky celnikum jake je zdrzeni ...?
Diky.

20220120_101619[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ali nevím, ebay vloni pouzdra na mobily v ceně 25 AU$ bez cla, objednávka a platba 18.11., příslib doručení 22.12.21-25.2.22, dorazily 22.12.21.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska dojel pro třetí proti C19.  No co vám budu povídat opět mě to utvrdilo v tom že to je neskutečnej byznys pro ty správný hráče který se v tom rychle zorientovali a čapli příležitost za pačesy.  Byl jsem spíše z praktických důvodů v Brandýse. Jednak jsem tam byl na obou předešlých a druhak není to tak daleko a hlavně když jsem tehdy šel na tu první tak jsem nevěděl jak bude tělo reagovat a takže jsem jel rodičovským autem a tatík jel se mnou kdybych nebyl schopnej řídit tak aby mě a auto dovez domů. Od někud z Prahy nebo jinud a třeba moje auto by asi nepřivez. Čas rezervován na 10.20 říkám si pojedu tak abych tam byl tak 10.05 abych když by chtěli nějaký lejstro vyplnit nebo něco abych nezdržoval. Tak jsem tam došel asi 5 lidu přede mnou všichni ale vyplňovali dotazník k očkování já ho měl z domova tak prej než to napíšou pojďte tej sestře u PC dávám ten dotazník ten si schovejte to nepotřebuju a ta druhá už křičela chlape jaktože eště nemáte sundanou tu bundu a než jsem stačil cokoliv říct tak mě tlačila ke kanapi a jedním pohybem mi stáhla bundu z ramene a zároveň odhrnula rukáv od trika a než jsem se stačil opřít o to kanape tak jsem měl na křídle flastr a počkejte v čekárně. A  už ječela další. Že by se mě zeptali aspoň jestli se cítím zdráv to je zbytečný, jen se zeptali jestli jsem byli na prvních dvou tam a to bylo všechno.  V čekárně 10 židlí na těch se mačkalo 12 lidí čekárna velká asi tak kabina nákladního výtahu v paneláku tak si říkám no jestli jsem doteď proplul bez toho abych to chytnul tak tady by ta příležitost byla jen sem do té čekárny nakouknul a šel jsem skočil jsem do auta a doma jsme s tatíkem byli něco málo po 10,30. Takže dnes mám klidový režim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý Jirny ...

Jinak mamině dneska třetí lupnul normálně tady náš praktik ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...