Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

IMG_20211011_150710.jpg

TVL venkovní popelník, to jsem ještě neviděl ... to zase teda jako mají soudruzi z NSR vychytaný, to jo ... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 kde přesně to je nevím ale tuchám že ty nebo Tvůj zaměstnavatel s tím má něco společného.

 

No co dneska na 8.30 jsem byl domluvený s kamarádem že mi kontejnerovou Avií přestěhuje ten zvedák takže včera proběhli přípravy a dnes v 9 SMS ta hajtra zdechlá nejde natočit v 9.45 jsem to nenatočil jedu Dafem tak přiletěl naložili jsme zvedák do konťáku a tradá směr nová dílna. Tam jsme ho složili ale bylo to na fousy ten Daf je prostě trochu větší než Avie a při manipulaci s ním po dvoře je potřeba trochu víc placu.  Zítra stěhujeme zbytek gumárny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

kapota je pro uživatele uzamčená, tam se dostane pouze autorizovaný servis.... takže doplňování ostřik kapaliny tudy 😉

včera sem tu psal, že až budu velký, kupim si mercedesa, tak dneska to měním--abych se za tři melouny nemohl ani podívat doma na motor, to ho nechcu 🙈🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, radim.1008 napsal:

Pisoár? 🤣

Taky mě to napadlo 🤣 Ale možná je to eko frendly řešení a při dešti se to automaticky otevře aby se doplnila voda a šetřilo se pitnou 🙂 

Tak mě napadá pořád se mluví o zachytávání dešťové vody u domů ale aby se zachytávala dešťová voda z torpéda do ostřikovačů ještě nikoho nenapadlo, asi si to nechám patentovat 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem toho měl celkem dost, ale akorát zmíním to, že jsem projel @Pepitovým "územím" :D - přes Klopinu, Mohelnici a pak po dálnici kolem Loštic :) Takže Tě tímto zdravím a pokud budu mít někdy víc času, tak se můžu ozvat, abychom se mohli konečně potkat:papa:) Dneska jsem spěchal na odpolední...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peter23p napsal:

Tak mě napadá pořád se mluví o zachytávání dešťové vody u domů ale aby se zachytávala dešťová voda z torpéda do ostřikovačů ještě nikoho nenapadlo, asi si to nechám patentovat

Kdysi jsem četl nějaký článek, že to zkoušel myslím Ford. Ale asi se to moc neujalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2022 at 11:27, Pe.Tr napsal:

kapota je pro uživatele uzamčená, tam se dostane pouze autorizovaný servis.... takže doplňování ostřik kapaliny tudy 😉

Ten ten mergl za pár míčů nemá vepředu ani úložnej prostor jako třeba Tesla apod., když má tak dlouhou kapotu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...