Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Medvěde taky tak. Nejdřív jsem šel na stavební průmku obor Dopravní stavitelství, tam jsem v prváku rupnul z Aj, když jsem se trochu nepohodl s učitelkou. :roll:DRepec jsem udělal, ale zasekl jsem se, že dál ne. Tak jsem přestoupil na učiliště, který bylo a je pod stejnou školou, obor nástrojař. Tři roky jsem se Aj vůbec neučil. :D Po výučáku do práce a při ní po odpolednách tři roky večerního studia. Začínalo nás nějak přes 30 a k maturitě nás šlo 8.

Takže hlavně, aby měl Pavel o řemeslo zájem a zbytek půjde. Tak si tu maturitu udělá později, pokud ji bude chtít a bude ta možnost. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

já myslel učně na prax , přijde mi neuvěřitelné, že v třeťáku neví na jakou stranu se povoluje. 

jako neumim si predstavit ze tihle tretaci maji na zavereckach veci jako rozvody , spojka a pod.

ja na zavereckach dostal spojku , rozvody a sestelovani motoru stodvacky 😁 (za jedna samo - a to jsme v todine nemeli jedine auto 😁- vse nauceno ve skole a na praxi)

Já to mám jen jako zálibu,že se chce občas někomu něco udělám ,ale už slevuji,jináč řadu Š100 a výše jsem, jednou koukal pod ruce sestřenky manželu  a náležitém vysvětlení  a pak už jsme to tu s kolegou z práce dělali po práci jak na pásu. A to mi bylo cca 18-19.Jedno odpo po práci se to rozebralo a druhý odpo vše zpět ,spojka,to se ještě lamela nýtovala, seřídit packy,pak přišla už talířová,rozvod,kola, řetěz, svíčky, seřídit a pryč.Vše bez sloupu,jen s krokodýlem. To byla doba. Díly přes kamaráda mámu z Mototechny v Jičíně a nebo přízeň z Kosmonos škoda auto. Dnes je vše ,jen už se nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na druhou stranu... u nas mechosi ,ty kluky nechaj delat i jiný věci než gumy a brzdy...takže toho vidí reálně víc . 

ja kdyz mel praxi na Audi a VW v 97 tak se delali snad jen prohlidky a predprodeje. Malokdy prijelo neco starsiho s problemem . A nove auta problemove teda nebyli. Semtam rozvody na Tdi a fertig 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vymene predniho okna na nasem kocaru se dnes koupila ekologicka plaketa pro nemecko - osud me uz mohl VAROVAT kdy minule jsem kupoval snad na po treti ...
Dnes jsem byl opet konfrontovan v Nachode ze jsme jen lide a udelame vse jen nechtej nic resit!!

Zacalo to ze se to uz nekupuje - satrsi technik ;) Rikam Ok ale cca 80Euro pokuty me asi nedate - nasledovalo vypsani SPZ kdy pani strhla lep z 1/2 znamky
SPZ vypsala klasickym centrofixem ktery "zmizi" do max 3mesicu og fix od DEKRY samozrejme nebyl.
A co me dorazilo je ze asi 1/4 uz proste nebylo cim prilepit - tak jsem dostal info -NERESTE TO proste se to odlepuje 
Ano budu verit ze SPZ je nalepene na skle a pripadna kontrola ze strany nemecke policie bude min na poprve "shovivava" jako minule kdyz uz SPZ nebyla vice mene citelna.
A zaznelo doporuceni o jeji vymenu.
Pani jsem doporucil VYMENU VSECH PLAKET kdy uz bude asi lep v nefunkcnim stavu - kdyz plaketka nedrzela uz pred cca 8lety.

Na druhou stranu pokud provozuji STK podobnym zpusobem projde naprosto vse - o cemz tak trosku "pochybuju"

Nu coz z dob lepeni fotek dalnicnich znamek bez spz oprasime nejaky navod a snad se onen kousek podari prilepit ....
Pokud ne budeme reklamovat a budeme trvat na nalepeni jejich technikem.

Ale co jsme jen a jen lide a tato legrace pripadne stala jen 300Kc - co urcite vim 100% do Nachoda uz 100% NIKDY to si ji radeji necham poslat primo z D!



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvilkou se vratil z Prahy mel jsem tam setkani s panem zvukarem z CT a pri te prilezitosti koupil jedno male nenapadne zarizeni bezdrat.mikrofon.
Predtim Kolin Kutna Hora ... naprosto pohodove odpoledne a podvecer.
Prekvapilo me jak kolem K.Hory jsou vsichni v klidu a pohode na silnici.Skoro az k neuvereni - kdo spechal jsem byl snad jen ja 🙄

Realny prinos prodlouzene D11 je zkraceni cesty o cca 30-35min tak ze za me :super brano z C.mostu prez Smirice k nam domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výlet do Prahy... K zubaři... A s detma je trochu vyblbnout. 

Zpátky cesta děs běs... Nevím jestli na mě něco leze nebo zimní únava, ale raději jsem musel zastavit a vyvetrat se, pac jsem byl jak matoha.. A málem jsem na ty dalnici usnul... No a v Rakovníku predemnou jel seat... Tuner.. Machr na entou...

A před jedním přechodem pribrzdil, že nejspíš pustí lidi na přechodu...a debza to vzal na chodník...ale vůbec nechápu co dělal.. Jel sotva 30...silnice suchá...obrubnik vysoký.. 

Naštěstí lidi stihli uskocit... Ale aby třeba zastavil a zeptal se zdá jsou všichni v cajku, to ne...

Karma ho dohnala velmi brzy... Ty dvě nakoply a prorazeny kola o obrubník budou doufám pro něj ponaučení...

Když jsem ho predjizdel, tak si říkám,podivam se co to bylo za mladyho vocasa...a von to 50 letej chlap...

Ale po celém dní by to bylo to poslední co bych chtel, abych viděl přímo před sebou rozsmelcovany chodce.. :bacha

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Klemoň napsal:

A jak se to pod tím sklem dolévá ???

Blbě 🙂 Chce si to schovat nějaký šikovný kanistřík co má dlouhou nálevku a ten pak používat.  Ale v torpédu pod sklem to má více značek namátkou třeba některé Volva. Jen mě překvapuje že víčko není modré pak by se nedalo tak snadno přehlédnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dokážete si představit kolik lidí nezvládá ani takovou triviální záležitost jako si dolejt kapalinu do ostřikovačů ? No na druhou stranu díky nim mám o zábavu postaráno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...