Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V práci jsem byl včera, dnes už užívám volno a nástup taky až 3.1.2022. No a co by to bylo za volno, kdyby se něco nepo... Dneska jsem sebou málem říznul na uježděném sněhu a při vyrovnávání pádu si hnul se zády. Bolí to od žeber po pravou lopatku. To bude noc. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě zítra vezu někam po Praze rektora a ve čtvrtek možná poštu ze školy na pobočku. No a pak až do 3.1. taky volno. Když se nic nezmění, tak budeme od 27. 12. v hotelu NEPTUN v Malé Morávce - jezdíme tam už asi 8 let a celkem se nám tam líbí 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 záleží co je lepší, jestli sebou plesknout hned anebo tančit a natáhnout si svaly/šlachy co se vůbec nepoužívají. No obojí je špatné 😪

Taky jsem si dneska málem urval kapsy 🤣 ale dopadl jsem lépe, jen jsem podklouzl. Na zpáteční cestě, jsem si sklouzl. 

 

@Medvěd na Malé Moravce je moc fajně 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělal jsem si dnes výlet na chatu, cesty suché vyjma úseku přes les už u nás, ale nějak jsem ten ledový kopec vyjel, nahoře krása, slunko, sněhu tak 15 cm -- romantika jako kráva (pohled z vytopeného auta) :), obešel sem chatu, všecko OK, tak honem do auta, v Opavě na rondlu u Globusu policejní manévry--asi tam dávali něco zadarmo, bo lidí a aut něúrekom 😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska den vymalovanej jak obrázek. Včera jsem na jednom plotě zřel ceduli že v tom místě je k nájmu dílna,sklad,kancelář. Dnes jsem tam volal a po prvotních informacích jsem se aniž bych to viděl rozhodnul že dnes nebo nikdy takže když mi pan domácí nabídl prohlídku na dnešní podvečer tak jsem neváhal a kejvnul ve smluvený čas jsem se dostavil na místo prostor mi byl předveden a dnes podruhé jsem kejvnul.  Lidi a historicky tam autodílna byla  je zkolaudovaný jako dílna a v územním plánu je to jako průmyslová zóna takže největší problém který jsem měl u mě doma jsem tím vyřešil. jak to bude všechno doladěný a budu se chystat na otevření tak Vám dám samozřejmě vědět kde mě máte hledat kdo budete chtít mě svěřit svoje čtyřkolové dítko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistrGratulace. Kdyby po tobě kdokoliv chtěl něco co by smrdělo názvem požární ochrana jako třeba požární řád, poplachová směrnice a hlavně zatřídění činnosti a cokoliv kolem tak dej vědět. Jo a ohlidej si ať máš v nájemní smlouvě uvedený že je to zkolaudovaný jako autodílna včetně jednacího čísla kolaudačního rozhodnutí a to k tomu jako přílohu ať ho máš v ruce.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 nevím je to věc která je stará když moc tak dvě hodiny.                                 

@Sawoy jo díky za nabídku kdybych něco potřeboval tak se připomenu. 

@Fruktis taky děkuju a zákazníci budou potřeba .

Už to nebude jako když jsem to měl za barákem mám z toho trochu vítr abych to utáhnul ale zase kdo se bojí se.e v síni. A třeba se to rozeběhne až tak jak jsem si to vždycky představoval tady doma mě ta velikost dílny dost limitovala a hlavně pořád jsem dělal tak abych na sebe neupozorňoval což teď budu muset změnit a budu o sobě muset dát pořádně vědět. Ale tak jako říkám si že víc jak polovina zákazníků je z Prahy ty to budou mít blíž a ty co jsou tady ze vsi tak to nebudou mít zas tak daleko ale hlavně nebudou muset bloudit nikam do uliček je to myslím si nejlepší lokalita jako jsem za ty skoro 3 měsíce co něco hledám našel a viděl. 

 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno - za sebe gratuluju. 

Nájem je blbej v tom, že na něj MUSÍŠ vydělat, ale zase někdy je to MUSÍŠ dobrý motor. 

Nicméně není Ti 20, abys nevěděl co děláš a potřeboval nevyžádané rady, tak teda ještě jednou gratula a věř, že Ti držím palce 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...