Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Sice trosku vice :xvul ale koukl jsem na nabidku ceniku na fixaci na rok dva tri a verte nestacil jsem se divit - nejlevnejsi me prislo nemit zadnou fixaci - skoro jsem tomu nechtel verit ;)
Jiak co jsem dnes delal - dopoledne prisla dalsi hracka kompletni gimbal
Pozvanka na aukci nejakeho pozemku pole - naprosto nevim oc jde jen tusim.

A ted od sklenky cerveneho uz v poklidu popreji krasne sneni noc ci dobre rano :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 já si právě převzal dopisek od pošťačky, píšou v něm, že jsem na začátku listopadu jel v Havířově jak dobytek--celých 58 v obci a mám jim poslat 500, takže varování pro vás, co jezdíte od rondlu směrem na ostravu je tam radar, já to vím, ale je to marný, marný, marný :aut, dobre mi tak, ***ovi 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase pětikilo je ve srovnání s tím co jsi ušetřil tím že jak jsi jel rychle úplně zanedbatelné ne?😛🤣

Edit: to jsi mě přiměl, abych se zamyslel, kolikrát už jsem v životě zaplatil. A od toho nebylo daleko k úvaze za co za všechno už jsem zaplatil a došel jsem k závěru že mám na kontě asi tak třikrát nebo čtyřikrát překročení rychlosti v uzavřené osadě, jedny nezapnutý pásy, jedno otáčení na světlech a jedno zbytečné svícení mlhovkama  když už mlha nebyla. No nejsem já pirát?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - mě ASI v úterý blejskl novej svinskej radar na silnici 3 v posledním stoupání ve směru od Mirošovic k Benešovu, o kterým jsem do toho úterý neměl ani tucha. Měřený úsek je asi 3 km dlouhý a trvá de fakto přes celý stoupací dvojpruh (proto svinskej). Já se kolem 7mé hodiny ranní vlekl několik km za kamionem (od Benešova proti mě auto za autem, takže předjet se nedalo) a tak, protože o tom stoupacím pruhu vím a těch kamionů jelo za sebou víc, jsem Doblo rozjel na nějakých 110, když tu známá kolmá čára na vozovce a rudý záblesk... 

Jel jsem pak nahoru sice jak beránek, ale myslím, že nějaký pozdrav asi přijde. 

Info pro ostatní - ten radar měří i dolů. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ... v Brandýse nad Labem moc polských mixů nejezdí ... ovšem koho betonárka zaměstnává netuším. Trošku paradoxní a hořko komický mi přijde, že  před tím kruhákem v podstatě zastavil a pak se cíleně rozjel. Ale možná to byl major Maisner a selhala mu noha na plynu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Polský kamion to nebyl , ale kdybych se měl za tohle v Práglu rozčilovat, tak nezavřu hubu . . .  Buďme féroví - alespoň to tam poslal na ty tuny celkem svižně.  To mě když už tak naštve hňup, který se ti tam nacpe, ale aby se rozjel - to NE.  :bacha  Chápu , že u nás když chceš vyjet z vedlejší, tak se občas musíš vnutit (také to sem tam udělám/ kdo z Pražáků v Praze ne ???) , ale když už se někam nacpu, tak to tlačím co to dá , abych toho, kterému jsem to tam poslal, moc nebrzdil . . .  :roker

EDIT: Hodně často to u nás z "připojováku" nacpu mezi vedle jedoucí auta , ale srovnám s nima rychlost.  Je fakt, že občas se to tomu za mnou nelíbí , když má pak mezi námi max 3 metry .  Ale tak trošku na 5 vteřin ubere a je vyřešeno.  No někteří to psychicky nedají a troubí jak urvaní . . .  Ale za mne je to určitě lepší než na konci připojováku muset zastavit - to už se pak blbě někam nacpeš . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než přijedu na chatu, mám rondlů po cestě něúrekom a Poláci s kládama mají ve zvyku najet do rondlu na jedničku a jedou na volnoběh :grr, samozřejmě ho pustíš, bo je větší 😉, ale když někdy chytneš nerva a začneš troubit, tak zastaví a ukazuje rukou, jako že tě pouští..., jak píše Klemoň, už se ani nerozčiluju

horší je, když se chceš do rondlu napojit a Polák s kládama v něm jede jak dobytek a ty vidíš, jak se ten návěs s kládama na tebe nebezpečně naklání... 🙈😯

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa - se mi tam nacpal Ozzy . . .     TEDY CITACE :  "Pravdu díš, taky jsem se nerozčiloval . . . . . . .  "

JJ  - já jsem si to také pustil 2x    Za prvé, abych viděl , co provedl a po druhé jsem se soustředil na komentář  😂

EDIT 2: No ale přiznejme si to všichni - ono je to taky o momentálním rozpoložení . . .  Když jsi v pohodě , tak se jen ušklíbneš , ale když jsi zrovna otrávený , tak špačkuješ , že by i třešně sami opadaly 😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu kalup na dílně, včera kalup gumařskej kterej byl završen kompletním přezutím nějakého offrouda kola velký jak na autobusu těžký zrovna tak.

No a dneska jsem línej. Mám tady zákaznickou C4 na takové blbosti jako ulomený držák vzpěry kapoty, utržené víčko nádržky ostřikovačů, rozpadlou patici žárovky v hlavním světle a přetržený držák posledního dílu výfuku. Naštěstí to má být hotové až v úterý takže dnešní lenora tolik nevadí.  Zítra bude zase kalup gumařskej od 9 do 12 jsou na pořadu tři kompletní přezouvačky a po obědě jedna speciální. To volala paní že potřebuje přezout že má jen pláště ne kompletní kola a že jí to přítel slibuje už tři týdny že to zařídí a teď odjel na 14 dní na služebku či co a paní má jet příští týden s dětma po doktorech a má sněžit a ona že neví jak to udělat protože když nacpe do auta děti tak tam nedá pneu a když tam dá pneu tak tam nenacpe děti že tedy jestli bych jí dal termín a že zkusí sehnat nějakého známého nebo někoho kdo to sem doveze a pak zase odveze a já říkám kde bydlíte a kde jste našla číslo a ona že vedle v Horoušánkách a že jsem jejímu chlapovy dělal auto tak říkám že řešení nejjednodušší je že zítra si auto vyzvednu přezuju a pak zase vrátím že to zas takový problém není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Vena garážmistr napsal:

že zítra si auto vyzvednu přezuju a pak zase vrátím že to zas takový problém není.

Tak to je přesně celej Véna :super                                                                         :xvul       A teď o něj asi příjdeme 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...