Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ráno v 5,45 jsem vyjel do Sokolova. Celá cesta v relativně silném dešti, protijedoucí kamiony mě zalívali až přes střechu + k tomu nárazový vítr = jsem rád, že jsem v 7,45 zaparkoval na dvoře školy a teď za okny poslouchám vítr, který se do oken opírá celkem razantně. Uvidíme jaká bude cesta zpět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás na ČM fouká opravdu fest .  Jezdí i zabržděné kontejnery.  Když jsem přijel od doktora , tak jsem je chtěl strčit zpátky, ale vítr řekl ne, na to nemáš . . .  😉

Jinak výsledek vyšetření přinesl dobrou a špatnou zprávu. Dobrá je, že na operaci nemusím - nic by nezměnila a ta špatná je, že mám ten nerv/nervy poškozené , takže se to mému zaměstnavateli a životnímu stylu povedlo.  Budu tahat nohu 😞 Ale údajně snad né napořád. A podle toho EMG je to poškození částečně už od minula, tedy jak se mi to stalo cca před 5 lety a teď jsem to dorazil .  Prosím nyní žádné utěšující zprávy - musím se s tím srovnat a nechci skončit ještě tady . . .  

Ikdyž o tom uvažuji ( jinak bych si ten kontakt nebral) , je toho na mne posledních pár měsíců už nějak moc 😟    Možná by stačil jen psycholog 😉

obrazek.thumb.png.141205ff1fea721fbe0075c26ea8efef.png

obrazek.thumb.png.68a01ef7177d0fef5d820815a4048bd0.png

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň, nebuď pesimista. :bacha Hlavně tomu nepodléhnout. Vím že to není nic jednoduchého, ale Ty jsi veselý člověk a dokážeš pobavit okolí, tak se na svět usmívej a nic nevzdávej. K Chochouškovi můžeš kdykoliv, teď ještě ne, jsi ještě relativně mladý a pořád se to dá ještě vyléčit. Přeji Ti hlavně pevnou vůli v boji s nepřízní osudu. Máš kolem sebe mnoho lidí, kteří Tě mají rádi a kteří stojí za Tebou, když je to potřeba. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepí moc díky za podporu . Já vím , že mám kolem lidi , kteří mi rádi pomůžou a musím s potěšením říci , že jich je hodně i tady v PC.  Pomoc nabízejí telefonicky, soukromou zprávou , SMS a někdy jsou to lidi od kterých bych to ani nečekal a je to moc fajn - nejsme jen forum.  Já to jen nyní musím vstřebat , protože nosím v hlavě problémy s klukem , mojí maminkou , v práci je to také pindou ke zdi , holka se chystá v létě vdávat a do toho to zdraví a nějak je toho na mne moc.  100x nic umořilo vola . . . Já se to právě snažím zahánět vesolostí ve společnosti , ale uvnitř mne to užírá.   Ale jak se říká : Když nejde o život - jde o hov...  😎

Proto jsem si dělal srandu, že koupím ten bus , bagr a tak . . .  to abych přišel na jiné myšlenky. Ono jak jsem doma celý den sám, tak má hlava čas myslet i na to na co nemá . . .  :bacha

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ráno vyvezl máti na nákup do Lidlu při té cestě jsem dotankoval C2 no a když jsem se vrátil tak jsem zjistil že 807 stojí před garáží jak zdechlá mrcha padlá na PZ která je prázdná ale s ohledem na to jakej je venku nečas a že jsem nakřáplej a nepotřebuju nutně " padnout " do postele s teplotou a rýmičkou tak jsem to nechal stát zítra ráno dojedu do Úval C2 a pak to vezmu na zvedák a asi už rovnou přezuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes návštěva zubaře... Auau... Nejdřív mi umrtví půl huby a teď to přichází k sobě.. To je bolest😁

No a po návratu domů jsem byl obviněn, že nedávnou hádku jsem si naplánoval, abych si mohl žít ve své bubline...no tak prosím... Ukažte se nekdo z typických chlapů, kdo dokáže ráno hladovej vymyslet stragecky plán, abyste se na vánoce zbavili tchyně... Já teda rozhodně ne... Dokud se nenajim, tak mě budoucnost vzdálená o víc jak půl hodiny fakt nezajima😁

A rovnou si tím rozhodila svou poslední obhajobu...a své argumenty si sama vyvrátila...to je tak když někdo lze jak když tiskne a na každou stranu zvlášť... 

A hledám si nějakou brigádu.. Zubař umí pěkně vyluxovat konto....🥴

Upraveno uživatelem Fruktis
hrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky dnes u zubaře, i s injekcí,  už jsem to rozchodil😢 , ale zubařka cca 70 let a celou dobu v ordinaci video Ozzy Osbourne 😯😮, prý její oblíbenec 👍

a teď jsem koukal Automotorevue v telce, pitomec jezdí se Subaru po tankodromu 😯, tak zase za rok ... :papa

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem dnes pojezdit zahradu a posbírat listí. Když jsem v deset vytáhl sekačku, začalo mrholit. Tak jsem to zkusil odpoledne a to samé podruhé, tentokrát to byl déšť. :D Tak jsem počkal a potom část vzal hráběmi. Nakonec jsem skončil u švagrový a s tchánem jsme stavěli novou šatní skříň. Byl z toho na prášky. Se nedivím. Tolik prkýnek a všechno možného z Polska. :D Prý nebyl daleko od toho se na to 🚽💩. :D:D

IMG_20211023_191614.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna retro instalace - dcerka si vyhrabala asi 12letej monitor a o pár let starší DVD player. Po oprášení a zapojení vše funkční. Retro z další fotky hobluje už od loňských Vánoc, kdy objevila moje starý vinyly a kazety. Čekám kdy objeví VHS.

IMG-20211023-WA0000.jpg

IMG-20211023-WA0001.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 19 minutami, radim.1008 napsal:

Tolik prkýnek a všechno možného

To strašně miluju, takové akce. Nejlepší jsou ty pytlíčky plné šroubků a něčeho co vůbec nevíš co to je. A ty návody jsou taky exkluzivní :D.

U nás tedy celý den sucho, ale k sekačce jsem se nedostal. Uklidil jsem čerpadlo, hadici, fitraci a pár dalších věcí a pustil jsem se do zakrácení tůjí. Do toho se mi vůbec nechtělo, jsem ale rád, že jsem se odhodlal. Doba strávená balancováním na žebříku se vyplatila.

No a teď jsem trávil večer zahrabaný v papírech. Snažím se nějak počítat ty ceny energií a je to nářez. Byli jsme pochopitelně u BE a teď jsme v ...  🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...