Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@brixtr ty zimáky jsou ti podobně platné jako mě na 307. :( akorát já jsem přezul v pátek, najel jsem tak 20km a od té doby auto stojí se stávkující elektrikou:( 

Ale sednout ze 406 do Fobie, je ( aspoň pro mě) téměř utrpení, tak ti přeji, ať máš Coupé co nejdřív v pořádku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Alex je dobrej, sleduju ho na FB co ten bus koupil a celou přestavbu včetně problémů na technický, servisem, atd. Dává na své skupině Busem v Norsku pravidelně videa co dělá, řeší atd, včetně videí z toho nuceného tripu evropou. Starší videa jsou na skupině Spaní v autě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 ... jo, a pointa je v tom, že když na to vyšetření přišel a MUDr. se podívala kam měla, tak se ho ptala: vy jste si ty čípky nevzal? A on na to: samozřejmě že vzal, a můžu vám říct, že byly pěkně hnusný. Ona: proboha snad jste je necucal? On: a co jinýho bych s nima asi dělal, měl jsem si snad strčit do řiti nebo co?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si koupím nějakou sklopku s podvalem a budu ho popotahovat po celé republice😀

Dneska jsem si ráno přivstal a na 7 jsem stál u Jarokare v práci aby odhalil příčinu smrti spousty poníků v motoru v mojí 807 což se mu povedlo a já už á objednanou potřebnou součástku teď jen najít ten správný čas a náladu kdy provedu výměnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň ty teda plánuješ dlouhý život 😁

Mě se dneska snažil zrybarit nějaký debza na falešný paypal... Prý jako potvrzení transakce mám nakoupit bitcoiny za 50 euro... A to se to ze začátku tvarilo celkem solidně... 

Nevíte jestli ještě u servisu Peugeot mají akční paušál na výměnu fapu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...