Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Drink Drive z Prahy do Kolina
do prahy sem se svezl jako spolujezdec v Jaguaru F-Type :P
z prahy Mercedes Benz GLE
AMG 660 koni cca :P

jo paradni svezeni - adaptivni svetlomety luxusni , vykon motoru dostacujici ale neprisel sem jak se zapina tempomat nebo nocni videni (pokud ho melo)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi za podporu, nakonec se na sále zjistilo, že to slepák nebyl. Je to neuvěřitelné a sám jsem byl v šoku. Byl to gynekologický problém. Doteď celkem nechápu, že tak malá holka už může mít takové potíže. Máme to ale za sebou a snad to bude do budoucna v pořádku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se přesvědčil, že řidiči jsou opět tydydi... O to více, že by to měl být profík... 

Polák vymetl skarpu s dodávkou a zůstal stát v zatáčce, něco mu z toho teklo a kolo vypadalo divně... Stane se... Brání provozu a tak to tam začali kyvadlově řídit delnasove ze stavby... To jak to řídili nekomentuju... Kdyby to neridili, tak udělají líp... Ale jeden z nich mával na tahač aby zastavil... A on to ten jouda zamaznul za tou dodávku že ho neviděl, že sledoval co se děje v zatáčce za nehodou... Tak jako pak se nedivím, že se dokazou trefit v koloně na dálnici.. 

Snad cucim na to co se děje na silnici predemnou ne v zatáčce, kam stejně v tu chvíli dojet nemohl... A už vůbec nechápu, proč nezpomalil...kdyz před sebou viděl nehodu... Měl tam i trojúhelník... Ale hlavně že to valí jak hovado... 

O pár metrů blíže je přechod k mš... A tam přecházet to je taky lahůdka... Pulka ignorantu nezájem, druhá půlka dělá, že nevidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler  žádný stát nemá tolik policistů, aby je postavil všude tam, kde je problém :roker

v Česku je problém v tom, že 95% obyvatel překračuje zákony a nařízení , nemají úctu k zákonu jako takovému. Zrovna včera v rádiu--ke hlídce Policie přišla ženská, proč nedávají flastry řidičům u přechodů do škol atd., za hodinu ji změřili--65 km/h 🙈, takoví jsou Češi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo mysleno obecne. Tyhlke veci obecne nehlidaj a neresej, ale merit rychlost na rychlostce z tajnyho auta, to jim jde.

A to co rikala ta baba... to muze byt klidne presne ono. U skoly ani prd a pak se zakukaj s radarem za posledni baraky na vyjezdu z obce a uz to kasirujou a "chranej"

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím kolik mají v Rakovníku příslušníků, ale co jsem viděl, tak i v ranních školních hodinách jsou na přechodu dopravaci, takže jsou značně vytížení... Natož aby stali ještě po vesnicích okolo... 

A kvůli školce kam chodí 50 děti a z toho 20 jich opravdu přijde pěšky a deset jich užije přechod, je na přechod asi zbytečné stavět příslušníka...

Byl to takový povzdech nad neohleduplnosti řidičů jako takových...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím. Zjistilo se to během operace, kdy Slepé střevo bylo negativní, hledali proto dál až našli... 😔 Dokonce stahovali jednoho chirurga z domu. Dál se mi to veřejně moc řešit nechce, každopádně nic obvyklého na ten věk. Doktorka z pohotovosti dnes měla službu na JIP a styděla se hodně že nás poslala v sobotu domů. Až mi ji bylo líto, taky to nemají jednoduché... Snad bude vše v pořádku, uvidí se následující dny. Každopádně je H teď spokojená tak uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysRTak hlavně že to víš. My museli jedno z dvojčat ve třech měsících nechat fiknout na Bulovce ... nějaký srůsty, to je jedno. Když jí bylo pět volali že školky ať si pro ni přijedeme, že bříško a brek a podezření na slepák. Tak přes ulici k dětský co se o ně starala od mala a ta na mě koukala jak na magora:  Jak to myslíte, slepák, vždyť ho nemá. Tak jsem koukal jak na magora zase já na ni: Jak nemá??? No tady to čtu ve zprávě ... Tak ještě zvedla telefon, zavolala tam a bylo jasno: tehdy se jim něco nezdálo tak ji ho preventivně vyndali když už byli vevnitř a nám to jaxi zapomněli říct. No a dětská celý roky taky nic bo jí ani ve snu nenapadlo že nevíme ...

Tak asi tak nějak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@SawoyNo někdy je to prostě na hlavu... Jako rodič ani nevědět že tvé dítě nemá slepák je prostě mazec 🤔

No a aby toho nebylo málo, tak od zítřka se zavírá nemocnice jsem se právě dozvěděl. Návštěvy pouze nezletilým a s testem. Takže od zítřka denně na Antigen který má platnost 24 hodin. To je prostě super. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera si tak v poklidu jedu z výletů a najednou slyším velice nepříjemný zvuk, s vypětím všech sil jsem dojel domů a musel jsem coupe odstavit, spojka Ko :(

No dneska mi ráno volá DPD, že mi veze zimáky :D to by mě zajímalo k čemu teď :D než se spojka vymění tak to bude měsíc :D no musel jsem k našim si půjčit od mamky jejího ,, papouška" ještě že má auta dvě :D

IMG_20211019_160838.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se videl v povestne prdelce.
Prijedu s dronem na praci revize strechy vse pripravim vcetne zareg. v predletove mape - vzletnu a pak jsem se uz jen stydel.

Karty mam v druhem kufru s dronem ;) tak se jen proletlo dal jsem si kavu a zitra si dame repete snad nebude moc velky vetrik.
Neni spatne mit vice stroju ale bude asi dobre aby kazdy mel svou kartu v kamere. :myslim

Takova mala ale skolacka chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...