Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před časem jsem tu pro kamarádku hledal levný auto do 40 tKč. Nakonec koupila 206ku od Huga - a ..... (klouzlo jí to ve 30 km/h na mokrých dlažkách)


image.png.d6fc0b0949f9fdf77121f875252d75ac.png

image.png.825db9b775af83f5e010b3dd699cbfec.png

Takhle dopadla v neděli. Teď řeší opravu, ale levný to nebude

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

Před časem jsem tu pro kamarádku hledal levný auto do 40 tKč. Nakonec koupila 206ku od Huga - a ..... (klouzlo jí to ve 30 km/h na mokrých dlažkách)
Takhle dopadla v neděli. Teď řeší opravu, ale levný to nebude

jako ve 30 na dlazbe jo a takhle to zdemolovat? To mi uplne neprijde, to bych na takovem povrchu musel motorku tlacit...... no ale hlavne ze je cela.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k té 206  @Medvěd mě oslovil abych to omrknul takže jsem viděl  asi o dvě fotky víc než  pustil jsem.  A když jsem si k tomu jen tak v rychlosti sednul a vytahal si cenovky za kolik bych to uměl tak jsem se dostal někam na 10 - 13 tis. Kč jen v materiálu co je z fotek vidět že by byl potřeba měnit když jsem si stejný věci vytahal z vrakoviště tak jsem dokázal ušetřit asi 3500 Kč oproti novým věcem s tím že by to bylo ještě ty vrakoviště objet a posbírat to asi na 4 místech takže 6 - 8 hodin času plus nějaká nafta a  úspora je téměř NULA. Práce je na tom když by to šlo hodně dobře z mojeho pohledu minimálně 4-6 dní a když pominu nějakou hodinovou sazbu a řeknu to nějak při zemi tak 10-12 000 Kč a jsme někde na 20-25 tis Kč. Taky vím že Medvěd oslovil i jiné lidi a s cenovkou jsme se s ohledem na podmínky kde děláme vcelku sešli. A to v tom není započítaný přetah a pneu. Když bych si to táhnul sám tak je to nevím něco půjčení plaťáku plus nějaká nafta a ještě minimálně dvě pneu a když budem držet tu lacinou notu tak okolo 1000 Kč jedna. Tak jsme někde 3300 pneu+ odtah. Oprava jak jsem psal výše 22-25 + 3300 = 25300-28300 tis Kč . Takže z mého pohledu by to bylo těžce mimo ekonomičnost to opravovat i kdyby to bylo moje auto a dokázal jsem si to udělat sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...