Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, Charlie 1 napsal:

nahoře ve 30m měla výkyv tak 10cm ne li víc

Tak 10 cm si skoro nevšimneš. Největší vychýlení jedním směrem jsem zažil jako náctiletý a bylo to určitě přes 120 cm na každou stranu , celkem tedy cca 250 cm . Držel jsem se jako klíště a dolů to nešlo. Tedy moje hlava řekla, že to nejde . Ale teď to podstatné - nebyla to rozhledna nýbrž koruna stromu v silném větru. Nicméně kdo zná rozhlednu Doubravka , tak ví že 10 cm je standard v bezvětří . 🙃

Doplním : Ta rozhledna je z proutí a schodiště je kvůli pohybu oddělené na 3 schodu od země a už v 5 metrech výšky se mi točí hlava 😇

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Klemoň napsal:

Největší vychýlení jedním směrem jsem zažil jako náctiletý a bylo to určitě přes 120 cm na každou stranu , celkem tedy cca 250 cm . 

Doplním : Ta rozhledna je z proutí a schodiště je kvůli pohybu oddělené na 3 schodu od země a už v 5 metrech výšky se mi točí hlava 😇

Kdysi dávno v rámci nějaké profesní exkurze nás hasiči tuším z Břevnovské stanice vyvezli na výškové plošině a docela foukalo. Léty to samozřejmě ve vzpomínkách narůstá a dnes bych řekl 2 m na každou stranu, ale dobře, buďme "při zemi", možná to bylo mezi 1 - 1,5 m čili třeba i těch tvých 120 cm ... jenže v 50 metrech a s výhledem na celou Prahu včetně letiště. To by se ti líbilo .... 😝😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sawoy napsal:

Léty to samozřejmě ve vzpomínkách narůstá

A já ti říkam , že jsem si nepřidal . Byla to tuším bříza a naši chtěli volat hasiče , aby mne dostali dolů. Ale já byl až u špičky , proto jsem tak lítal a prý by se ke mně s plošinou stejně nedostali . A kdybych netlumil letité vzpomínk, tak řeknu přes 2 metry na každou stranu, ale to je blbost.

A ta bříza neměla na výšku jen 8 metrů, proto jsem se nahoře tak kymácel . Musel jsem si to vytrpět dost dlouho , než ten nárazový vítr polevil. Pak už jsem se bál i slézt dolů . . .  Kdyby to byl dub, tak to asi bylo více v pohodě . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 nedela - jezdila nekolik let na koni
ale uprimne tuhle postavu spolecne s bratrem (mym svagrem) dedily po otci

na to ze mu je skoro 60 vypada skoro stejne namakane

PS: myslis ze kdyby delala fitnes ze mi necha ten pivni mozol ??

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...