Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

no z toho jsem měl taky vítr 😂, mohl jsem se aspon zeptat na jméno..., jinak nahoru měl ten chlapík nějakou uniformu Horské služby a lidi podél cesty ani necekli, ale když jsem jel dolů SAM A BEZ MOTORU !!!  max. 15 km/h , tak někteří rozhazovali rukama, jako co tam dělám 😂--vlastně typicky česká povaha... :), ale já tam nahoře pobyl asi hodinu a fotil (když už, tak už), takže ti co šli nahoru nemohli vědět, že jsem před hodinou jel se záchranářem...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já si myslím že těch týpků od HS takhle ve všední den ve službě moc není a že se znají i s lidma od zbytku IZS osobně (PČR,HZS ZZS) je asi dost pravděpodobné. Takže by asi stačilo říct hele vezl jsem nahoru týpka od HS zavolej te si na jejich dispečink a tam by se to dohledalo možná že i když by kontrolujícímu dostatečně toho od HS popsal tak by věděl o koho jde a třeba by mu uměl zavolat founem přímo a zeptat se vezl tě nahoru týpek na tej a tej motce?  Výš jak vycházím z toho že v podstatě i Praha je jen větší vesnice a lidi v rámci IZS se tam znají i když jen třeba jak se říká po ksichtu tak proč by se neznali někde na horách kde tohle řemeslo dělají už generace na všech frontách IZS.

Jinak dnes jsem byl u toho kámoše vyzvědět jak mu dopadla kontrola z živnosťáku tak prošel bez ztráty kytičky vyzvěděl jsem i co chtěli tak to nějak dám dohromady a snad to projde. Každopádně se tím nehodlám stresovat dopředu stačilo že jsem dvě noci pořádně nespal jak mi to šrotovalo v palici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tak vyrovnání povrchu cínováním jsem viděl poprvé a naposledy v Kopřivnici při výrobě T 603, to jsme tam byli jako učni na exkurzi 😉, no, nějaký pátek to už bude, od té doby jen tmel, kdysi se jmenoval Upon, až pak Eprosin..., ale cínuje se pořád , hlavně u renovace starých aut, cín totiž nikdy nepraskne  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Péťa no já ti nevím, budeme se muset nechat překvapit co nám tady bude vznikat. Vzhledem k tomu, že plánují dva helioporty..:myslim. Myslím si, že pro tu veřejnost to zrovna moc nebude, možná tak to podzámčí aby se neřeklo 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, ozzy56 napsal:

 tak vyrovnání povrchu cínováním jsem viděl poprvé a naposledy v Kopřivnici při výrobě T 603, to jsme tam byli jako učni na exkurzi 😉, no, nějaký pátek to už bude, od té doby jen tmel, kdysi se jmenoval Upon, až pak Eprosin..., ale cínuje se pořád , hlavně u renovace starých aut, cín totiž nikdy nepraskne  :super

tekutý cín je běžná technologie u mercedesu i dnes ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem cínování viděl poprvé na YT a dělal to takovej vcelku mladej kluk a on to dělá na většině aut. Jinak je jasný že u nějaký spotřební pixly to asi nemá takovou vejšku to dělat ale u nějakýho echtovního veterána to smysl dává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pracovní cesta do ČEPRO v Klobukách a když už jsem tam byl, tak jsem se objednal do Brumovic k Radce a Radkovi na kafe. Při té příležitosti jsem si převzal klávesnicu s myšej, co jsem v létě od Radka koupil a odvezl oba dva jmenované bezpečně do toho městyse v zatáčce mezi Prahou a Vídní
Dík za příjemnou pauzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době cesta do práce autem. Jako co dokáží vymyslet řidiči.. Rozum zůstává stát... Jela sanitka a ne aby ji pustili na rovince... Zahamtli to v ostré zatáčce, která je v lese a není vidět druhý konec... No samozřejmě že z druhé strany jeli auta tak se sanitka sprcla... A když jsem prijizdel měl jsem co dělat netrefit poslední auto co stalo... Jet tam obvykle povolenou 70,tak jsem to tam sesrotoval... 🤐

Pak nuda v práci... 

A návrat domů... Už při odchodu jsem měl takovej divnej pocit... Že to nebude klidný návrat a nebyl...

Tak jsem hyena, tyran, nevdecnik, a skoro zloděj... Že já vůl neposlouchám svůj rozum...a nenechal jsem bábu shnít v bytě... Dal jsem na stesky ženy, kdo se o ní bude ve stáří starat atd... 

Jsem tedy na cestě do pekla... A jdu po dlažbě z dobrých skutku.... 👌😶

Takže @Hafity, abych dostal své nové pověsti... Tu lednici si naložíš sám a ještě ti k ní připočítám vzduch v ni😁 a to uskladnění samosebou...a na to abys nezdrzoval dohlednu s bičem 😁

A co z toho vyplývá? Nikdy, nikdy ale nikdy... Opravdu nikdy, nikdy nikdy nikdy si neberte tchyni při stěhování s sebou. Nikdy. 🤨

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...