Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Návštěva OBI a dokoupení chybějícího obkladového materiálu. Tak budu mít přes týden zábavu, snad to už dorazím 😆

@HanysR už máte dopráno a dobaleno?  Nepojedeš náhodou s vlekem? 🤣🤣  Já jen, že za 508 jsem ještě vlek neviděl 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Petr 3008 Žena že potřebuje něco ještě nutně koupit, tak mám teď klid 🤣 Hele já už raději nic neřeším a dělám co se mi řekne 😁 Sem tam  sice mozek zalije krev a pak se přestávám ovládat ale co se dá dělat. Holt neumím vždy překonat svůj temperament jako @radim.1008který pak háže rady o diplomacii 🤣 Když bude vlek, tak bude vlek. Ečko mám, na firmě mám 2,5tunu tak není problém, jen budu muset i přehodit auto 😁 Do zítřka to už přežiju 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, HanysR napsal:

@Petr 3008 Žena že potřebuje něco ještě nutně koupit, tak mám teď klid 🤣 Hele já už raději nic neřeším a dělám co se mi řekne 😁 Sem tam  sice mozek zalije krev a pak se přestávám ovládat ale co se dá dělat. Holt neumím vždy překonat svůj temperament jako @radim.1008který pak háže rady o diplomacii 🤣 

Ty jsi kůň... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes jsem si "šplhnul" u tchýně. Její Megouš dostal nový olej a filtry...jen teda hoši od <> moc nevymysleli přístup ke kabin.filtru...ten je za trest :bacha

Naopak chválím olejovou náplň u 1.2TCe...dnes nevídaných 4.6l a hlavně žádné ekovodičky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak viděl jsem tažné i na 206 cc, tak mě jen tak něco nepřekvapí:D

Včera jsme zasypali a zabetonovali výkop v podlaze budoucí koupelny, pak se mi podařilo zrušit motor na sekačce, ale hned jsem dostal jiný, tak budu přehazovat.

Dneska jsem kamarádovi pomáhal nastrojit dveře a pár dalších drobností na autě, které kolega z práce v dubnu rozbil. Kamarád s tím hrál ve volných chvílích prakticky sám.

IMG_20210731_120558.jpg

IMG_20210419_155153.jpg

IMG_20210419_155055.jpg

IMG_20210801_183416.jpg

IMG_20210801_183433.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes X-té koupání v moři a pozorování hasičských letadel při nabírání vody. :o:super

 

20210801_183736.jpg20210801_191003.jpg

Fotka při odletu

IMG_20210801_193753.jpg

IMG_20210801_194012.jpghttps://www.dalmacijadanas.hr/nakon-zagore-planulo-uz-obalu-pozar-na-makarskom-podrucju-zatrazena-pomoc-zracnih-snaga/

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 7. 2021 at 0:01, machulda napsal:

Když jste načali to očkování, tak by mě zajímalo, kde jsou ty výhody pro očkované... Byl jsem celkem proti očkování, ale nechal jsem se uchlácholit tím, že nebudu muset něco řešit.... Nejdřív to platilo několik dní po první dávce, pak až po druhé. To bych i docela pochopil. Ale proč i dvou týdnech od druhé dávky,  musím nosit respirátor v obchodě? Navíc chodit na testy v práci?

Teď spíš otázka na právníky, ( @Veverka ) můžě mě k tomu zaměstnavatel nutit?

Celkem i chápu, že jako očkovaný, můžu nakazit ostatní. Ale proč já, podle všeho zodpovědný, mám nějak doplácet na ty "nezodpvědné"? V době, kdy už může být očkovaný každý...

Nutit k čemu? K očkování, testování, nošení respirátoru v práci? Jako v podstatě je to všechno na vodě. Ale to chceš z principu vysírat nebo se roky tahat po soudech?

A privilegium/výhoda? Máš údajně větší šanci, že tě to nesejme do tuhejch, až to (zase) chytneš.

Jako já už to ani nesleduju (jen kolegu z ročníku, Petra Mikeše, soudce Nejvyššího správního soudu, jak těm neschopcům na min. zdrav. trpělivě vysvětluje jejich totální neschopnost respektovat právní stát, práva a svobody jednotlivce,  ochranu ohrožených skupin ale i jednotlivců atd. Vždyť je to ta BEZPRECEDENTNÍ úplně nová situace (trvající teprve 17 měsíců!!)) 🤔

Ale pokaždé, když na tohle téma zajde diskuze a člověk se trochu ponoří do přemýšlení (nejen toho pseudiodborného hnoje, co skoro furt jedou média, Fejsbůky apod.), tak je mi tak nějak všelijak, že je lepší prostě věnovat energii něčemu užitečnějšímu.

Buďto akceptuješ tu převažující linku, nebo se rozhodneš vést svůj vlastní dlouhý, drahý boj...

I dobrými úmysly jsou dlážděny cesty do pekel. A pak není moc překvapující, že "to dopadlo jako vždycky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Veverka napsal:

Buďto akceptuješ tu převažující linku, nebo se rozhodneš vést svůj vlastní dlouhý, drahý boj...

Naprosto ti rozumím, v podstatě stále častěji docházím k témuž. Tímhle procesem vzniká tzv. mlčící většina? Jenže v tom případě se mi pořád vkrádá otázka jestli a kde je nějaká hranice toho mlčení, té akceptace převažující linky ... ne, v tom se tady fakt nedá hrabat, to by nedopadlo dobře ... důsledky tý úvahy by vedly do hluboké minulosti (třeba až do doby spolustudia na střední s Jardou Šarochem) i do (z tohoto pohledu velmi temné) budoucnosti, protože takhle vzato se dá mlčet k čemukoliv. Čili dost, skutečně bude užitečnější nebýt OT a třeba se podělit o (tentokrát úsměvný) příklad chodce se sluchátkama ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak my jsme na místě. Cesta na pohodu, jen menší zácpa kolem Prostějova směrem na Brno. To je ale na našich dálnicích už takový kolorit. Zbytek na to že pondělí dopoledne pohoda. Jdeme se koupat a pak si dám pořádnou Maďarskou klobásku na rozehřátí před něčím větším 😁

20210802_161318.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 4 hodinami, HanysR napsal:

jsme na místě

to vypadá hodně dobře :super..  možná, že jsi to někde psal a mi to uniklo ;).. dej podrobnosti. Kde to přesně je, co to je a tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...