Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tohle jsou takové teorie a plky... Jestli je za tím to, či ono... Situace je jaká je a nedá se s tím asi nic dělat. Samozřejmě, že určitá část společnosti se na tom napakuje ale to je tak vždy, za každé situace. Každý člověk co je svéprávný by si v tom měl sám určit, zda-li mu to či ono přinese spíš klady nebo zápory a dle toho se zdravým rozumem rozhodnout. Mluvení o tančení vs sezení v jedné místnosti mi nikdy nešlo, jsou to takové ty úvahy a teorie typu - co tím chtěl básník říci, na které jsem nikdy nebyl. Raději mám názory typu 1 nebo 0. Když s něčím souhlasím tak to řeknu, když ne, tak to řeknu taky. Víc to zaonačit neumím 😁 Takže @Sawoy někdy mě ty tvé úvahy zabíjí 🤣👍

S očkováním ať si každý dle rozmyslu udělá dle svého, nějaké poučování je nesmysl. 

Jinak ať nejsem OT tak dnes ještě nějaké nákupy před pondělním odjezdem, tyhle přípravné akce mě zabíjí a za mě bych se v neděli nachystal a v pondělí jel. Takhle z toho žena umí udělat přípravu už týden předem a na tohle já přestávám mít nervy. Dobitý jsem z toho víc jak ze šichty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR  možná tě uklidní, že to tak mají všichni chlapi , a když tam přijedem, tak stejnak něco zapomněla doma 😂

jinak s tím Covidem to beru tak, že jestli mě i načipovali tak good, bo až budu mít Alzheimera , tak mě aspoň hned najdou 🙈😂, a jestli to uniklo někde z laboratoře či co mi je jedno--už Hrušínský ve Vesničce říkal, že všichni jednou skončíme špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysRAle nojo, tak jsem si nahlas zapřemejšlel, nemusíš mě hned taky zabít 😂 ... každej ať se k tomu vyjádří jak chce nebo vůbec. A s tím chystáním ... mám podezření že jsou všechny stejný. Jo neřeknu na 14 dní někam 2000 km, ale my jedem na tejden tady a tři dny balení a u plotny před a tři dny vybalování a u pračky/žehličky po. To ta dovolená nemusí bejt ... ale už jsem přišel na to že nejlepší je mlčet a neúčastnit se, i když to ve mně pění ..

@ozzy56 a taky říkal že tělo má jít do hrobu zhuntovaný

 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No většina asi můj názor na očkování zná, já jsem nechtěl a dá se říct že jsem i odolával. Ale pak se to vyřešilo samo na přímí dotaz u řekněme dost dobře informovaného zdroje u DP jsem se dozvěděl že bez očkování do konce srpna pak že mi tam nikdo práci nedá že sice nemůžou kmenový nutit ale brigoše že donutí protože a to je vcelku logický argument kmenový chodí do roboty a domů a jsou tak nějak pod kontrolou kdežto brigošové jezdí jen když se jim chce a nikdo nemá přehled co dělají když se jim nechce jezdit a kde courají. No a úplně stejné to bylo u cestářů pokud budeš chtít jezdit tak budeš očkovanej kmenový nutit nebudeme ale externisti se musí podvolit. Ano vím že to tak trochu smrdí diskriminací a že se od začátku hlásalo že nikdo nebude smět dělat rozdíl mezi očkovaným a neočkovaným kusem ale holt pokud se mi to nelíbí tak nemusím jezdit tam ani tam ale jelikož přes zimu té práce na dílně tolik není a každá koruna je dobrá tak holt jsem se nechal ďobnout. Ono to stejně možná  dopadne tak že to očkování nařídí. Tak aspoň budu mít náskok. 

Jinak dneska dopolčo s máti na nákupu při té příležitosti jsem si vyřídil i jeden svůj obchod no pak jsem zvednul 807 a zkoumal jsem jak moc na kaši je ten čep na pravém rameni pak jsem s Pepínem hráli karty a tak nějak jsem se doflákal až k večeru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy Vůbec jsem to nemyslel vůči tobě zle 😉🍻 Jen že já vyznávám jednodušší, přímočařejší formu zamyšlení a jde mi z tebe často hlava kolem 🤣 K tobě mi to cigáro nějak pasuje, k tomu kafe a pojďme se nad tím zamyslet 🤣 

Jinak ano, lepší to s ženami neřešit, to je sebevražda 😁

@ozzy56 Tak my většinou nic nezapomenem, spíš toho vozíme většinu zpět 😁 Ale alespoň máme vše sebou a kdyby bylo třeba léčit rakovinu atd, tak vše máme a není problém 🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele neda me to a zase prilozim - Ockovani bude tak dobrovolne jako humanitarni bombardovani ....

Jeste mesic a v podstate bez PLACENEHO testu si nezajdem - NIKAM.
Ja do toho sel jen diky "volnosti" kterou jsme dobrovolne poslali na prazdniny.
A co hur lidi tomu tleskaji a maji z toho RADOST!

Predevcirem se u me zastavil kolega z prace a jeho deti se TESILI na vystourani v nose jen aby mohli jet na tabor - ja koukal jako tele!!

Sam jsem od druhe davky stale zvadlej neustale me neco poboliva unava .... ,ale verim ze to bylo k nicemu.

A ted zase miziiim :D:papa

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď ženě řekl, že je to celkem psycho to naše chystání a že jsem ani netušil, že máme doma tolik hader aby už jela asi třicátá sada - pračka / sušička. Bylo mi řečeno, že nemusíme nikam jet když se mi to nelíbí 🤣🤣🤣 Konec diskuze 🤣 Jdu si dát pivo 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně v první řadě je to byznys, to každopádně, každý si to musí rozhodnout sám. Já bych určitě nikoho nepřesvědčoval. Pro mě je argument snad jen to, že jsem znal dost lidí z okolí, kteří tady dnes nejsou..  A rozhodně to nebyli žádní staří a nemocní. Já tedy s očkováním neváhal a jestli to bylo dobře nebo ne.. to dneska neví nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Je unava a unava - driv jsem nevedel co je bolest zubu - ted pernamentne
klouby stejne ANO kdyz se pomahalo na stavbe tak altroza v kolenu a nekdy zada to jo - dnes ?
Zada co chvilku koleno taktez - tak me prosim vysvetlete kdyz i Mudr pripusti ze to muze byt reakce na ockovani coto tedy je?

A mimochodem pokud jsem KO tak za volant nelezu jeste dokazu rici NE ikdyz je cesta vic nez lakava.
A unava nekolikrat jsem zastavil a prospal se ikdyz to bylo domu treba jen 10km - za pruser me to nestoji - osoni odpovednosti jsem se nikdy nezrikal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, HanysR napsal:

@Hafity

@Sawoy Naštěstí to žena dál neřeší, ví, že jsem totálně na prášky a to jí stačí 🤣

@Petr 3008

Nejhorší je že je to neodvratnej proces. Někdy kolem roku 91, to jsme spolu ještě chodili, jsme jeli na Slapy, Spolana tam měla chatky. Celý roky jsem tam jezdil igelitkou: 2-3 trička, plavky, něco slipů, kajtra a trochu peněz na benešovský sprinter. Vydal jsem příslušná doporučení, v Holešovicích se z busu vybatolili budoucí žena, švagrová a švagr, každej krosnu třicet čísel nad kebuli, šel jsem do kolen. O pět let později jsme jeli krátkou feldou do itošky, stejná sestava. Ženským jsem povolil jednu tašku a tu ještě musely předložit ke kontrole a třetina šla ven. Švagrová natahovala a zkoušela to že ji rozbolely zuby a nikam nejede. Dostala dva tramaly a vzbudila se za Mnichovem. A dokud se nenarodily dvojčata tak to šlo, vlastně i pak, nějakou dobu. Ale po pětačtyřiceti to nabralo švuňk a naposled když byla phedra mimo provoz dokázala naplnit tranzita. A bude hůř, to je jistý ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

Tak jsem teď ženě řekl, že je to celkem psycho to naše chystání a že jsem ani netušil, že máme doma tolik hader aby už jela asi třicátá sada - pračka / sušička. Bylo mi řečeno, že nemusíme nikam jet když se mi to nelíbí 🤣🤣🤣 Konec diskuze 🤣 Jdu si dát pivo 😁

Ty jsi se nenaučil ještě taktně mlčet? :o:D Doma to máme tak, že Zůza nachystá hromádky oblečení a všeho toho harampádí okolo a potom dostanu povel, že to můžu narovnat do kufrů a do přepravek. :D Prý na to mám vlohy. Jo tetris mě bavil.. :DSamozřejmě občas něco vytřídím. Jako jeli jsme letos na 12dní k moři bez kočáru, bez cestovní postýlky, bez matrace a stejně se ten kufr nějak naplnil. :D:D

Ale abych ukázal, co dělám tak skoro už týden nedělám nic. :D

IMG_20210729_202550.jpg

IMG_20210729_201205.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste načali to očkování, tak by mě zajímalo, kde jsou ty výhody pro očkované... Byl jsem celkem proti očkování, ale nechal jsem se uchlácholit tím, že nebudu muset něco řešit.... Nejdřív to platilo několik dní po první dávce, pak až po druhé. To bych i docela pochopil. Ale proč i dvou týdnech od druhé dávky,  musím nosit respirátor v obchodě? Navíc chodit na testy v práci?

Teď spíš otázka na právníky, ( @Veverka ) můžě mě k tomu zaměstnavatel nutit?

Celkem i chápu, že jako očkovaný, můžu nakazit ostatní. Ale proč já, podle všeho zodpovědný, mám nějak doplácet na ty "nezodpvědné"? V době, kdy už může být očkovaný každý.

Respirátor chrání proti vdechování různých částic...když jsem chráněn očkováním, proč se mám chránit respirátotem?

Je mi celkem jedno kdo a kolik na tom zbohatne, s tím nic neudělám, ale když už se říká "tečka za koronavirem", tak by to měla být fakt "TEČKA"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@machulda myslím, že tam máte nějaký špatně fungující systém :myslim . U nás v práci, zrovna tak u manželky to funguje.. po dvou týdnech od ukončeného očkování pochopitelně bez testování. Jsi první od koho slyším, že se musí po očkování testovat.

Zrovna tak dovolená s očkováním byla naprosto v pohodě, bez obtěžujícího testování. V obchodech je to takové asi nutné zlo, osobně mi to moc nevadí, alespoň na mě nikdo neprská 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se zeptam vcera v noci prislo par fotek od kolegu ... ,vedel nekdo o teto promo akci ?
Ja se priznam - nevedel jsem nic.
Sice jsem byl v praci ale zazitek to musel byt hodne povedeny toto se kazdy den na obloze nevidi - snad letela sme PL??
Fotky jsou z  okoli Trutnovska / tez bez zaruky :)

IMG-20210730-WA0009.jpg

IMG-20210730-WA0010.jpg

IMG-20210730-WA0011.jpg

IMG-20210730-WA0012.jpg

IMG-20210730-WA0015.jpg

IMG-20210730-WA0016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...