Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No já jsem ráno odvezl železo nebylo toho moc ale už to tady dělalo bordel a včera jsem vytvořil nové místo na odkládání železa aby to nedělalo bordel hned u baráku tak jsem to starý odvezl no přece to nebudu teď nosit na nové místo a za pár tejdnů nakládat k odvozu. Protože majitel šroťárny je starý známý tak jsem tam chvilku poseděl společně jsme si zanadávali na ceny všeho možného mj. jsem se dozvěděl že s tím nedostatkem minimálně řeziva to bude nějaká hra obchodníků protože mladej šroťák má kamaráda někde na Šumavě kterej provozuje pilu starej šroťák něco budoval v minulých týdnech a potřeboval 50ks KVH hranolů 4x6x 600 cm a na pile v Úvalech mu řekli 50 000 Kč  mladej zavolal kamarádovy a ten mu to nadělil za 10 000 Kč a když prej se mladej ptal co se s tím děje tak ten řekl že to uměle šponujou překupníci a obchodníci protože dřeva k řezání je prý dostatek a není důvod k tak razantnímu zdražování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám k tématu , ale úvodem upozorňuji, že jsem byl Covid s těžším průběhem (Covid zápal plic).

Byl jsem na 1. petardě v úterý v 18 hodin a :

průnik jehly do ramene jsem vlastně ani nezaznamenal - byla asi šikovná  (Kůstka která byla se mnou skučela jak prý to bolí)

pak ca 10 minut v čekárně - vše v pohodě , odjezd autem domů cca20 minut jízdy , vše OK

doma po vystoupení z auta áááá  lehká motolice a jemně pobolívá hlava - nic co by bylo potřeba řešit.

výstup po schodech do 2 patra - mezi 1 a 2 patrem se to zhoršilo, točila se mi hlava, kolem lítali barevná kolečka, musel jsem se chytnout zábradlí. Nicméně domů jsem dorazil , vdechnul večeři a s lehkou bolestí hlavy si šel ve 22 hodin lehout.

ráno vstávačka do práce , vše na první pohled OK ale cca po pár minutách pohybu opět kolotoč , bolest hlavy se stupňuje až dostavu nutkání zvracení , 2x paralen 500 a váhání zda lézt do auta a nejet radši MHD. No vdechnul jsem přes den ještě 2 x 500 paralenu a v 18 hodin jeden acylpirin.   Následujíci den již jen mírná bolest ramene a jinak nic.  Takže vlastně OK na to, že mne od očkování takto brzy (3,5 měsíce) po Covidu odrazovali !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě pořád odolávám ... navzdory hromadě rizikových diagnóz směrujících mě minimálně na JIP, ne-li hrobníkovi na lopatu, jsem měl lehký průběh, kromě 4 týdnů šílený únavy mi vlastně nic nebylo. Ale!! Něco se muselo stát v mozku, protože jsem prakticky ze dne na den přestal po 40 letech kouřit a už to trvá 20 týdnů ... :myslim Tak přemýšlím co mi hrozí když to na podzim přitáhnou dvojčata ze školy nebo žena ze školky: přestanu žrát nebo co? Nechlastám už dávno a tamto už mě taky neba ...tak co se mi ještě může stát? Hmmm ... těžká volba ...

Co říkají starší kucííí ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co mají všech pět pohromadě a to nemusí bejt jen o věku. I s 60 za dveřma se nebráním názoru 40níka když bude vyfutrovanej nějakým argumentem, bude mít hlavu a patu a nebude to nějaký papouškování. Je tady pár takovejch že se zamýšlím ... Tady s tou kulišárnou mi furt někde bliká nějaká skrytá kontrolka, jak moc nás do toho dobra všechny tlačej ... copak to je normální, aby něco nakoupili a pak nám to zadarmo vnucovali? Nemám žádný argumenty, pro ani proti, ale logicky to celý dává smysl, zapadá to do sebe, jenže až moc, a to mě tady v tom bordelu trochu děsí. Ta stádnost, ten "fofr", a všude po světě ... je to prostě nějaký divný. Jak říkal Babula v Hospodě: ty co to se mnou mysleli dobře mi byli vždycky podezřelý. @ozzy56 @Klemoň například a pár dalších budou vědět co tím myslím. Tož nevím nevím, ogaři ... aby nakonec na těch šílenejch kravinách ala čipování něco nebylo, když může bejt 73 pohlaví a elektromobil ekologickej tak už je asi možný všechno ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo...kdyz voni ty neresti vsechny vomezujou..nejdriv koureni u piva, pak zavřou hospody na rok..a doma to neni vono, zejo...ne ze bych byl kuřák...:) ale furt do vseho kecaj...

Dneska jsem si zase pujcil akumoto...jako kdyz neco chces znicit..pujcuj to...odrbany motorky, drzaky na telefony ukradli...ale zase oproti posledni jizde je videt ze jsem 10 kilicek shodil...motka se ani do kopce nezadychala...predtim to sotva padesatkou funelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...