Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 50 minutami, HanysR napsal:

barva vypínače

Děkuji. Měl jsem tam chvíli šedivý, a stejně tak jako už ve dvou udělaných obytných místnostech mi přišlo, že je tam už moc přešedíno, tak jsem tam dal stejné, vřesové...

 Říkáme tomu pokoj pro hosty.

 

IMG_20160709_175909.jpg

IMG_20160709_175140.jpg

IMG_20160709_192627.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes 100 km na Hondě, mno, to sedlo není bohviečo--bolí mě prdel 🙊, i když ty cesty taky stojí za houno..., někde jsem četl, že v Osoblaze zprovoznili po letech WC na nádraží (jezdí tam stovky turistů Osoblažkou)http://www.osoblazsko.com/

tak když jsem jel kolem, zkusil jsem nahlédnout 😯--možná tam neví, které je tisíciletí-- kdo tohle WC schválil bych rád věděl, ale zase se tam dají točit scény dobového filmu :myslim😂

DSCN2924.JPG

DSCN2928.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 hele když musíš,  tak musíš a neřešíš...😁

@Péťa jo s matrošem je to bída s nouzi...teď čekám na dodávku ze stavebnin už  měsíc a musel jsem objednat o 50 km dal, protoze byli aspoň ochotni objednávku prijmout...místní stavebniny hory slibu a pak se ani neozvou.🥵

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mi přišlo že stavebnin kde občas nakupuju: 

... situace na trhu se nezlepšuje a začíná být ještě více nepřehledná, než na jaře letošního roku.

Ke komoditám, kde docházelo a stále ještě dochází k cenovým turbulencím a jejich nedostatku jako jsou:

  • dřevo a výrobky z něj (palubky, latě, KVH profily, prkna, cementotřískové desky, ušlechtilé podlahy sib.modřín atd.)
  • stavební ocel
  • plasty a izolanty

se přidává i současný stav s absolutním nedostatkem přepravních kapacit na trhu a také další materiály, jako jsou například:

  • betonové výrobky
  • zdicí materiály (keramické cihly i pórobetonové tvárnice)
  • PVC izolační fólie
  • veškeré čedičové izolanty
  • příslušenství k fasádám (armovací tkanina + doplňky, hmoždinky)
  • střešní okna
  • střešní krytiny (betonové, keramické i plechové)

Některé dodací termíny se aktuálně protahují i na několik měsíců, v některých případech pak dokonce do následujícího roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...