Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 9 hodinami, Sawoy napsal:

Hele u toho Samsungu prostě tvrdě platíš za "značku" a jak vidno ne vždy je za co. Proto mám mobil za čtyřku kterej mi za dva tři roky nebude líto zahodit (rozuměj dát ženě nebo dětem). A vysloveně šmejd to není - dokonce umí zesilující vyzvánění 😋

Dokud byly od opa za korunu měl jsem Galaxy 1, 2 a 3, ale osmičku nebo kolik pak chtěli za G4 ani náhodou. Pro mě osobně to prostě tu hodnotu nemá. Ale co člověk, to jiná chuť.

Tak u Samsungu platíš hlavně za kvalitní SW. Většina budget značek - Xiaomi apod umí HW dobře poskládat ale jejich SW je katastrofa. Že je Samsung drahý a tím pádem oblíbený u pózerů je věc jiná, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Ano ano to je posledni napad nez naprosto zatratim jakekoliv matlaci zarizeni - nakousle jablicko.
Kolega si ted jedno poridil a seznamuje se tak uvidime ale "android" je system idealni na dalkove ovladani modelu do mobilu tabletu se nejak zvlast nehodi - to jsem uz taky nekolikrat psal
ale to je jen muj nahled na problem - jini rikaji "uzasne otevreny system"

@sitler S tim jsem toho Samsunga bral na foceni a toceni ted tady a hned - momentky vidim neco a do 3 - 5vterin tocim fotim a jdu dal - bohuzel tento ks se nepovedl.
A vseobecne mobil by byl jen na toto - ono se neda rici ze se neposunula kvalita vuci predchozimu redmi - posunula je to rychlejsi jistejsi i kvalitnejsi ale ne zrovna tak silene moc ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr 3008 napsal:

Jinak na těch našich silničkách o překvapení nouze nebývá, člověk až žasne co se tam dokáže vyklubat třeba i během dne,

To jsem tenhle týden viděl na vlastní oči několikrát - od tý díry přes pár zajímavých vjetí (hlavně nahoře na obchvat Protivína) z vedlejší až po caparty se zmrzkou uprostřed silnice Neznašov).

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Že je Samsung drahý a tím pádem oblíbený u pózerů je věc jiná, bohužel.

To převzali od Nokie ...

před 2 hodinami, Péťa napsal:

Ti si kupují iphony ;)

Tak do dvaceti. V pozdějším věku už se chtějí odlišit od zlaté mládeže a koupí si Sam....

před 2 hodinami, Lihous napsal:

@Péťa Ano ano to je posledni napad nez naprosto zatratim jakekoliv matlaci zarizeni - nakousle jablicko.

@sitler S tim jsem toho Samsunga bral na foceni a toceni ted tady a hned - momentky vidim neco a do 3 - 5vterin tocim fotim 

Z jabka budeš vytočenej ještě víc.

A přesně jen a jen to a nic víc od mobilu nechci a nečekám a proto jsem spokojenej s tím co umí. Děcka, dovolená, obrázky z cest. Na panorámata mám přes dvacet let starej Samsung 🤣 a 40 let starýho Sokola, obojí na kinofilm. Jo a k tomu druhýmu ještě expozimetr bo to je manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to není uleželý není to k jídlu a když jo tak to děsně smrdí. Pták na dvě věci ...🤣

@Lihous ... si zrovna něco nastavuju v mapách.cz a na co jsem nenarazil ... není to to co jsi postrádal? 

 

IMG_20210723_150511.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy Kolega ma jablicko poslal par videi z prace - zakazane nebudu to sirit  :)
Ale oproti me v podobnem prostredi jako slusna fullHd kamera z jablicka a ja z VHS kamery
Nastaveni na 4K/60snimku vice netreba resit proste to zaznelo bud mam stesti na nepovedeny kousek a nebo a to spis znacka je na dve veci kdyz to nefunguje.

Ale dohnalo me to k jednomu - vezmu vse co pujde srovnat a udelam nejake nahledy pro prime porovnani - kdy ale nevim ;)


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska od rána váleček a barvičky. Pověsil jsem na zeď prkýnka a zrcadlo, nasadil a seřídil budoucí vchodové dveře. Měli jsme dělat vinyl, ale můj vrchní montér dostal od ženy nařízeno jiný program.. takže až v pondělí 😄😄

20210724_114947.jpg

20210724_161241.jpg

IMG-20210724-WA0005.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mě při odjezdu z Albrechtic n.Vlt. upozornily Mapy.cz na zdržení na trase 6 minut. Na výjezdu z Čimelic už to bylo 16 minut s nabídkou na objízdnou trasu před Chraštičkama doleva s návratem na I/4 u Motocentra Milín (I/66 x I/4). Než jsem dojel do Tochovic hlásily Mapy zpoždění na původní trase už 36 minut a objížďku přepočetly, a to ještě dvakrát: nakonec jsem jel přes Příbram viz mapa. Při nájezdu na D4 grafika ukazovala stojící/popojíždění i kolonu od Chraštic až po nadjezd 604 přes D4 a zpoždění 65 minut. Původně jsem měl dojezd 12:55, nově 13:14 - Mapy.cz mi ušetřily 51 minut pojíždění na jedničku/dvojku. 

IMG_20210724_190130.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxapekny pekny, šikovný ruce :)

A ja toho dneska moc neudelal...teda krome grilovaných kuřecích kousků...ma premiera s kuřetem na grilu...jen jsem se nechal ukecat do kupovany marinády a stála za prd...příště si ji vyrobim...

A světě div se..nic sloziteho...🙃

@SawoyTam to je odjakživa v sobotu o prazdninach zabity...mění se turnusy na Orlíku a to je preci jen hafo lidi a aut. Pak staci zduchanec a finito.

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...