Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Sawoy
Cisla silnic - nikdy jsem je nejak neresil - zajima me ze mam odbocit napr. doprava - vetsina trojek a polnich lesnich :) cest znacena znackou neni
malo ktera jednicka i dvojka - za me zbytecnost.

Tmave prostredi - ano je to v nastaveni ktere 100% nefunguje pokud je noc Ok ale pokud je 10hod dopoledne je na displeji prd videt :)
reseni prepinat rucne - mozna je problem v MT man nastavene cerne - pry sporici baterku ??
Radary - verim ze to bude v placene sekci ale ted na 7dnu mame zkusebni "premium" a na naplanovanou trasu nereagoval ani jednou
TomTom/Amigo reaguje na vsechny v okoli a navic hlasil i policii v PL a to byla mobilni hlidka.
Stejne jako u Amiga jel jsem a jezdim na ON-LINE mapu.
A vzhled jsem spatne popsal je smerovan na forum.

@Pepito
No to jsme dva minule byl bracha taky v nemocnici a nic podobneho nebylo proste datum prijeti - v nasem pripade den pred vykonem druhy den vykon samotny
a bud odpoledne a nebo nasledujici den jsem ho vezl domu - diky "specifiku" ktere ma si ho pripravuji na miste.
Ale ted neskutecne veci - snad male plus bude to mit pred pripravene pro onkologii a nebudeme muset uz tyto veci nejak resit.



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen ty kola, počkat až přijde elektronika a nalakovat :) nebo jestli sr najde někdo šikovný, kdo by mi na to dokázal udělat takovýto polep, nebránil bych se. Plotter mám, slr grafické znalosti ne xd

IMG_20210715_205913.jpg

PEUGEOT.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Lihous napsal:

@Sawoy
Cisla silnic - nikdy jsem je nejak neresil - zajima me ze mam odbocit napr. doprava - vetsina trojek a polnich lesnich :) cest znacena znackou neni
malo ktera jednicka i dvojka - za me zbytecnost.




 

No ona čísla silnic nejsou pro nic za nic. Už vidím jak se připleteš k nehodě a sáhodlouze budeš operačnímu hasičů, policie nebo sanitky vysvětlovat kde jseš a že jsi projel tuhle a tamtu dědinu. Takhle pokud máš navigaci tak ti ukáže číslo silnice a ty jen řekneš to číslo silnice a v tu ránu se ví kde jsi. Ano většina trojkouvých silnic nemá nikde značené číslo ale u každého většího propustku nebo menšího mostku to číslo je protože na tom označníku toho mostku je číslo té stavby a číslo silnice.  A pětimístné je číslo silnice III třídy, třímístné silnice II třídy a dvou nebo jednomístné je číslo silnice I třídy. A když to vezmu od Prahy ta 1 je na Brno, 3  Benešov -Tábor ,4 Písek ,5 Plzeň,6 K.Vary, 7 Chomutov,8 Teplice ,9 Česká Lípa, 10 M. Boleslav Liberec, 11 H. Králové- Mohelnice .  Jako systém v tom je a pokud se to trochu naučíš tak nepotřebuješ ani mapu a ani navigaci stačí si napsat čísla silnic a do cíle se dostaneš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 není do Mohelnice. ;) K tý se ani nepřiblíží. :D Ale 35. 11 od HK přes Žamberk, Šumperk, Rýmařov, Opavu, Ostravu až na slovenské hranice. :papa Ale věřím, že šlo jen o překlep. :papa

Dnes jsem dodělal, co jsem měl v práci rozdělané, pořádně uklidil, vysypal koš :D a odešel na dovolenou. Vrátím se 9.7.:roker

Edit: tak 9.8. no :P

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Radime mám to v hlavě z dob kdy jsem jezdíval že když jsem jel na Mohelnici tak první číslo v itineráři bylo 11 tak mi to asi nějak v tej hlavě uvízlo. Ale důležitý je od Phy 11 je na H. Králové 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarad dotahnul vozejk 2 naprava velikost jak maly platak
vymena brzd pres STK - jako debil co vymyslel ALKO napravy by potreboval pres drzku na 2 doby
brzdy vymeneny a vzpoel sem si ze kdyz sem s kamosel byl na melouchu nefungovala couvacka - rozeberu svetlo - zarovka OK -
rozeberu 13 polovku a nakopat dalsiho inzenyra - mlhovka a zpatecka zapojena na jednu svorku - a muzete hadat na jakou

uz chapu tyhle levny plechovy vozejky kdyz jim to vic nesviti jak sviti - neboli DoDo

kup za ranec a dodelej doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr Asi budu fakt jiny ale cisla opravdu neresim.Me zajima ze mam ted tady odbocit a zbytecne nesjizdet z dalnice a jednicky - pro nase presuny max efektivni.
A k DN drive to bylo slozitejsi s tim se souhlasit automobilova navigace dokazala rici souradnice ale dnes bezne instalovana app Zachranka je ma taky a nemusm ani nic nikde hledat.

A kdyz uz jedu tak se snazim vnimat kterou obci jsem projel a kterym smerem jedu.
To na dalnici treba v noci to je jine kafe - kdo z nas sleduje na kterem km jsem a jak daleko je treba nejblizssi hláska sos ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...