Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Sawoy Dekuji

@ozzy56 Treba ted naprosto nesmyslne skoncil u  Superbu podsvit kolecka vzadu na vydechu vzduchu rekne se diodka kablik konektor ale co jsem mel moznost nahlednout do info tak uspora na jednom aute 1,7neco Euro
Nemecky moc neumim ;)  nasobeno vyrobenych aut a muzemme predpokladat ze to nebude jen u nas na Superbu a vznika pekna suma.
Stejne tak koberecek v kasliku spolujezdce chapu to u  fabie mozna skaly v zakladu oktavie ale proc kodiaq - protoze penize !!

A nemusime chodit az tak daleko ten muj kram v podobe Samsung S20FE clovicek si rika to bude DELO a je skutecne JE! Bohuzel pro skutecne nenarocneho zakaznika.


Navic konstrukce v mnohem uznepremysli to delaji programy a ruzne simulace od areodinamiky po narazove testy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous

myslel jsem spíše servis--jestliže musíš rozpojit konektory elektriky aby ses někam vůbec dostal (konkrétně ta výměna oleje v motoru-viz nahoře), protože výrobce ušetřil kus drátu, tak je to špatně--protože to zaplatíš v důsledku ty jako zákazník, oprava bude totiž déle trvat, navíc s nebezpečím, že mechanik zpětně některý konektor nezapojí, bo zapomene atd., vo to tady jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

vidím, že jsme se nepochopili--až ti budou v nemocnici zapojovat nějaký přístroj třeba k monitorování srdce a sestra řekne: bohužel, nemůžu vám to zapojit, protože mi chybí 10 cm kabelu, tak si vzpomeň, cos teď napsal :roker, možná tě pak uspokojí, že ta firma super prosperuje 😉

přece vývoj má jít dopředu, takže jestli výrobce ušetří kus kabelu, ale vytvoří tím servismanovi problém, tak je to špatně, nebo nee??    myslím, že taky servismani oboru elektro a PC by mohli vyprávět...,   já vím, že močím proti větru a ničeho nedosáhnu, ale tento přístup výrobců je prostě principielně špatný 😜

Já tě pochopil,jen jsem dal příklad jak to tam mají,mě taky sejří, když někde nemůžeš něco kvůli svazku odklopit,něco děláš, bojíš se za to vzít,aby jsi si nenadělal víc škody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální ... čip si stáhnul nový data (pokud jsi mírně zmodral v místě vpichu tak máš nižší verzi bez WiFi a šlo to přes BT),  teď restart ... otázka je: UP/DOWNgrade??? To poznáš zítra až se probudíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

@Lihous

myslel jsem spíše servis--jestliže musíš rozpojit konektory elektriky aby ses někam vůbec dostal (konkrétně ta výměna oleje v motoru-viz nahoře), protože výrobce ušetřil kus drátu, tak je to špatně--protože to zaplatíš v důsledku ty jako zákazník, oprava bude totiž déle trvat, navíc s nebezpečím, že mechanik zpětně některý konektor nezapojí, bo zapomene atd., vo to tady jde

ono neslo o delku kabelu ale umisteni konektoru klimy a umisteni olejoveho filtru
proste na klobouckovy povolovak oil filtru tam neni misto
klasickym paskovym by to asi slo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdá se mi, jako bych psal maďarsky-- v podstatě nejde o délku drátu, nebo si myslíš že je vhodné umístnění nějakého konektoru v místě olej. filtru ??   aby ses na něj nedostal kloboučkem, který se používá v servisech nejvíce ??  přece olejový filtr budeš za dobu životnosti auta měnit X krát...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak jste to meli vy, ale ja dostal dve davky, obe jsem zapil radegastem a nevim nic o nejakych obtizich 😁🤣🤣🤣🤣

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripadam si jako pitomec :)
Bracha jde na kontrolni kolonoskopii a neverim co vse je treba obstarat
Predevciram prez puldruhe hodiny v nemocnici na domluve o hospitalizaci - budiz RZS jin navezla 5!! pacientu celkem v rychlem sledu
Dostal jsem par lejster a vcera k obvodnimu dohodnout odber - opet 45min cekani
Dnes odber prijedte na cas +35min a jdeme na odber - huraaa
Pristi tyden opet u obvodniho sepsani zpravy pro nastup do nemocnice tady predpokladam min 1hod v ordinaci
A nasledujici den hospitalizace budu optimista dve hodiny ??
Jinak v noci jeste 1hod u skenru a kopiroval co melo od mudr. jmeno na brachu za  cca 10roku :( 
Pry nic nemaji???

Nebudu se ptat proc to uz davno neni propojene aby kazdy doktor vedel o me v pripade potreby vse ale odpovim si Penize a cesko.

No a dnes :) Ma oblibena krtochvile zkouska app navigace padla volaba na Sygic prijemne prekvapil 3D a 2D je v hlavnim menu
Hlaseni je az na cisla silnic tak nejak v pohode - jednou me poslal v Novaci ke kvetinacum u benzinky kdyz jsem schvalne odbocil na druhou stranu
A snad muska byla tmave prostredi prez den to neni dobra volba - nastaveni je mnoho ale ac jsou aktivni tak zadne radary NEHLASIL a ze jich v novaci je ;)


No a bay bylo vice dat a materialu pro pripadne pobaveni koupil jsem do dosluhujicih kamer 2x 32Gb kartu za uzasnych 350 v Planeu ted bude na cca 4hod zaznamu :)
a z tohu uz pujde strihat

A malem bych zapomel - co ten vzhled :D:papa

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Lihous napsal:

No a dnes :) Ma oblibena krtochvile zkouska app navigace padla volaba na Sygic prijemne prekvapil 3D a 2D je v hlavnim menu
Hlaseni je az na cisla silnic tak nejak v pohode - jednou me poslal v Novaci ke kvetinacum u benzinky kdyz jsem schvalne odbocil na druhou stranu
A snad muska byla tmave prostredi prez den to neni dobra volba - nastaveni je mnoho ale ac jsou aktivni tak zadne radary NEHLASIL a ze jich v novaci je ;)

A malem bych zapomel - co ten vzhled :D:papa

Co tím myslíš - až na čísla silnic?

Tmavé prostředí: Nastavení / Zobrazení a jednotky / Barevné schéma / na výběr je automaticky, výchozí systémové, den, noc

Radary jsou placená funkce, zdarma jsou rychlostní kamery, ale mám zato, že je hlásí jen v režimu navigace (když jedeš po předem naplánované trase). Vyzkouším.

Poznámka o vzhledu ... ??? Nerozumím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Lihous napsal:

Pripadam si jako pitomec :)
Bracha jde na kontrolni kolonoskopii a neverim co vse je treba obstarat

To mě zajímá. :myslim

Já chodím co dva roky na kolonoskopii a žádné martýrium kolem toho nemám. Půl roku dopředu se objednám, dostanu vyplachovací "nápoj", který den před vyšetřením postupně vypiju a druhý den ráno jdu bez čekání na to. Dostanu včeličku, chvilku se prospím, pak se hodinku a půl projdu a jedu v pohodě domů. :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...