Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No jak to napsat slusne, s Adrajem jsme delali ten balkon, zalepil to a pak na to nachcalo, 2 dny suseni a dnes jsem dal prvni nater barvou na bazeny a pouzil 1 ku 1 redidlo 6005, a co si myslite, chcat melo na vychode a tady v praze chcije uz 8 hodin prerusovane, ale porad chcije. Za tuhle predpoved bych dal nekomu nejradsi do drzky. Jak jsem nastvanej (ne jsem uplne nasranej, ale neumim psat slusne, takze *neumím psát slušně*a nasranej). Snad to balkon prezije. No a taky jsem vzal deti ucit na kole, takze jsem zjistil, ze do mondea se vleze kolo pro 5lete dite, kolo pro 7lete dite, kolobezka a inline brusle pro adel a jasne vsechny ochrane pomucky. Zpatky uz jsem se s tim nechtel skladat tak jsem kolo pro 7letou dal na drzak. Drzak je z Lidlu v akci za 6000, a je super. Aspon ze tohle funguje. Tot me hlaseni, treba se nebat nakupu o parnik levnejsiho drzaku na kola za auto. Jo a ve 180kmh to porad v klidu drzi....👍

IMG_20210710_162224.jpg

IMG_20210710_162443.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Fruktis napsal:

.hlídky nehlasim...ale překážky jo, pokud to jde...

 

Hlidky jsou dulezitejsi nez nejaky omezeni tvl...... od toho tam jsou cedule na prekazku na silnici tvl..... Hlidky hlasim hned a jsem rad, ze nas je vic, setrime si tim celkem penize...... Nechapu jak nekdo ohlasuje praci na silnici kde jsou oznaceny cedulemi, na to cas ma, ale plesknou 3x na displej a ohlasit hlidku, je desnej problem.... :D :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me to nedalo a udelal jsem si male badani na MAPY.CZ
Vysvetlivky:
Cervena barva odkud jsem prijel a kam chci dal pokracovat
Modra barva rozkopane namesti a dale rozkopana ulice - tedy uzavrena
Ruzove tecky tam me navedl "gugl"
Zelene tecky tudy jsem nasledne jel kdyz jsem se vratil na hlavni silnici
Cerna sipka tady jsem stal a panoramu udelal :)
Oranzova barva  tudy jsem mohl pokracovat - ale kdo to mohl vedet ze - musim se naucit reci telat abych se priste mohl zeptat

Jeste jednou pisu nikdy jsem tam nebyl cas byl neco kolem 21hod a domu daleko
Ale kdyz na to koukam s odstupem tak "Gugl" me vedl na pesinu v pravo kde jsem stal a "pritom" stacilo areal projet a dostal bych se na nejakou ucelovou cestu a v pohode asi i pokracoval.

Tak ze pro priste pokud se me podobna vec stane  vemu leteckou mapu MAPY.CZ zacnu hledat pripadne si to pujdu projit a kdyz se usmeje stesti tak pojedu dal.
A co me z toho "plyne" ze chytre zarizeni je vlastne hloupe a nemuze tim padem nahradit jednoucelove zarizeni ktere je k tomu odladene tedy ted konkretne NAVIGACE.

A pro vsechny prosim berte to s jistou davkou nadhledu a humoru - zustane a zustava ze jsem diky app kolikrat skutecne kufroval ale toto je skutecny ulet - skoncit u silazni jamy ...


 

Roztoky u Jilemnice.png

Roztoky u jilemnice (2).png

Roztoky u jilemnice (3).png

20210710_205805[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous Je to strasne jednoduchy, Google ma tudy vedenou prujezdnou cestu, viz

https://www.google.com/maps/place/512+31+Roztoky+u+Jilemnice/@50.5693357,15.501552,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470ebe7c8b750c5f:0x2fee0f98e6e80e80!8m2!3d50.5693348!4d15.5037443

Tedy to pro nej bylo zcela v poradku tudy jet. Ze ses zamotal mezi baraky je mimo nej. Z jeho mapoveho podkladu je tam bezne prujezdna cesta a navigoval po ni.

Zkousel jsem to naklapat i do Wazu a vede po tom, co jsi vyteckoval ruzova/oranzova. 

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler No jo ale me to vedlo k te zarostle pesine tedy tam co konci ruzova v prvnim obrazku ...ne v levo ale do prava a pak do leva  a tam byla pesina pro kolo tak jsem to vzdal ....
A uprime proc mam vozit sebou necoco me navede na cestu rekneme 4 mozna 5 tridu kdy ani traktor po ni nejezdi neb stav je KO (jasne za to gugl nemuze s tim souhlasim)

To je nejrychlejsi cesta mozna by byla kdybych jel hned na poprve po zelene - predstava ze mam za sebou treba jen 10tun ;)
A navazu jsem tele Ok ale co ten docent ktery toto misto nevidel ani z vesmirne stanice 🤣
A to je problem vsech radoby app v MT ci necha rikat chytre zarizeni NEROZEZNAVA tridu silnic jak to uz nekdo napsal drive jen slepe pocita vec dobra na kolo kdyz jdu pesky ale auto ?

Proste rada a zkusenost nepanikarit a do auta pribalit holinky stan spacak a pokud by se stalo ze neprojedu protoze to je Ok a pritom NENI muzu s klidem kempovat - prosim o nadhled a humor
Fakt me to pripomina "cimrmana" v kocourkove.

Ja tam snad zitra zajedu pokud nebude zadne jine cestovani a natocim vam to kam a po cem me to navedlo a kde jsem nakonec skoncil.

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JAsne ze nema proto jsem se otocil zaparkoval vyfotil a jel zpatky

Jel jsem na "gugl"

Jak pisu me to vedlo tim statkem kolem jimky v PRAVO dolu a hned v LEVO a tam byla jen proslapnuta stezka pro pesi.

A uprime nejsem ten kdo bude courat po dvore nekoho kam vyslovene NEPARTIM a jsem nedobrovolne na navsteve - v podstate jsem tam vnikl bez dovoleni - dokaze si nekdo predstavit ze by vam takova app vedla lidi prez dvur nejakeho statku ;)
A to je cele co me doslova se ... no stve na tech app vec k nepotrebe ikdyz se stane jen jednou za 1000let :)
Naprosto bez jakekoliv odpovednosti


Dle me to maji MAPY.CZ spravne tudy zadna cesta nemuze byt pro navigaci ve stavu "prujezdne"

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, neco delam spatne, ale proste to nemuzu v rezimu pro auto prinutit, abych za kulatou jimkou jel kamkoliv doprava. A to ikdyz tam tomu nasazim, ze tema mistama proste chci. Rika mi, at si tam dojdu a pak se zase vratim na cestu.

Jiank ano, mapy.cz ten statek jako prujezdny nemaj a imho je to spravne. Tady ma podle me Google chybu v mapovym podkladu.

mapa.PNG

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Lihous napsal:

@sitler
A to je problem vsech radoby app v MT ci necha rikat chytre zarizeni NEROZEZNAVA tridu silnic jak to uz nekdo napsal drive jen slepe pocita vec dobra na kolo kdyz jdu pesky ale auto ?

To myslíš vážně že nerozezná třídu silnic? Tak to už je bez komentáře, chyba prostě musí být v zařízení 😋

Jistě že "jen" počítá, ale určitě ne slepě; naopak dokáže vyhodnocovat reálný pohyb vůči teoretické rychlosti právě v závislosti na druhu silnice a proto na 200 km trase trefí čas příjezdu +/- 5 minut.

před 26 minutami, sitler napsal:

Nevim, neco delam spatne, ale proste to nemuzu v rezimu pro auto prinutit, abych za kulatou jimkou jel kamkoliv doprava. A to ikdyz tam tomu nasazim, ze tema mistama proste chci. Rika mi, at si tam dojdu a pak se zase vratim na cestu.

Jiank ano, mapy.cz ten statek jako prujezdny nemaj a imho je to spravne. Tady ma podle me Google chybu v mapovym podkladu.

mapa.PNG

No paradoxně ten gůgl volí relativně lepší variantu než mapy.cz, který evidentně nemají správný údaj o délce uzavírky a řeší to tak, že úplně blbě a v tomto případě @Lihous může být rád že je nepoužil.

IMG_20210712_124824.jpg

IMG_20210712_124722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Scratch napsal:

No jak to napsat slusne, s Adrajem jsme delali ten balkon, zalepil to a pak na to nachcalo, 2 dny suseni a dnes jsem dal prvni nater barvou na bazeny a pouzil 1 ku 1 redidlo 6005, a co si myslite, chcat melo na vychode a tady v praze chcije uz 8 hodin prerusovane, ale porad chcije. Za tuhle predpoved bych dal nekomu nejradsi do drzky. Jak jsem nastvanej (ne jsem uplne nasranej, ale neumim psat slusne, takze *neumím psát slušně*a nasranej). Snad to balkon prezije. No a taky jsem vzal deti ucit na kole, takze jsem zjistil, ze do mondea se vleze kolo pro 5lete dite, kolo pro 7lete dite, kolobezka a inline brusle pro adel a jasne vsechny ochrane pomucky. Zpatky uz jsem se s tim nechtel skladat tak jsem kolo pro 7letou dal na drzak. Drzak je z Lidlu v akci za 6000, a je super. Aspon ze tohle funguje. Tot me hlaseni, treba se nebat nakupu o parnik levnejsiho drzaku na kola za auto. Jo a ve 180kmh to porad v klidu drzi....👍

IMG_20210710_162224.jpg

IMG_20210710_162443.jpg

Jo vypadá za tu cenu Ok... Ale proč když je sklopenou tak je opřený o zem? Nebo to jen zkresluje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...