Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

@radim.1008já vím, že jedete. Třeba se to zklidní, ale pochybuju. Teď bylo úplně jedno v jaký čas, bylo to zarvané pořád. Já vyjížděl ve 3 ráno, na HR hranicích před 11 a na místo jsem se dohrabal v 18.  830 km cca 15 hodin, fakt na prášky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapyy--první víkend prázdnin je pro cestu do HR to nejhorší peklo a v poslední době je jedno, zda vyjedete v pátek v noci, nebo v sobotu ráno, prostě máme se v té Evropě všichni tak dobře, že cesty ta auta nemohou absorbovat, navíc hen ten Covid..., známí jeli ráno v sobotu a dopadli stejně, jak píše Petr 3008, kluk jede ve středu večer, domluvil si nástup od čtvrtka ráno, tak uvidím, co pak napíše, ale věřím, že cesta bude OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Pe.Tr napsal:

zkouším ,ale nevím no. měnit asi fakt nebudu.

Jako vypadá fakt hezky ale teď jsem koukal do konfigurátoru a za 1,5M? To určitě ne. Chápu že výbava atd je pořádná ale za ty prachy máš Durango s HEMI a tam je ta robustnost jinde. Není to sice tak Hi tech ale otázka zní - je to opravdu třeba? Navíc motor přežije kastli s prstem v nose. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lihous napsal:

Jeste k pasu pokud by se dala prava predni sedacka v nejake vybave otocit o 180° pak to samozrejme dava smysl ze je pas kotveny do B sloupku.

Buď jsem tupej a nebo mi uniká smysl . . .   Zrovna u otočné sedačky (jako má VW) má smysl kotvení do sedačky a ne do sloupku . . . A nebo už nevím . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, HanysR napsal:

Jako vypadá fakt hezky ale teď jsem koukal do konfigurátoru a za 1,5M? To určitě ne. Chápu že výbava atd je pořádná ale za ty prachy máš Durango s HEMI a tam je ta robustnost jinde. Není to sice tak Hi tech ale otázka zní - je to opravdu třeba? Navíc motor přežije kastli s prstem v nose. 

tohle presne je 1325000,- s dph podle ceniku , + k tomu dostanes zimaky v hodnote 43000,- + treba TZ uz je jen za 12500,- vcetne ele (vertikal westfalia)

pro mne je cenovka  jeste uplne jinde ale i tak nad tim neuvazuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:

Buď jsem tupej a nebo mi uniká smysl . . .   Zrovna u otočné sedačky (jako má VW) má smysl kotvení do sedačky a ne do sloupku . . . A nebo už nevím . . .

Nejsi tupej. Já osobně jsem nepochopil jakoukoliv souvislost otáčení sedačky s kotvením pásu ať je to kamkoliv. On se někdo poutá na otočený sedačce? Leda s třema promilema v žíle aby v noci na rastplacu nevypad .... 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze ja pitomec vubec reagoval :):D

Vetsina aut ma kotveni do sedacky nikoliv zase do B sloupku a pokud by slo o otoceni sedacky jde o max praktickou vec - doporucuji si vytisknout foto toho SUV a zajit si do sveho povozu viz me video

 

https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.jpservis.eu%2Fassets%2Fportfolio%2Fimages%2F96dbb197fbee63be0d4937de8736ca83.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.jpservis.eu%2Fsite%2Fportfolio%2Fproject%2F114&tbnid=Hrep8SKOhv4SNM&vet=10CAcQxiAoC2oXChMImIXxhY_M8QIVAAAAAB0AAAAAEAI..i&docid=rWztuBM5IgVw6M&w=1200&h=800&itg=1&q=otocna predni sedacka&client=firefox-b-d&ved=0CAcQxiAoC2oXChMImIXxhY_M8QIVAAAAAB0AAAAAEAI#imgrc=Hrep8SKOhv4SNM&imgdii=cM8XBpl2QMy_cM

 

Snad spravny odkaz a ted uz koncime "diskuzi" na tema kotveni pasu do B sloupku   :myslim  a jdeme se venovat lepsi zabave :papa

Krasny vecer - jak budu v praci prozmenu zverejnim mnou zminenou smicku na pasech nasich aut ;)

20210705_181839[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej pockej neutikej. stale to nechapu a chci to pochopit. snazil jsem se ve sve hlave najit auto kde jsem na prednich sedadlech videl ukotveni konce pasu a proste na zadne takove auto jsem si teda nevzpomnel. plus pokud mas otocne sedacky napr v C8 ,807,806 , V klasse , tak stale je pas kotveny do B sloupku  prece .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.TrJá ti to vysvětlím: kolega totiž mluví o spodním kotvení pásu, ne o horním ze kterého se pás vytahuje. Pochopil jsem to až teď z jeho videa: on má pás dole ukotvený do sedačky, nikoliv do rámu auta v místě styku B sloupku s podlahou. Jestli to tak má většina aut nevím, já osobně jsem to v životě neviděl nebo jsem si toho nevšimnul. Upřímně: nikdy jsem nekoukal kam ten pás dole vede. Fakt je, že varianta nahoře B dole sedačka by u otočných byla nesmysl, bo by se při otáčení pás ovíjel kolem sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Pe.Tr napsal:

nejsem lopata , celou dobu vim ze mu jde o spodni ukotveni pasu 😉

Někde tu poletovala fotka dokazující, že s tou "lopatou" nemáš tak ouplně pravdu. A bylo Vás tehdá víc 😋

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...