Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před hodinou, Fruktis napsal:

Se tech srsnu nezbavim...prestehovali se z parapetu ke stitu pod hreben..

Poskládat vysavačové trubky abys dosáhl (z Al schůdků jsem dal 6 metrů) a trpělivě jednoho po druhém při výletu/návratu vysát. Poté do trubky stále zapnutého vysavače aplikovat 1 - 2 spreje proti sršním, 8-12 hodin počkat až ustane zlostné bzučení, vyjmout sáček, důkladně rozšlapat. Ne v žabkách apod. Předtím lze pro jistotu zmrazit. Měl jsem jich u zevnitř nepřístupné vrcholové vaznice něco přes 160 ...

 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sawoy napsal:

Poskládat vysavačové trubky abys dosáhl (z Al schůdků jsem dal 6 metrů) a trpělivě jednoho po druhém při výletu/návratu vysát. Poté do trubky stále zapnutého vysavače aplikovat 1 - 2 spreje proti sršním, 8-12 hodin počkat až ustane zlostné bzučení

A nebo vynechat ten sprej,ucpat díru a poslat vysavač na reklamaci,jako že v něm něco hučí.😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ráno jsem se vypravil na vrakoviště pro díl pro jednoho zdejšího človíčka. Včera jsem tam volal a prej jo máme tak říkám že ráno dojedu hned na otvíračku no dojel jsem tam a on to teprve montoval z auta ven. Pak jsem se objednal na očkování protože to fakt vypadá že bych se s busem nemusel svézt když bych byl neočkovaný. A jinak jsem čekal na elektrikáře který slíbil že se dneska zastaví mi zapojit ten zvedák asi se mu nechtělo do toho hicu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣 To byl pořad s nějakou rádoby celebritou a ta říkala, že nejraději má varnou desku, že si na ni dává notebook. Už nevím kdo to byl 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...