Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes po osmi dnes jsem posekal zahradu. Ještě v sobotu jsem si říkal, to je dobrý. Ale po té bouřce to nějak vyskočilo. Tak jsem si dal odpoledno/podvečerní 3h procházku. :D

A pár kvítků pro @Petr 3008U nás už to taky rozkvetlo. IMG_20210607_193603.jpgIMG_20210607_193719.jpgIMG_20210607_193733.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 12 hodinami, radim.1008 napsal:

U nás už to taky rozkvetlo

Mám rád když to všechno kvete, vždycky se na to těším. U nás už to pomalu končí, postupně to odkvétá, teď nám zbyde jen ta tráva.. :papa V nejbližší době se tomu budu muset pověnovat, živý plot mi nějak přerůstá přes hlavu, je rychlejší než já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška jsem na cestě s HMCH. Včera přesun do Přerova, docela dobré ubytování a výborná večeře v hotelu Na jižní. Ráno přes celý rozkopaný město do školy,  kde výjezdníci předváděli nějaké chemické pokusy. Odpoledne přejezd do Brna, vyzvednutí kontrabandu od JendyB pro MJ a ráno někam poblíž hotelu do školy, kde zase budu spokojeně čekat, až výjezdníci odprezentujou co mají a povalíme domů . 

Už mi to fakt chybělo. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich našel šest - jakmile někdo vyndá ty klínky, tak to celý vypadne 🤣

20210609_172919.thumb.jpg.073e40ebd3331a4984c171f9b0f257c3.jpg

P.S.   ... já vím, že je to přišroubovaný, ale nedá mi to ...

P.P.S.   Věta "Až přijedeš, já ti ji ukážu" mě dost děsí ..... 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou muset všechno ořezat a znova vypenit. Ta pěna se v tom vedru vypařila dřív než napěnila. Navíc si nechal pistoli s pěnou na slunci. Ale co, tak mají více práce no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak nějak jsem dlouho nikam nic nenapsal.  Mám hotovou podlahu v gumárně a tak nějak mezi jinou prací stěhuju zase zpátky ty poklady co jsem tam měl uložené. V pondělí jsem dodělal poslední dodělávky na podlaze a dojel zvedák.  V úterý jsem prohnal sekačku po celém " panství " a hned jsem všechnu posečenou hmotu odvezl na kompost na sběrný dvůr. Ve středu když tu byl @Scratch přezout ty dvě svoje pneumatiky tak jsem měl v gumárně ještě dost bojové podmínky a ještě bojovější to bylo dostat ty pláště na ráfy ale s Jirkovo pomocí jsem je tam dostal i na svojí mašině která rozhodně není určená na zouvání a obouvání pneumatik o profilu 50 a méně.  Dneska dopoledne jsem byl s máti na nákupu hned po obědě jsem vezl staroušky na očkování k obvoďačce dostaly tu jedno dávkovou vakcínu takže teď jsem jedinej neočkovanej já zatím teda stále odolávám. Když jsem se vrátil tak už tu čekala Fabie jedné zákaznice na opravu brzd ZN a po 17 hodině přijel bratr jednoho zákazníka až z dalekého reichu že si pořídil auto a chtěl by to prohlídnout a převážit kola. Takže většinou ráno po 8 " vypadnu" z baráku a vrátím se tak po 18 dnes to bylo teda trochu delší asi do 19. Zítra pokud dojedou díly na Fabii tak poskládám Fabii a na sobotu a neděli si plánuju po dvou pracovních víkendech volnější režim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, minimaxa napsal:

Budou muset všechno ořezat a znova vypenit. Ta pěna se v tom vedru vypařila dřív než napěnila. Navíc si nechal pistoli s pěnou na slunci. Ale co, tak mají více práce no...

Nikde nevidím parotěsnou a difůzní pásku... , nebo jsi to nechtěl?

Spára by se před napěněním měla navlčit, aby se to nenalepilo na prach a pěna lépe expanduje a zraje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma 13 vteřinama souhlas. Původně jsem k tomu přistupoval s despektem (ve smyslu: "Klusák dostal zadání.."), ale to zpracování příběhů bylo fakt celkem dobře udělaný. Koukal jsem na to s juniorem a docela dlouho jsme se ještě po filmu bavili o tom, jaké chyby byly základem pro ten který příběh a co třeba on vnímá jako problém, když jede se mnou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me v tom neskutecne *neumím psát slušně*, ze se tam patla dohromady neprimerena rychlost a prekroceni povolene rychlosti. Jsou mista, kde je na 90ce neprimerenych i 50, jsou mista, kde je na 50 v pohode i kilo. Ale vsuchni resi jen prekroceni povoleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...