Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To se divím že jsi neskončil v tom vašem ústavu 😂

Ty moje jsou taky zlatý diamantový, ale někdy je holt potřeba kus oceli s dřevěnou násadou a na to není ženská to pravý ořechový, hlavně když to má být trochu Smart. Ony mají nějak jako plemeno vrozenou totální absenci schopnosti příjmu zkušeností (čest existujícím výjimkám) a s technikou se taky moc neka ... Musejí po svým i když je to blbě a je jim jedno, že to už dávno někdo vymyslel líp. No ale furt lepší než drátem do voka, žejo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale mají i nějaké přednosti oproti mužům, sice toho není moc, ale... 🙈🤣

já už se smířil s tím, že buď jsou hezké, ale mají to jejich ženské DNA, které nás tak dovede vytočit..., nebo všechno zvládájí  levou zadní, ale neopřel bys o to kolo :roker

NIC MEZI NEEXISTUJE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak to já zase musím pochválit, ta moje je náhodou zlatá, pracovitá a moc šikovná holka. To víš, někdy to stojí za to.. ale jinak, dobrý.

Tak tady je kus naší nové dlažby. Mám půlku, zítra dorazím zbytek

IMG_20210603_170527.thumb.jpg.dfd57616360ebf61567e6d4f2c510a2c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyz po nocni tak jsem "prozil" odpoledne ktere me "nabilo" byl jsem  ve Velichovkach za znamou  potkal jsem tam hromadu znamch tvari odpoledne ktere po tom case zavreni doma bylo treba a uz ted se tesim na zari ....
14dni naprosto dokonaleho odpocinku ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak dneska to začalo super dobře jsem se vyspal a ráno plnej elánu jsem se vrhnul do práce. Položil jsem zase nějakou zámkovku. Jo vím že se s tím se.u už od soboty ale problém je že nemám parťáka kterej by mi aspoň nanosil ty kostky a kdo někdy zámkovku pokládal tak ví že nanosit si ty kostky na hromadu není to pravé ořechové navíc ty kostky jsou sice klasická " íčka " ale 8 cm silná protože to je zámkovka které nebožtík švára kdysi koupil za flašku asi 5 palet z nějakého rozebíraného dvora takže do ruky je i jedna kostka dost těžká takže dělám tak 1,5 hoďky dopoledne a 1,5 hoďky odpoledne když nemám nic na dílně a v pondělí i v úterý jsem byl skoro celý dne na dílně, dneska jsem ráno začal položil jsem pěkný kus a přijel pán na přezutí tak jsem přezul Kodiaqa alespoň jsem si vyzkoušel že to má smysl ta přestavba té podlahy protože to fakt není tak namáhavé zvedat to kolo jak na zouvačku tak na vyvažovačku. Po obědě jsem jel pro obilí pro tatíkovo havěť no a tam jsem protože tam nebyl skladník který tam bývá ale zastupující takovej houžvička no asi 60 kg i s tím rudlem na kterém ty pytle vozil tak jsem se nějak blbě hnul a začalo mě bolet břicho v čehož důsledku jsem musel odpískat dnešní minisrazík .  A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky když skončí jeden tak začne druhej fakt je to na palici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Vena garážmistr napsal:

A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky

No Vendo. Já byl dnes chvíli dopoledne doma, protože jsem čekal na revizi / servis klimatizace a mohu ti říci, že sekačka od 7,15 do 10 hodin a kde bydlím víš . . . :papa     Jinak včerejší Pražský minisrazík s mini sestavou , ale prima náladou . . .  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano v 7 budicek - nejstarsi dceri se stratil telefon z nabijecky v detskem pokoji ve zvysenem prizemi  pod oknem byly stopy od tenisek a vajgl na parapetu
policie nam 2 hodiny behala po baraku - psiska zavreny v pradelne delali kraval ze sem spat nemohl - takze po obede si dam jeste siestu enbo tu dnesni nocni nepreziju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes jsem konečně použil rázový utahovák Parkside, je to práce úplně o něčem jiném 👍 Pár šroubů mi povolit nešlo, klepal a nic, tak jsem musel pomoct klíčem. Bude to ale tím, že jsem to dělal na autě mamky kde na podzim přehazoval taťka. No a ten to vzal asi na krev 😁 Každopádně zpět jsem to nahodil na 200 Nm a dle citu dolatil klíčem, takže na podzim už bude výměna na pohodu. Takže spokojenost max. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbě jsem to napsal , když tímto přetahovaním vzduchem utahuješ matky ,jakože ještě na konci bys dobouchaval z 150 na 200 , tak pak při povolovaní matic ti vylezou i štefty z náboje. ale to u většiny francouzů nehrozí ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Pe.Tr napsal:

blbě jsem to napsal , když tímto přetahovaním vzduchem utahuješ matky ,jakože ještě na konci bys dobouchaval z 150 na 200 , tak pak při povolovaní matic ti vylezou i štefty z náboje. ale to u většiny francouzů nehrozí ;) 

Šteft nevyleze, má rádlovani a  ze spoda je osazen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...