Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Tak jsem si myslel, že volný týden trochu proflákám a ono teda ne.  V po jsem měl nějaké obíhání úřadů. v út jsem se dal doma do sprcháče, který tak trochu tekl. Už jsem to nevydržel, včera to celé rozebral, snad trochu poladil, dneska jsem to zase poskládal, tak uvidím jestli to bylo něco platné.  No a protože zrovna teď moc nutně 🤣🤣🤣potřebujeme dlažbu před vchodové dveře, dojel jsem na nákup, dovezl dlažbu a lepidlo, všechno si připravil a zítra se do toho pustím. Je to asi 15 m2 , kolena mě bolí už předem 🤣.

Ale i tak jsem si dneska našel alespoň chvilku na malý relax u vody 🙂

IMG_20210602_140208.thumb.jpg.df0a46a4533d57561208e92673c09fec.jpgIMG_20210602_140146.thumb.jpg.533bc06dccebf3a1af601cc2cc504bb9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

řeka Blanice, Mám to tady všude kousek, dokonce téměř u baráku a na ryby se stejně poslední dobou vůbec nemůžu dostat. Taky zatím ani nebylo počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem jel za @kirkizkvůli držáku na kola.Dovezl z technických zbytky extrudáku-dodělávám obezdění bazénu.Dodělal oběd a dal se do zahrady.Ten zelený bordel snad bere steroidy.včera jsem pod stromky sázel afrikány,tak před chvílí ještě zaléval.Třeba rajčata vůbec nic nedělají.A konečně se dá sedět venku.Po 3 měsících antibiotik jsem si dneska rozdělal kozlíka-takové těšení a moc mi teda nejede.

IMG_20210602_203901.jpg

IMG_20210602_203910.jpg

IMG_20210602_204008.jpg

IMG_20210602_204054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@HanysRje to super v klidu občas posedět u vody, toho času je ale čím dál tím míň. Musel jsem si jít už chvíli odpočinout. Jinak rád chodím na vycházku kolem vody, vezmu jen prut s muškou a to nemá chybu.

@miroskano tak ty se tam taky asi moc nenudíš, práce mraky 👍

Udělalo se teplo a u nás to už vykvetlo naplno, takže foto ještě jednou, v plném květu

 

IMG_20210602_205439.thumb.jpg.f99e19a7d65d3ed0183bba320304e73a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Petr 3008 Hergot o děcka se už starat nemusíš, jak to děláš že máš času čím dál méně 😁 Jsi ve věku že už máš být pánem svého času 😉

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bude taky trochu možná tím že se Petr živí kulatou lopatou a tím spíš když jezdí linkovým busem.  Znám to moc dobře z dob kdy jsem jezdil. Teď když jezdím jen občas tak si uvědomuju kolik času jsem při ježdění na 100% trávil v robotě. Kdy jsem z 20 šichet 10x ráno vypadnul z baráku okolo 4.00 nebo ještě dřív a domů jsem se vracel když se zadařilo někdy po 15.00 a 10x jsem na odpolední vypadnul okolo 12.00 a domů jsem se vracel nejčastěji kolem 02.00  takže nejoblíbenější čas kdy jsem koukal na hodiny byli 3 ráno buď že jsem se probouzel nebo jsem šel spát.  V žádném případě nechci shazovat něčí práci v kanceláři nebo někde ve skladu ale tam je z 95% jasně daná pracovní doba takže kdo si nezkusí šoférský řemeslo a tím spíš autobusácké tak ten to těžko chápe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem ubral,mladý si letos pořídili zahrádku u nich,tak jsem dával mín zeleniny.Ale parcela je velká,navíc ve dvou svazích,takže pořád v pohybu,a navíc rohová.Kvuli hlavní silnici mám hodně zeleně na odhlučnění.Když jsme hledali místo pro hafíka,tak najednou moc velký výběr nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@HanysRno já ti nevím, vůbec netuším jak to ostatní dělají 😅. To víš stáří pomalu klepe na dveře 😂 a čas ubíhá nějak rychleji. A taky jsem línější a línější 😂. Nee, letos mě vyloženě zaseklo počasí, jak byla pořád zima tak se nic moc dělat nenechalo, teď musím dohánět a je toho najednou nějak moc. Navíc ty poslední měsíce nestály za nic a mě to stálo nějak moc sil, teď se nemůžu pořád nějak sebrat.

@Vena garážmistrPravdu máš, v týdnu neudělám doma vůbec nic, to je hotovo a pak všechno honem honem přes víkend.  Začínám 4:45 a končím 17:30 a to je teď naprostá paráda proti tomu co bývalo dřív když jsem jezdil zájezdy a později linku do Prahy. Teď se aspoň tak nějak motám v dosahu a přes den si zajdu i domů.

@miroskano velký to máš pořádně, žádná sranda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Péťa Tak na to jsem nepomyslel 😁 ale od @Petr 3008 paní vypadá na velice mírnou a pohodovou povahu. I já mám ženu která mi život nějak zásadně neomezuje ale to bude tím, že nemám snahu vyvádět něco mimořádného 😁 Jsem prostě nudný manžel který doma pomůže se vším, nechodí do hospody atd takže tak 🙂 Takže až bude doba že nebudu muset řešit tak moc děcka, začnu žít naplno 🤣

@Petr 3008 Jo tomu rozumím. Ten den je prostě hrozně krátký a uteče jako voda. Člověk má dycky plány a pak zjistí, že to nebylo reálné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s třema ženskýma na hrbu tohle, a aby se to nepletlo tak je to delší stranou ve svahu s výškovým rozdílem 4 metry ... na délce cca 60 metrů ....

 

IMG_20210603_123052.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výkonově by stačily, ale blbě se organizujou, hlavně v prostoru a čase ...

Mají malou produktivitu, efektivnost ...

Prostě poměr cena/výkon občas nic moc.

Upraveno uživatelem Sawoy
Chybka tam byla ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...