Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 27 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

tak nam @Vena garážmistr prozrad model rok motor a copak se na STK chlapcum nelibilo
ne ze bych byl zvedavej ale jestli vsichni tak hrozne prudej nebo to je jn v Koline :P

C 4 benzín 1,6 r. 2008  hele jako v klidu žádné prudění se nekonalo na levé manžetě kloubu prasklá manžeta, uvolněný tepelný štít nad zadním tlumičem výfuku a to bylo všechno no a zákaznice si stěžovala že to nějak blbě odbržďuje z ručky byli trochu chycený lanovody tak jsem je vyměnil.  A konec konců ty seš na C4 odborník máš už kolikátou vzadu vpravo něco klepe jako když by jsi zavřel do trubky ocelovou kuličku co by to mohlo bejt na STK jsem s tím nechal zacloumat i se ZN jestli tam někde není vůle v uložení a na nic jsme nepřišli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtrTak to asi víš, ale když spoustíš dolů rezervu, spusť ji na zem a pak při točení klíčem tu rezervu táhni zpod auta. Jinak se ti zacuckuje lanko a udělá to pápá :) Návod na repas tu samozřejmě je, ale když to funguje... Já to nejdřív nevěděl a při třetím spuštění se mi to potento xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, VojtouNerCZ napsal:

@brixtrTak to asi víš, ale když spoustíš dolů rezervu, spusť ji na zem a pak při točení klíčem tu rezervu táhni zpod auta. Jinak se ti zacuckuje lanko a udělá to pápá :) Návod na repas tu samozřejmě je, ale když to funguje... Já to nejdřív nevěděl a při třetím spuštění se mi to potento xD

jj vím, mě upřímně samotného překvapilo že to vůbec jde povolit. Hlavně jsem koukal že ten mechanismus je nějaký nový :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to na Tatru s výfukem nahoru, ta auta jsou super do výkopu, ale na cestu s tím origo motorem neeee :bojim, já dnes předjížděl jednu s výfukem dolů, zavřel okna i vstup do kabiny předem, ale vše marné--to auto muselo být ředitele STK 😉, jinak by neprošlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...