Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jo tak, ne nevykroutil se už si to vyzvednul auto stálo na ulici a než jsem přišel z domu ven tak to významně obcházel asi jestli jsem to někde neškrábnul nebo tak. A jak se mu klepala pačmáka když platil ale co jsem řekl to zaplatil tak se to musí brát. Ale je fakt že mi když jsem s ním telefonoval tím svým jednáním docela zkazil náladu jako k domluvené částce jsem mu přirazil asi 120 korun a on se cukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL - 120 Kč a on se cuká ???  Já ten kotouč viděl. Brzdná vydřená plocha cca 50% z plochy botouče. Ten nebrzdil destičkou, ale uložením :blicismajlik .  Jinak těch 45 minut mojí výměny kol bylo proto , že jsem si konečně mohl pokecat s někým jiným, než s rybičkami doma . Co mne víc nasr... bylo to , že jsem si při té výměně všiml další odřeniny na autě. Ty hovada na parkovišti orvou auto i kabelkou  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na parkovištích se vůbec dějou věci ... hlavně se tam mění lidský povahy. Taky jste si všimli, že se někteří s nákupními vozíky chovají jako by jim to parkoviště patřilo?

Slepej, hluchej, blbej.

Teď si vezu nákup JÁ a ty, debile v tý plechovce co při/odjíždíš, koukej dávat bacha, ať mi do toho vozejku tou svou pikslou nedrcneš, bo jak mi prdne jogurt tak si to šeredně vodskáčeš. Co tady vlastně vůbec máš  co popojíždět? Táhni někam na silnici.

A pak je nákup v kufru, vozejk zamčenej k ostatním (nebo taky ne, když je vedlejší parkovací chlívek volnej) a najednou čáry máry fuk:

Teď odjíždím JÁ a vy, debilové s těma vozejkama, co se tady motáte, koukejte ... ať mi do mýho Auta nedrcnete, bo jak ... si to šeredně vodskáčete. Co tady vlastně vůbec máte co popojíždět s těma klíckama na jogurty? Táhněte s tím do nákupáku, tady to patří nám, Automobilistům .... 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem poněkud nakakán.
V neděli (první teplý den letos) jsem zjistil, že mi nechladí klima - potvora funí, ale jde jenom vlažný vzduch. Tak hned večer objednávka do nějakýho pneuservisu, kde i plní klimu, náplň doplněna a současně zjištěno, že mi vůbec nespíná klimakompresor. Dnes návštěva jak Fordího mechanika (já Tě můžu vzít až někdy v červnu, fakt mám práce až nad hlavu), tak specializovaného servisu na klimatizace a objednáno na 19.5. Uvidíme, co ta sranda bude stát

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem se upřímně zasmál u reportáže v TV, kde jsem se dozvěděl, že v Pardubicích bourají nějakou stoletou fabriku ... a že "zbourají všechny objekty kromě jedné".🤣

Neřekli mi, která objekta zůstane zachována ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

@Sawoy

a všiml sis, že tohle platí když někdo jede na kole, jde pěšky po přechodě, když tlačí vozík u superhyper atd., prostě vždycky zavazí ten druhý 😯..., jojo EGO--JA' JA' JA', jenom JA'

teď nemyslím tu skladbu od Olympiku 😉

No přeci nebude říkat tytyty...😛 

Po 14 dnech se ozval technik  na vymenu kotle...hura...konečně se to rozhýba ...starý kotel si dělá už co chce.. a jak to tak vypadá.. tak mi zbyde 300l akumulační nádrž...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Milan+ jsou parádní, krmíš je ?

U mě dneska proběhlo již třetí kolo sekání, zprovoznění filtrace u bazénu a konečně jsem vyrobil nové zástěrky k vleku, namontoval a zítra z vesela vyrazím na stk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno Citroen C4 Picasso na výměnu oleje + filtrů kabinovej mě pěkně vyškolil doloval jsem ho asi půl hodiny. Po něm Citroen C4 Grand Picasso taky výměna filtrů a oleje jenže pan majitel je kamarád z xsara.cz a je strašně ukecanej takže jsem se zdržel a pak už jsem nestihl udělat to co jsem chtěl protože začalo pršet a mokrá tráva se jaksi sekat nedá. Teď navečer mi bývalí kolega přivez kola na obutí takže zítra na ně navlíknu pláště a pozdě odpoledne to hodíme na jeho auto. 

WP_20210512_18_25_15_Pro.jpg.d74f506e1a333e2c80faa30398715e0a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo pro dobré ráno ... 

na téma Košíčky ...

Omlouvám se za komentář .... 😳

A pokud si chcete vyzkoušet "tlumice" na ceste z Houdkovic do Voděrad je celkem slušná možnost - byl jsem rád že máme hodně tuhý podvozek

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi počasí zkřížilo plány,od pondělí obezdívám bazén pro zastřešení.Chtěl jsem to mít hotové do úterý,pak mně čeká operace a to asi dýl nic zvedat nebudu.Dělám z plotovek,to je ta ,,výhoda" zahrady ve svahu.Práce se nakupila,najednou vše začalo růst a ruce jen dvě. Začalo našeho psa yorkšíra zlobit zdraví,jsme takový dva veteráni.Začal se večer dusit,padat do apatie,tak jsem volal večer veterináři,jestli se můžu zastavit.Dostal 2 injekce,trochu se rozdýchal,ale máme počítat se vším.Má hrozně zvětšený srdce a zmenšený plíce.Možná jsme dřív měli změnit veterinu,to bylo pořád v poho,dáme prášek,pak dva.....Až tenhle nový mu udělal pořádný vyšetření.Dostal jsem ho,když jsem se po roce vrátil z nemocnice,tak jsme spolu uplně provázaný,rozumíme si jen pohledem.Je to takový druhý řidič,sedá zásadně vpředu,pohledem kontroluje jízdu,řazení.No je mi smutno

IMG_20200919_165718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska bylo plánovaný navštívit Pana doktora aby mi ji ťavnul,ať koukne jak mi.přeskakujou a vržou ramena,mistama.me.bere ruka až tak že mě brněji prsty u ruky 

Tak se mnou zacvičil a usoudil dame dvě z každý strany jednu 

Teď mám rameno až k lokti jak z kamene ,ruka těžká a bolavá a hrnek když si beru,musím použít druhou ruku jako podpěru,rád bych už spal,nadopoval sem se a jdu to znova zkusit 

Dobrou😥

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...