Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Musím si někde pobrečet , moje dítě to naštěstí nebylo, budiž mu země lehká :D 

To si takhle necháte auto rozleštit, aby zas vypadalo k světu a ono se tejden na to samozřejmě pochčije. Prasklá vodovodní hadička k turbu, oukej, to se stane, má to svá léta. Nikde jí nemaj, tak to odstavíte venku, ať to nedělá mapy od kapaliny po celý garáži a myslíte si, že se už nic nemůže stát... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska autem do Hradce, pak vlakem do Castolovic do místního zvěřince...v Hradci problém zaparkovat kolem nádraží...tak jsem to zapichnul u lidla...žádný omezení na značkách nebylo 😋 původně byl jet plán vlakem...ale asi by to bylo moc náročný...takhle jsme se vrátili akorát než bych ho prizabil jak na vše měl kýbl keců...

V castolovicich bylo dost lidí,ale rozprostrelo se to po parku...ve vlaku z Hradce celých 7 lidi...a zpět 10...krása:) 

A ještě jedna poznámka k aplikaci CD...smejdi mají dražší jízdenky v aplikaci...na nádraží jsem je koupil o cca 10% levněji...

Zítra do dvora...do zoo...má být ještě hezky...dneska tam bylo vyprodáno...🤪 tak možná pojedeme busem😋 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Schreek napsal:

Musím si někde pobrečet , moje dítě to naštěstí nebylo, budiž mu země lehká :D 

To si takhle necháte auto rozleštit, aby zas vypadalo k světu a ono se tejden na to samozřejmě pochčije. Prasklá vodovodní hadička k turbu, oukej, to se stane, má to svá léta. Nikde jí nemaj, tak to odstavíte venku, ať to nedělá mapy od kapaliny po celý garáži a myslíte si, že se už nic nemůže stát...

no kdyz ty mu to postavis do drahy a pak se divis 😂

 

p.s. video mi z citace nejde na mobilu odstranit tak sorry jako 😁

Upraveno uživatelem Péťa
Jsem Ti to video teda smazal ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafityna co Ty hned nemyslíš? 

Jo a co jsem dneska dělal přesto že byla něděle tak jsem pracoval na mojí bráchou používané Cé dvojce jsem letos už potřetí vyměnil olej pak jsem mu pomohl přezout oktávku na letní. A na oplátku mě brácha ostříhal.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska teda jakože oříšek na dílně 407 SW a výměna zadních brzdových kotoučů a desek. Na normálním autě záležitost hodiny max. hodiny a čtvrt. V 9 jsem začal už jen dostat dolů z náboje pravé zadní kolo potřebovalo trochu násilí dostat dolů kotouč který byl stejně jako kolo přirezlé k náboji to bylo potřeba taky pár ran dvoukilovým kladivem. Ale levé zadní kolo vzdorovalo víc jak hodinu nakonec nezbylo než vzít hořák a ohřát to na tom středu po asi minutě ohřívání a dvou dobře mířených ranách pětikilovou palicí povolilo z auta se při tom mordování vysypali dvě lopaty rezu. Ale jako zajímavý je že ten mechaniznus ručky v brzdiči funguje bez problémů to kolikrát bývá větší zádrhel že nejdou zatlačit pístky a tady to šlo teda musel jsem použít opět trochu té hrubší síly ale šlo to. Ale kdyby jste viděli ten kotouč na levé straně a ty desky tak by jste se zhrozily na pravé to bylo tak jakože ucházející ale levá strana vnější deska sjetá na železo a jakože opravdu skoro na celé ploše a kotouč ojetý jak žiletka.  No a když jsem volal panu majiteli že hotovo a že bude příplatek za náročnost demontáže tak se kroutil že to auto je v dobrém stavu že to nemohlo jít tak špatně jak mu popisuju. V plánu bylo že v 10-10,30 budu hotový no nakonec jsem byl rád že jsem to vyvážel z dílny (12.55) akorát když @Klemoňpsal že má naložená kola a jede na přezouvání. No pak přezouvačka s Vlastou byla brnkačka to bylo vycházkovým tempem ani ne za 45 minut hotové. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes doppoledne po noční - očkování.
Co se tyká organizace naprosto bez problémů včetně ochotného personálu.

Samotná reakce po aplikaci podobná - konzumaci velkého panáka řekněme alkoholu - co by do pocitu koordinace.
První bezprostřední reakce "znecitlivění ruky"  nasedováno lehkou malátností přez svědění na zádech po cca 5min zimnicí - celé cca 1 a 1/2 hod po aplikaci - dále už klid

Tak snad mě nebude rašit na čele nějaký stromeček :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr ale ne..ten s tema brzdama...:) bych mu ten kotouč zarezlej soupnul do pracky, kdyby se kroutil...

@HanysR ale nemusím...ale musím to hlasit😛

@Lihous Jánský - vesna;)

 

Jinak dle řádu lázní smím opustit město jen na propustku lékaře 🤪

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...