Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ono je šťourání a šťourání. Ve škole a ve školce to dělají jen z přední části nosu - to jsou ty samovyšetřovací rychlotesty. Ale zdravotník ho dělá z nosohltanu, ten vám tu tyčku zasune kurňa hluboko :(

Antigenní testy z nosu a nosohltanu CLINITEST Rapid COVID-19 – použití

Opravdu nechápu tu hysterii rodičů, že dětem někdo ve škole poštourá kraj nosu. Ten hluboký zásun by se mi ale už taky nelíbil.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak já si myslím, že to není o generaci ale o přístupu k sobě sama. Myslím si, že toho vydržím fakt dost ale je to o tom, že si říkám že musím být na sebe tvrdší a přes to vlak nejede. Když se člověk zamyslí co musí vydržet jiní lidi a dají to... Takže s generacemi to moc nemá i když je pravda, že se tím doma taky oháním když se s děckama rozčiluju. Prostě každý má ten práh jinde a je to o zvyku a tvrdosti jednotlivce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já byl kdysi na operaci nosní přepážky a škrábání nosní sliznice protože jsem denně užíval Olynth cca 5 let v kuse. Po operaci mě hrozně bolelo v krku, nespal jsem celou noc ani minutu. Ráno na ambulanci zjistili, že mi tamponáda z nosu trčí až do krku. Doktor strčil kleště do krku, škubnul a obvazy mi vytáhnul ven až z nosu. Myslel jsem, že se smíchy potento. Po propuštění domů jsem chodil na kontroly na ambulanci a vytahovaly se krusty až od kořene pinzetou takže pohoda 🤣 Takže nějaké testy jsou fakt pohoda, to mi věřte 😁

Chápu že kdo pořádně nic nezažil tak se z testování hroutí 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HanysR - no nepotěším Tě, pro Tebe hodně z ruky (ale je tam hezky). 

Je to Sloup v Čechách, kousek hičmo mezi Českou Lípou a Novým Borem (to je ta zřícenina skalního hradu na prvních třech fotkách). Asi 1 km od hradu je Lesní divadlo (fotka se nepovedla) a kousek dál rozhledna "Na stráži". Odtud se vyplatí jít do skalního města a prošlápnout některý z vyznačených okruhů. 

Poslední fotka je Modlivý důl - do pískovcové skály vytesaná kaple. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...