Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 2. 5. 2021 at 19:05, Sawoy napsal:

............................... Nic nechtěli, ani napít. Měli i svoje kafe v termosce a nějaký energeťáky bo byli po noční, tohle je zřejmé přivýdělek. Za mě teda klobouček ....

Hele v únoru když našim montovali to tepelné čerpadlo tak ty kluci měli svůj proviant, máti je zvala k obědu chlapy zdvořile odmítli protože by doma měli prý zle. Když jsme se bavili tak nějak o všem možném při té instalaci tak říkali jako jo starší lidi to moc nechápou že přijedou řemeslníci do baráku a mají svoje i kafe ale dneska je to takové všelijaké od dispečerky víme jestli jedeme do obydleného baráku nebo do novostavby kde budou max. jiní řemeslníci ale výš jak to je spolehneš se že jedeš do obydleného baráku nevezmeš si sebou nic a jsi celý den o hladu a žízni protože majitelé si myslí že řemeslník je ten chlápek kterej má udělat práci a je něco jiného než majitel baráku na druhý den jedeš zase do obydleného baráku a tam paní domácí " ze staré školy" a pánové pojďte kafíčko buchtička a k obědu gulášek ze šesti nebo pětima knedlama no ale ty jsi doma zaúkoloval drahou polovinu aby ti nachystala proviant protože dva dny po sobě hladovej nechceš bejt.  Je fakt že teda čaj si dali ale to bylo všechno jídlo měli v takovejch těch ohřejvacích krabičkách ty si zapnuli do elektriky pak si s tím dřepli do kabiny dodávky a když to do sebe nasoukali tak makali dál. 

Jinak dneska po obědě převoz jedné 306 která má svůj osud zpečetěný od Pepíka ke mě jsou na tom vcelku ucházející hliníkový kola která jsem za symbolku od Pepy získal já tu mám sadu plecháčů z C2 tak to proházím a pak se rozhodnu jestli si nechám ty získané na C2 nebo je trochu ošlechtím a pošlu do světa a C2 dám až se vrátí domů na celoroční pneu. Jako to auto se nasloužilo poctivě ale je tam mrtvá ZN nejspíš je někde ruplý blok od mrazu protože se fest ztrácí voda během 10 minut bylo na teploměru 110°C ale dojelo to jen to nemá baterku tak to nesmělo nikde zdechnout.  Sem si připadal jak ty kurýři co vozej ty kradený káry napříč republikou😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes výlet do Karlovy Studánky, na parkovišti jsem byl sám😯, dohromady asi 10 turistů 😯, tak tohle jsem ještě nezažil , těšil jsem se na guláš v chlebu, ale zavřeno, jen okno a káva, pivo

PA130024.JPG

DSCN2724.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Fruktis napsal:

My dneska procházka kolem komína...a v rámci rehabky výkopové a meliorizacni práce...a hned je na světě nový potůček 😁

 

že by konkurence ? Takže otázka, kolik bere od výkopu? Že bychom ho příště poptali 🙂 

6Vla8Vk1UJEX9eZShdtdlX2RO7mIASWnhbikhT-INoxfB4QW0D57bnDkaj1hosA1UAqdNXbmweEcNtiHmINd8HsTjog9323KL9s_GxUsU6QAfRlTZIlcvmNHPrgqX4a1DpHRuJ1eFNSqd3-ymBlrf1CR1-PD1aJYcDjL4Jgrm518Va7ZsbOnCuFF9fmcJ0LfLnHbemlXpFAIwHwVVm1QF9FEIjNPWmbFHS_suNcZ7D9RvKkO5L-eAnIQa7g72dFZnicfJEKQ4tLRSFnFmsTRQYxhxm1BYnuvQDoxRhlGtAHkeCWcDbrroKz-duAA2ZEPhwOZhaPe8b5D1-1onCI69rvRoyD3YRObsQ-t-VN8-hHQ3IbUjNJqRPcL_lClQGCiO_AHiKfRUKrs_4NeB9AwcmDQDIpWk2SgrxMFEiT-tjR0cd6Arm8y2rV8hfQf3HS2eIZJuRlXjQSDowobGu3XeYdnXPrRU8haJrbtJG40KywCCbPrED_Z_cr9TG4H9KKskBvSytPjUnac8W6NP4vHa-L6UMf8e3o6tJZLYWw39fh1ZTf3Vn2NVT23TyJuZglKkVuvu1sMx1MXKkGgYQL3zMRjOUB3lid2eblzq4iQKGsQLoGJLK7_iMNzEfLmvJOWgVTHHybgrAQ6unOl7mMBpuk5In5fhtKRWXwAMzqERbFqDFoH9BlwMw80X1m8bPleBJiaDKz3JyRYEKnzg9B7-0eL=w1205-h904-no?authuser=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou druhé očkování. A manželka jde zítra na první. Jsem zvědav zda se jí jako mně, zlepší příjem 5G a TV co teď mohu sledovat v projekci na sítnici. Ten chip je fak dobrý.😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2021 at 19:57, Sawoy napsal:

Pokud se někdo budete registrovat, podívejte se na ockoreport.uzis.cz ... Když do vyhledávání zadáte např. název města ukáže to tamější očkovací místa a jejich vytíženost. Např. po zadání Neratovice vypadne toto... čili když najdete něco třeba a pár km dál než kam jste původně chtěli můžete místo týdnů čekat jen dny ...

@Lihous Např. v KH kraji je aktuálně ve FN Hradec 874 čekajících a denně odbaví 1025 čili na čtvrtek by měli mít terminy, zatímco v Náchodě je to 1882 a 130 což je termín za 14-15 dní.

 

Děkuju za odkaz. Dnes proběhla registrace, uvidíme, kdy se mi Bulovka ozve

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, ozzy56 napsal:

dnes výlet do Karlovy Studánky, na parkovišti jsem byl sám😯, dohromady asi 10 turistů 😯, tak tohle jsem ještě nezažil , těšil jsem se na guláš v chlebu, ale zavřeno, jen okno a káva, pivo

PA130024.JPG

 

Není ta židle spíš v restauraci na Rejvízu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene :bojim, je 100% z Karlovky, na Rejvíz tě už pomalu do té místnosti s židlema nepustí--mají tam furt zamčeno, aspoň co já tam byl a byl jsem tam snad 100x , ta židle je z restaurace Pod věží, kde podávají guláš ve chlebu, opravdu super jídlo :super, zkusím najít fotku

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 48 minutami, Medvěd napsal:

Dnes proběhla registrace, uvidíme, kdy se mi Bulovka ozve

Ráno jsem registroval manželku - nemocnice Písek - během hodiny přišel PIN 2 a může vybírat termín  👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ koukal jsem na to - díky za info.
Uvidíme - nejsem z toho očkování nějak odvázán ale když vidím  jak lidi na celém světě prahnou po Covid pasu ... :(  - prostě chci ještě nějakou dobu žít cestovat a poznávat svět.
I lázně jsou s podmínkou očkování ... a ty nám schází ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...