Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Pe.Tr ... touhle dobou se to spíš slejzá na pumpě na kafe 😂

Možná se budeš divit, ale občas je vídám přímo u baráku hned za plotem u Labe. Nevím proč zrovna tady, nic extra  tu pro ně neni, starý jilmy a ořech, bezinky, okousaný nejsou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

a najednou jen takové tupé křupnutí a už jsem se válel po zemi na zádech dvě šprušle jednou ranou. 

Doufám, že nepřestaneš psát svoje příspěvky pravidelně.  Minimálně každý druhý končí čtení tím, že se usmívám až zubím od ucha k uchu . . . 😂     A to já moc potřebuji . . .    :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z čiré zvědavosti: když se do toho šroubuje vsuvka, v tomhle případě ventil/jiná armatura, prostě mezikus, má to vnitřní závit, ta "matka". OK. A ta trubka z druhý strany se na ten mezikus šroubuje ... jak? Otáčí se celou trubkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Prostě odšroubovat to nejde protože když to budu chtít povolit na jedné straně, tak se to bude dotahovat na druhé. Takže jedině střihnout, vyměnit a dát spojku nátrubek a zase navařit. Když tam není Holendr tak smůla. Naštěstí v tomto případě je tam na nové navaření místo. To Peťa neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více než dvou letech jsem sehnal dva maníky na rekonstrukci pergoly 3 x 6 m: sundat starý krokve a makrolon, nová pozednice na barák, krokve, palubky, lepenka, šindel, oplechování, háky, okap, svod ... dva dny po 7 hodinách. Materiál krom závitových tyčí a chemie jsem měl připravenej, dřevo natřený. Nic nechtěli, ani napít. Měli i svoje kafe v termosce a nějaký energeťáky bo byli po noční, tohle je zřejmé přivýdělek. Za mě teda klobouček ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsme se zetěm začali s přípravou obezdění bazénu.Koupil jsem plotovky,zahrada je ve svahu,tak mám jednu stranu zapuštěnou. Sice pozemek má skoro 1400 metrů,ale ten terén dá zabrat,se sekačkou,nebo třeba s kolečkem.Prostě večer jsem už toho měl dost,a to mám teprve rovinu,základ s první řadou.Uvidím ještě,jak to bude s betonem,na vozík dám tak 0,2 kubíku,betonárka je asi400 metrů,ale hrozný provoz,nedej bože karambol na D1,pak všechny kamiony mi jedou nad barákem.Je blbé,že bazoš je ovál 5,5x3,6.Takže zdít obdélnik,kamarád mi bude dělat zastřešení,posuv na 3 díly.A dneska první dávka PFAZERA.Reakce taková nevim.Trochu mi zchromla levačka,a pěkně bolí celé rameno.Začalo to ale až po obědě.Takže relax,naštěstí je hnusně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Sawoy napsal:

A z čiré zvědavosti: když se do toho šroubuje vsuvka, v tomhle případě ventil/jiná armatura, prostě mezikus, má to vnitřní závit, ta "matka". OK. A ta trubka z druhý strany se na ten mezikus šroubuje ... jak? Otáčí se celou trubkou?

Je to skládaný tzv, po vodě takže šroubuješ a vaříš prostě tak jak postupuješ. Takže z druhé strany ventilu našroubovaly vsuvku, plastovej přechod a dál zase pokračovali ve sváření. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazí nekazí, nic jinýho než pákový kulový ventil čili kohout mi nesmí do baráku.:bacha

Byly tu sedlový ventily dva a nejsou a taky jsem vyměnil postupně všechny roháčky, to jsou extra šmejdy. :papa

Pro šťouraly: šoupě taky nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne další díl anabáze O2 a registrace předplacené karty 100Gb / 300Kč měsíc.

Zastavil jsem se u kamoše kde má pujčenou  kartu i s wifi s noťasem mobilem prostě odhodlán že si kartu zaregistruji tak jak se má tedy v mobilu "ale" ......
Po zapnutí mobilu s vloženou kartou 100Gb/300Kc měsic přišla sms ktera přijít neměla a hle po týdu přišla ;) asi někdo evidentně LžE.

Zkusil jsem registraci ale v menu služeb nebylo nic vidět tak že naprosto bezpředmětné ....!!
Zkusil jsem nabídnutý "čet" no a když došlo že nejde nic zaregistrovat paní me ochotně "přesměrovala" na technické oddělení pro zákazníky a tam to zase skončilo.

Nevím zda jsem problém Já a nebo o tomto moc dobře vědí ale nikdo ho nechce řešit.

U me je O2 nezajímavá organizace na úrovni lidí co řeší rovnici Zaplať a už více NEOTRAVUJ!!

ANO vzdal jsem to nemám na to nějak čas a chuť :) dál řešit ale v čase až bude chvilka - 100% pokoj jim nedám :)

O2 "vyhrálo" prozatím a já jsem rád že mam T- mobile ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po včerejší vakcinaci mi částečně ztuhla levačka,slušná bolest až za ucho a přes lopatku.V noci zimnice,že jsem musel ještě navléct župan.Změněno POV+ HAV,vyšší plnění za miň.Při nákupu auta jsem u prodejce použil jeho nabídku,něco pod Kooperativou.Ted jsem se vrátil Když jsem přišel od pojišťovačky,tak jsem se klepal zimou,no a byla tam-přes 38 stupňů.Vzali jsme si deku a s psím dědkem jsme odpoledne proleželi.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...