Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 38 minutami, HanysR napsal:

Stačí když nefunguje terminál a je to v háji. 

Velká Praha (žádné centrum) , benzina Texaco , natankuji plnou a pochoduji dovnitř zaplatit.   A na dveřích cedule : Nefunguje terminál - platby pouze hotovost !  Tak dovnitř vlezu a hlásím já ty 2 000,- v hotovosti nemám ! Obsluha : Ale máte to jasně napsané na dveřích , Já na dveřích je mi to h... platné , když u stojanu se to nedozvím . . .  No prostě bezva situace . . .  tak jsem se zařadil mezi psychopatické sebevrahy a přeběhl 2 + 2 pruhy tam , v bankomatu vybral a zase ty 2 + 2 pruhy asfaltu zpět . Ale kdyby ten bankomat nebyl 500 metrů ale 5 km , tak co jako ? Tak 2 hodiny v háji jen proto , že nějakej mentál z obsluhy nedá ceduli na ty dva stojany co tam má ???  A tak tedy , já hotovost nepotřebuji, platím všude kartou . . .  směšné , vždy se u nás v CZ najde situace , kdy potřebuješ hotovost .  🧗‍♂️       Policie , taky terminál nemá . . .  :papa  

 

Jinak k tématu , co jsem dnes  ( i včera ) udělal ? Trochu se snažím dodržovat pokyn lékaře, že ty vycházky nemám na nákupy, ale na 1x dopolední a  1x odpolední procházku , abych dostal trochu do formy ty moje plíce.  Tak dopoledne cca 3,5 km , tak snad bude spokojená . . .    Ještě fota z "výletu" s mým doprovodem .

IMG_20210422_114030.jpg

IMG_20210422_114342.jpg

IMG_20210422_114359.jpg

IMG_20210422_114406.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie zna slozenky. A jsou liny je vypsat :D

Ja jsem za posledni rok nemel v hotovosti u sebe snad vic jak litr. Vetsinou mam u sebe min jak 500 cash . Vyjimkou je snad jen autoservis, tam u mechanika platim hotove, ale to mam u sebe penize akorat na ten servis a jen od bankomatu k servisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň ani by mě nehlo jim pro peníze někam chodit...stalo se .i to samé na Roztylsky na omw...a říkám nemám...a tak dlouho to zkoušeli až jim ten terminál tu kartu vzal... a to prosím tu ceduli že jim nefunguje terminál na stojanu měli...ale ze predu...a mezi reklamním potiskem prostě zanikla...

A policajt ti dá složenku ne..ten nepotrebuje terminal😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borcí, já o složence od policie vím , ale já ji prostě nechtěl a nakonec to místa za 1 000,- bylo za 600,- které jsem u sebe měl.  A jemu ten termínál nešel, protože nešli data - bylo to vidět . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo tak to ste chlapi teda faaaakt... přesně tohle úplně nesnáším... předloni na Živitelce v Budkách, frajer velkej šéf banky a eště runda a eště a jen si dejte, to je na mě a pak platil přes mobil ňákým čipem nebo co, a nešlo to... útrata za 5.600,- i s dýškem a cvakla sem to v Solnici keš... 😂 hoch z ostudy kabát a dáma (já wee 😂) zachraňovala ředitele, aby nemusel škrábat brambory do rána.... Uvědomujete si, jaký informace o sobě pouštíte platbou přes kartu do světa statistik....? 🤔😅 keš jedině a vždy a všude.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budem, v dnešní době, kdy většina lidí má na telefonu zapnutý non-stop data, případně i určování polohy, tak co víc můžeme ještě sdílet? :) Na stranu druhou, co si na mně vezmou? Že jsem ráno vyjel ze Starýho Kolína do nějaký prdele u Roudnice nad Labem, 4 hodiny jsem tam něco dělal a pak jel domů? Tak ať, nějak mě to netrápí xD A ano, jsem jeden z těch, kteří net a GPS v telefonu vůbec nevypínají, kartu mám uloženou také v mobilu, bankovnictví taky a už se jen těším, až bude i e-občanka a řidičák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme ji od štěněte - z útulku. Nějaký kříženec fouska s čímsi ???  Je to trochu srabik , ale je zlatá , milující a když ji vezmeš za přední a zadní , tak si ji dáš jako límec kolem krku a nebo s ní vytřeš mokrou podlahu a ani nepípne. Tedy ještě jsem to nezkoušel . . . každopádně je tak vychovaná , že když dám povel, tak si přijde i pro trest . Sice sklopené uši a zatažený ocas , ale přijde :super  No a právě protože přijde , tak jediný trest který následuje je promluva z očí do očí . . .  A to jako trest bohatě stačí :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím furt jen odpočívám, pochroumaný rameno s půlkou ruky mi nic nedovolí,max něco učuchnit v kuchyni a taky ještě furt nemám očí v cajku,koukám jen tak tak abych aspoň něco viděl,po městě na.nakupy to jakž takž dám po městě to znám tak opatrně to jde a mám maminku jako zavoznika GPS😀,ale někam dál vyrazit to vůbec ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi v bejvalym zaměstnání když jsem dělal v lakovně na automatu jsem spadnul z plošiny tak blbě,na bok, praskla mi klíční kost a praskl mi ramenní kloub a od tý doby mě to zlobí,na obstřiky s tím taky chodim,marodil sem s celou rukou skoro rok,brněly mě prsty,ani hrnek sem neudržel,tak sem vyměnil po roce marozeni zaměstnání ,dělal sem v ochrance tam sem vydržel něco málo přes tři roky a jelikož i tam ruce potřebuju byl sem totálně hotovej,na operaci to prozatím prej nebylo ,chce prej to klid a vydržet 😥

No a tak sem to vydržel co to šlo chodím furt na injekce a zažádal si o předčasnej důchod,už jsem v důchodu rok,někdy ta ruka bolí že mě to v noci normálně budí a jde mi to celou rukou na prsty, před loni aby to nebylo málo,tak mi ještě prdnul sval od ramene,myslím že jsem o tom tady taky psal,a od tý doby s ním mám furt nějaký problémy 😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík 🙂

Nejvíc si užívám v kuchyni 😀

Teď už občas

Jak mám kuny ,tak na to prostě nemyslím,myšlenky jsou o žrádle 😀

A teď co máme to " nový" auto,to si užívám,nemusím kvedlat šaltrpákou 😀

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...