Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 3 hodinami, vagi napsal:

A kolik může jet náklaďák a kolik osobák mimo obec?

No to záleží na úhlu pohledu, ale podle předpisů 80 a 90 km/h . Ale pokud jedeš podle předpisů 90 km/h , tak je to na 90%, že ti pojede za prdelí . protože omezovače jsou někde mezi 85 - 95 km/h obecně . . .  Neřeším tu úpravy na černo v dílnách . . .  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle to mám asi spíš jako Ozzy. Mimo obec sice jezdím svižněji, ale snažím se dodržovat veškerá značkami zdůrazněná rychlostní omezení - a třeba z dodržování 70ky v některých křižovatkách, 80 v omezení na dálnicích nebo 50 v obcích mají kamioňáci vyloženě osypky. Jsou mi ale úplně volní - ať jim třeba rupne žilka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 a neni snazsi ho proste nechat jet, kdyz tak specha? Tobe to neudela nic a nebudes mit kousek za zadkem nalozenych 30 tun v plnym tempu.

Ja na nejaky znacky dlabu. Jezdim na cit, ne na zapomenuty znacky nekde mezi obcema, kde se pred rokem neco kopalo, ale znacku nikdo neuklidil. Nebo zapomnel ukoncit omezeni a dalsich 5km plati tricitka kvuli tomu, ze ja 10m kopou prikop a pak uz nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by to k hounu--je to mezinárodní trasa do Polska, myslíš, že jsme na té silnici byli jen my dva ??

kdybych mu uhnul, tak bude otravovat život tomu přede mnou, že chtěl ču.ák asi závodit je jeho problém , jak mám jezdit mě nemusíš učit, jezdím skoro 50 let, zkušenosti mám na rozdávání (třeba i tobě), nebudu kvůli debila překračovat rychlost, abych pak následně platil pokuty 😜, tím tuto debatu končím, bo vede do konečníku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak dnes veget, osm týdnů uteklo jak voda tak jsem si zase hezky poležel, odpočinul a jako správný alkáč dostal půl litra přímo do žíly. Hezký z rána bo není čas 😁 Venku je to hnus tak stejně není co dělat tak se budu už jen poflakovat 

20210422_102342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Přišel výměr povinného ručení na přívěsný vozík. Kooperativa - 230,- Jen ze zvědavosti jsem to poptal na epojištění cézet a mám to pro změnu u Kooperativy za 81,- 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to prostě třeba neustále dělat znova. Stálých si nikdo neváží. Ne nadarmo se říká, že kdo chce víc, nemá nic 👍🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dnes vezl manželku na Černou louku na první injekci, máme to tady zorganizované opravdu super, autem hned před halu kde se očkuje, prostě všecko na 1 :super

ale jak tak čekám, 5 cikánů hned před halou dláždí chodníky, jeden jezdí s kolečkem, druhý usazuje obrubníky do suchého betonu, ostatní mají v ruce mobily, hrají hry, sranda veliká, k tomu popichují ty dva, co makají, pak přijela oktávka, romales se rozprchnou a začínají dělat všichni, ano, přijel asi vedoucí, trochu kraválu, nadávek a pak postupně klid, po 5 minutách oktávka odjíždí, dělníci sedají na lávku s mobilama a smějí se, divadlo končí, bo manželka je hotová a odjíždíme domů 😂, vůbec se nedivím, že tu stojí kilometr dálnice miliardu  😉

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kooperativu jsme opustili taky zbytecne nakladne a pro me k nicemu kdyz plati tomu komu jsem udelal problem.
Uspora na os.aute tenkrat snad 4500,- a dnes jsem spokojenym zakaznikem CSOB.
Moped podobne ...

Joo staryho si nevazi protoze se mu nechce odejit ale noveho si predchazi neb musi alespon na chvilku udrzet pro ne carku.


Dnes v bance vyber nejake drobne hotovosti - uctovany poplatek za vyber bez mala 100Kc - a to jsem si tam jeste vcera volal aby penize vubec na pobocce "meli"
Jeste ze vklad je prozatim zadarmo :(

Na cestach to zacina byt zase o nervy - mnou zatracovane trojky jsou spasou nez cekat v nekonecne kolone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Oni makají pořádně když mají správné velení. Vím jak u nás tady kopali na kabely. To byl lopatový koncert ale nad nimi stál Big boss Laco, černý jak uhel a jen diktoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Lihous napsal:

Dnes v bance vyber nejake drobne hotovosti - uctovany poplatek za vyber bez mala 100Kc - a to jsem si tam jeste vcera volal aby penize vubec na pobocce "meli"
Jeste ze vklad je prozatim zadarmo :(

To asi zas tak drobné nebyly, když jsi musel volat aby měli .... si vzpomínám kdysi ještě před miléniem jsem vybíral za prodaný byt asi 750 kKč a nezavolal si (komerčka) ... tak jich obvolali asi pět a musel jsem jet myslím na Mělník ...

A to prozatím je fakt namístě, nedávno nevím která banka vyhrála nejabsurdnější poplatek právě za vklad vlastní účet :myslim  :o :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu řešíte peníze--v posledních letech jsem vybíral vyšší částky a nikdy jsem nedostal hotovost v 5000 bankovkách, vždycky v 2000, v bance říkala, že je jich nedostatek, máte to taky tak ?  tohle přece nemá logiku, proč je potom tiskli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu řešíte peníze 

V době, kdy jsem denně vozil v peněžence tržbu v desetitisícových sumách jsem si doma "šetřil" kováky do 4,5 l lahve od Johnnieho Walkera, známé "houpačky". 

Otázka zní - jakou hodnotu měla zásoba mincí ve zcela plné lahvi, pokud jsem tam házel výhradně mince hodnoty 10 a 20 Kč? Pajdy tehdy v kovu nebyly - lépe řečeno v lahvi jich bylo 6 ks (byl nějaký problém s vypadávajícími středy a tak byly na nějakou dobu staženy z oběhu a v té době jsem já spořil) 

 

Když jsem naspořené mince donesl do banky, řekli si o 1% za manipulaci, byť jsem jim mince donesl vytříděné v samostatných pytlících. A ještě vyhrožovali, že mě udají za zadržování mincí v oběhu. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...