Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

A víš jak se jde ráno hezky . . . .   😉

Doplněno :   No tak mi jeblo a večer jsem si dal Lidl směs ořechů = vlašák , lískáč , mandle a kešu . . .          No ehm . . . .  hezky jsem šel už o půlnoci   😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska povinné školení řidičů. Za tu dobu co pro DP dělám ať už jako kmenovej nebo brigádník tak mě nikdy ne.sra.lo jít na školení jako dneska. Večer se mi dělalo blivno jen jsem si uvědomil že tam budu od 7.15 do 15.15 sedět na učebně s hadrem přes hubu. No naštěstí je teď díky tomu ten režim takový trochu volnější takže se nehraje na ty vyučovací hodiny ale tak nějak jen aby se probralo co je třeba. Hned ráno mě teda nakrkli v rámci testu napsat výkaz (stazku) s úplně nesmyslným průběhem směny. Pak tam byl bezpečák který se evidentně vyžívá v opatřeních na C19 a celých 35 min. jsme poslouchali jak moc velká chyba je že se řidiči neštourají v chobotech organizovaně ale že fasují ty testy a je jen na nich aby nepodváděli a testovali se doma sami. No lidi  v 11 hodin jsem toho měl plný brejle veleli pauza na oběd tak jsem se sebral šel jsem se natáhnout do auta na férovku jsem si natáhnul budík na 14 a usnul jsem tak jsem si tam po 14 hod nakráčel nikomu jsem nescházel nikdo se po mě nesháněl tak jsem to tam ještě slabou hodinku vydržel vzal si to potvrzení a jel jsem domů.  A teď jsem rád že sedím doma u PC a přemejšlím že dneska asi vypustím i TV a půjdu si lehnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes vyhrál vesnickou ligu. Letos jsem jako první vyjel se sekačkou :D Ale taky s vertikutátorem, všechno pěkně pohrabal, odvezl, dosel semeno (travní, prasata :D:P) a pohnojil. Taky jsem viděl všechen plevel v trávníku, to budu muset zase plošně postříkat celý Bofixem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Dneska povinné školení řidičů.

No mě dneska přišla připomínka z Česmadu na to samé - termín 23.4 Podolí . . . . . Hm takže prd , protože jak píšeš , je to na celý dena to jaksi s bacilem nejde. Tak jsem to zrušil . . .   :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Pe.Tr napsal:

já si dnes vzal odpoledne sluzebni manzelky

Také by se mi líbilo mít služební manželku 😉 .   Ta by byla na takové ty "povinosti" kolem domácnosti a pak bych měl osobní manželku a ta by se věnovala jenom mě.   🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Klemoň napsal:

Také by se mi líbilo mít služební manželku 😉 .   Ta by byla na takové ty "povinosti" kolem domácnosti a pak bych měl osobní manželku a ta by se věnovala jenom mě.   🙊

mel si prilezitost na zmenu, nemohu za to zes vstoupil do stejnych vod 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Pe.Tr napsal:

mel si prilezitost na zmenu, nemohu za to zes vstoupil do stejnych vod

Ne ne , to jseš na omylu .  Já právě pár služebních verzí zkusil , konkrétně pět , ale žádná se dlouhodobě neosvědčila .  :bacha   Bohužel  😟 .   Tak jsem zkusil znovu tu osobní. No a po pár měsících / letech jsem musel konstatovat , že ta osobní verze 1.2  je asi to "nejmenší" zlo 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady dneska konečně nic nepadá,dokonce vylezlo sluníčko.Jenže to se mnou docela zamávalo.Když jsem porovnal tlaky,tak jsem šel dělat na zahradu.Ve skleníku mám všechno ještě pod folii,salát už beru.O víkendu jsem před skleníkem dělal dlažbu,tak ted hlínou a drnama rovnám nerovnosti.Bohužel se mi zbíhají  dva svahy a tlačí dolů. Za těch 7let,co jsme se nastěhovali,je tý práce snad čím dál víc.

 

IMG_20210411_192124.jpg

IMG_20210411_183713.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 4. 2021 at 17:55, Klemoň napsal:

Tak co jsem já dnes udělal ?  Ráno se probudil a já včetně peřin na ždímání .  Tak koupelna a suché oblečení , dal jsem si vařit čaj , 5 minut a mohl jsem si dát a dal druhou sprchu a suché oblečení . Vylezl jsem z té koupelny , že se tedy nasnídám a během 3-5 minut , sotva jsem si vyndal chleba a byl jsem zase turch . Ale jako opravdu na ždímání . Tak třetí oplach a další suché oblečení . . .  Po tom co jsem vylezl z koupelny jsem sebou šel rovnou praštit do křesla. Žádný pohyb , jen ručník za zády a čekal jsem co bude . . . .  Pomalu jsem cítíl jak mám zase mokrý zátylek resp. celou zadní část hlavy , Ale naštěstí už to byla jen ta palice a nemuselo následovat další triko.   A to jsem se vzbudil s tím, jak se mi pomalu ulevuje .  Prostě Covid opruz , co víc si přát :bacha  .

A pak ještě jedna věc - dovezl mi jeden malý soukromník ze Sedlčan, co mu zavřeli hospodu a tak se dal do uzení všeho možného od každého kousek : bůček - to jen ten copánek, žebírka pikantní i jen uzená , kolínko , panenky , kýta , krkovice , plecko , kousek panchetty - no prostě samé uzené na různém dřevě . . .  Nikomu nic nanabízím , žádná inzerce 😇  Jedině kdyby chtěl můj potravinový zásobovač , tak ať si přijede pro jeden kousek panenky. Zdarma samozřejmě :papa     Tak a můžete slintat 🤣

Zasobovac by si kousinek vzal, ale spis pro Adelku, kazdy tomu zcela neveri, ale ja fakt tohle moc nejim. Zobnu, ochutnam, ale to staci. Naposled mi zplesnivelo i prosuto crudo, jsem to nestihl za rok snist. Ale pro adelku a deti bych kousek vzal, dekuji za nabidku 👍

V 19. 4. 2021 at 18:47, Klemoň napsal:

Radime , když jsem to donesl domů , tak se ta naše chlupatá mohla zvencnout

Ktera 🙈🙈🙈🙈🙈 a to ber jako vtip a ne ze ji to reknes 😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel den na *neumím psát slušně, hlavne o tom nelze uplne mluvit, ale kdyz mam jit proti posudku od TIČR, tak to chce mit velky koule a znalosti.... A ty nemam, takze jsem to postavil na tom, ze lingvisticky si v 3. a 18. odstavci odporuji, a ze to neni tudiz zcela zrejme. Jako jeste to bude celkem sranda, ale minimalne jsem oddalil odpojeni od site, protoze ted byl podan odpor a musi se to vyresit 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, ozzy56 napsal:

... dnes prý měřili v celé republice rychlost, ale tomu polákovi s kládama to asi neřekli, bo mi jel od Albrechtic do Opavy metr za prdelí  😜

🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...