Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jo,daří se.Dneska jsem si jel pro hotový zuby do Třeště.Na konci Jihlavy se staví nějaká obr firma,na silnici jak na poli.Motala se tam fabie s kloboukem za volantem,jel asi 40.Tak do stoupání,jsem to přišláp,všiml jsem si,že na silnici jsou 2 velký šipky,ale...A najednou koukám

cedule, Konec měřeného úseku,jo je tam 70.Už to vím,když jsem jel zpět,tak jsem koukal a jsou tam nějakývýjezdy.Tak budu pravidelně vyhlížet pošťácký auto😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

.....

tak to rozhodne bateriema v klickach nebude, apropo kvuli tomu se musi u ofce do servisu jo??

...

Tak to teda rozhodně baterkama v klíčcích bylo. Oprava za 242,- Kč + 8 Kč dýško - a snad je klid. Akorát mi hlava fakt nebere, že se používaný klíček vybije stejně rychle jako ten, co jen visí ve vitríně

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 6 hodinami, radim.1008 napsal:

cestou do práce jsem brzdil i očima, abych nevzal srnku, která vylezla z pravého příkopu.

Těch potvor teď je mraky...tchán s CMaxem by mohl vyprávět...předběžně to má za pade cca...naštěstí havarijko :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 4 hodinami, Petr 3008 napsal:

tak tenhle týden bude asi výživnej,  od pondělka to za nic nestojí...  a koukám, že i jinde.  Tak se držte

No, dnes jsem byl v Lezníku změřen civilním Superbem, nebo Koktou (koncern nesleduji)...snad nic na firmu nepřijde...jinač dobré pondělí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vagi napsal:

Těch potvor teď je mraky...tchán s CMaxem by mohl vyprávět...předběžně to má za pade cca...naštěstí havarijko :(

Auu, škoda pěkného auta. Kde ji vzal? Ještě řekni, že mezi Kunvaldem a Žamberkem. :D

Jinak jsem oblezl auto a kromě škrábance na nárazníku, který nevím jestli tam byl nebo ne jsem nic nenašel. I mlhovka na levé straně je celá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@radim.1008vzal ji na Šedivci...směrem na ŽBK. Klika, že nejel moc rychle. Prasklý a hnutý nárazník, mřížka chladiče prasklá, hýbalo se přední xen.světlo, děravá nádržka na ostřikovače...no, při vší smůle alespoň, že nic horšího...plechy\plasty vem čert. Hlavně že nebyla ůjma na zdraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@vagiTo je fakt smůla ☹️ Jen ty světla co dnes stojí za ranec ale přesně jak říkáš, hlavně že se tchánovi nic nestalo 👍 Srnek je hodně. Taky mi už před 508 prolítla tak blízko, že jsem viděl že měla za uchem klíště 😁 Letěla jak superman, naštěstí nám to oběma vyšlo 🥵

Manželka tak loni trefila malou srnu, skočila ji z křoví před auto, sundala ji, srna se zvedla že uteče a v protisměru ji dorazilo další auto. Taky to nemá ta zvěř s námi lehké... Na autě ani škrábanec, jen za ostřikovačem světla trochu srsti. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem já dnes udělal ?  Ráno se probudil a já včetně peřin na ždímání .  Tak koupelna a suché oblečení , dal jsem si vařit čaj , 5 minut a mohl jsem si dát a dal druhou sprchu a suché oblečení . Vylezl jsem z té koupelny , že se tedy nasnídám a během 3-5 minut , sotva jsem si vyndal chleba a byl jsem zase turch . Ale jako opravdu na ždímání . Tak třetí oplach a další suché oblečení . . .  Po tom co jsem vylezl z koupelny jsem sebou šel rovnou praštit do křesla. Žádný pohyb , jen ručník za zády a čekal jsem co bude . . . .  Pomalu jsem cítíl jak mám zase mokrý zátylek resp. celou zadní část hlavy , Ale naštěstí už to byla jen ta palice a nemuselo následovat další triko.   A to jsem se vzbudil s tím, jak se mi pomalu ulevuje .  Prostě Covid opruz , co víc si přát :bacha  .

A pak ještě jedna věc - dovezl mi jeden malý soukromník ze Sedlčan, co mu zavřeli hospodu a tak se dal do uzení všeho možného od každého kousek : bůček - to jen ten copánek, žebírka pikantní i jen uzená , kolínko , panenky , kýta , krkovice , plecko , kousek panchetty - no prostě samé uzené na různém dřevě . . .  Nikomu nic nanabízím , žádná inzerce 😇  Jedině kdyby chtěl můj potravinový zásobovač , tak ať si přijede pro jeden kousek panenky. Zdarma samozřejmě :papa     Tak a můžete slintat 🤣

IMG_20210419_095504.jpg

IMG_20210419_095515.jpg

IMG_20210419_095530.jpg

IMG_20210419_095553.jpg

IMG_20210419_095602.jpg

IMG_20210419_095616.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime , když jsem to donesl domů , tak se ta naše chlupatá 🐕 mohla zvencnout - okamžitě to provonělo celý byt .

Míro , to už je minulost . Dal jsem si s Kůstkou kousek Panchetty , kousek kýty a já navíc kousek bůčku a mohu zodpovědně prohlásit, že to cítím . . . Poznal jsem to o víkendu podle toho, že cola už zase chutná jako cola a ne jako mýdlová voda  😉

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoňtak doufám, že návrat čichu a chuti je předzvěst brzkého uzdravení:)

Já jsem minulý týden snad nafouknul 406, když jsem tam naskládal sadu 14"kol, dvě 15"kola a čtyři 15" pneu:o:D, aby toho nebylo málo, tak dva dny potom 10 balíků plovoučky na zadních sedadlech (v kufru nebylo místo)

Dneska jsem poskytnul azyl kolegovi, protože ve značce by platil parkovný a teď rozmýšlíme, co s tím

IMG_20210416_134437.jpg

IMG_20210419_155115.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...