Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak já to trochu shrnu. V pátek jsem po obědě vyrazil směr Letňany kde jsem vyzvednul Pepína. Odpoledne jsem tu měl jednoho Focuse na přezutí. V sobotu dopolko jsme s Pepínem dodělali úkol z Matematiky a pak jsem chvilku karbanili ten malej syčák by obehrál snad každého. Po obědě jsem byl na jednom výjezdu píchlé kolo. Pak tady u mě byla moje hypotéková poradkyně přijela tak trochu na návštěvu tak trochu obchodně jak se svým byznysem tak za mým byznysem. No když odjela tak Pepíno už měl rozpracovaný nápad na bunkr tak jsem mu chvilku pomáhal a v neděli dopolko jsme pokračovali až to bude mít hotové tak dám fotku. No při té práci jsem si vyslechl že jsem uplacený a musím dělat všechnu práci protože to nejdůležitější udělal Pepa vymyslel to a že prej dostanu výplatu to že mi vyplácal krabici vrutů a nevím jak zlomil dva vrtáky velkoryse přešel. Navečer pak dorazil k našim nákup z Tesca tak jsem to máti pomohl uklidit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle týden začal fakt dobře... Ráno jsem zaspal asi o 3/4 hodiny a cestou do práce jsem brzdil i očima, abych nevzal srnku, která vylezla z pravého příkopu. Bylo to tak tak, ale do auta si stejně kopla. Někde na levý roh nárazníku/blatníku. Na parkovišti jsem na 306ce nic neviděl. Moc jsem to zatím neprohlížel. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes asi cesta do Trutnova pro uzeninu ...
Vcera po hodne dlouhem case odpoledne venku - priprava na nataceni - bohuzel bylo "meko" tak ze pramen Dediny zatim nenavstiven :(

Pri te prilezitosti zastavka odkladana dlouhou dobu na rozhledne v Olesnici v O.h a Novy Hradek ale jen na skok odpoledne bylo kratke :)

DSC08827.JPG

DSC08829.JPG

DSC08852.JPG

DSC08862.JPG

DSC08889.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Před hodinou, radim.1008 napsal:

Tenhle týden začal fakt dobře... Ráno jsem zaspal asi o 3/4 hodiny a cestou do práce jsem brzdil i očima, abych nevzal srnku, která vylezla z pravého příkopu. Bylo to tak tak, ale do auta si stejně kopla. Někde na levý roh nárazníku/blatníku. Na parkovišti jsem na 306ce nic neviděl. Moc jsem to zatím neprohlížel. :roll

To byly ještě poctivé plechy, dnes by to bylo skrz 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Tenhle týden začal fakt dobře... 

Taky dneska nic moc. V 7 hodin jsem měl vézt 4 lidi k Lovosicům. Ráno jsem šel k Octávce, sáhnu na kliku a NIC, auto se neodemklo ani stlačením tlačítka na dálce. O. K. - v kanclu jsou druhý klíče. Auto se odemklo, nastartovalo - JUPÍ. Tak odjezd před školu, čekání na ty lidi a najednou žlutý trojúhelník - systém nevidí klíček. Jakmile jsem auto chcipnul, už jsem ho nenastartoval (mám startování tlačítkem). Takže volání kolegovi, ať mi doveze starou Octu (naštěstí jsem vyjel jenom před budovu), do toho hledání v manuálu jak nastartovat v nouzi (povedlo se), výměna aut a odjezd starou Octou do Lovosic. Honza zavezl novou Octu zpátky na dvůr a teď mi volal, že ji nemůže nastartovat (chtěl jsem po něm, aby sjel do servisu a zkusil nechat vyměnit baterky v kličcích - i když je mi divný, že by odešly dva klíčky současně). 

Uvidím, jak to odpoledne vyřeším, zítra mám cestu s rektorem. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Tenhle týden začal fakt dobře

tak tenhle týden bude asi výživnej,  od pondělka to za nic nestojí...  a koukám, že i jinde.  Tak se držte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 4. 2021 at 20:23, Klemoň napsal:

Ahoj a děkuji . :papa  Myslím, že jsi to vystihl , tak jak já to citil . Pro mne to prostě nebylo vnímáno jako inzerát , ale náhlé vzplanutí vášní stylem , hele nechcete si někdo udělat radost  ??? Howg

Ano Hafity , mám to stejně jako ty . To už opravdu budu hledat právnické kličky , abych omylem v běžném příspěvku nenapsal , leží mi to v garáži a někdo se toho chytil , že je to inzerát . . .  😇

ja to vidim jako Vena, myslel jsi to dobre, ale i na to tu mame sekci Daruji. Pokud mam nejakou inzerci, tak treba ve vlastnim vlakne o aute.... tot muj pohled.

před 45 minutami, Medvěd napsal:

Taky dneska nic moc. V 7 hodin jsem měl vézt 4 lidi k Lovosicům. Ráno jsem šel k Octávce, sáhnu na kliku a NIC, auto se neodemklo ani stlačením tlačítka na dálce. O. K. - v kanclu jsou druhý klíče. Auto se odemklo, nastartovalo - JUPÍ. Tak odjezd před školu, čekání na ty lidi a najednou žlutý trojúhelník - systém nevidí klíček. Jakmile jsem auto chcipnul, už jsem ho nenastartoval (mám startování tlačítkem). Takže volání kolegovi, ať mi doveze starou Octu (naštěstí jsem vyjel jenom před budovu), do toho hledání v manuálu jak nastartovat v nouzi (povedlo se), výměna aut a odjezd starou Octou do Lovosic. Honza zavezl novou Octu zpátky na dvůr a teď mi volal, že ji nemůže nastartovat (chtěl jsem po něm, aby sjel do servisu a zkusil nechat vyměnit baterky v kličcích - i když je mi divný, že by odešly dva klíčky současně). 

Uvidím, jak to odpoledne vyřeším, zítra mám cestu s rektorem. 

tak to rozhodne bateriema v klickach nebude, apropo kvuli tomu se musi u ofce do servisu jo??

@radim.1008 mam ten den podobny, akorat vcera mela Vala svatek, tak jsme posedeli s pribuzenstvem (voser), oni se nazrali dorta a nastesti vypadli. No a skoncilo to tak, ze jsem sel za kamosem klempirem, ten vyndal misto plechu z mrazaku finskou a do jedne nohy, do druhe, a nakonec jsem prisel domu asi jako stonozka. Rano tezke, pretezke, s Valou do skoly, preckat testovani, pak do prace, cestou me vybrzdil zajic, a v praci kdyz me videli, tak mi rovnou dali 2 ibalginy :D 

Dneska neni dobrej den :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 to asi nezjistis. Tak je to manzelky segra s manzelem, a jejich navsateva opravdu spociva v tom, ze se zere, pijou sladky *neumím psát slušně*ky, a konverzace je na urovni divaku, kteri si pusti film Babovresky 2, kdyz uz bohuzel videl tu jednicku......

trosku nas tak rozhazuje obcas manipulativni tchyne co pak hraje blbou...... no ja mam svatek ve ctvrtek, tak jsem mozna cekal, ze mi taky aspon podaj ruku..... a nic....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám dneska blbej den,přes noc sem toho moc nenaspal,zas mě bere celý raneno až mě brněji prsty,ráno sem vstal dal vodu na kafe,zalil si hrnek kterej byl vzhůru dnem,došlo mi,že sem si nandal kafe a hrnek postavil dnem vzhůru protože tekla voda všude po stole,tak utřít a všechno znova,pak sem navštívil lekárnu pro nějakou mast na rameno,a v půlce cesty domů sem si uvědomil,že sem tam dojel autem😀,tak zpátky na parkoviště,přijel jsem domů namazal se a už dneska nic nedělám,myslím,že to pro dnešek stačilo 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

...... no ja mam svatek ve ctvrtek, tak jsem mozna cekal, ze mi taky aspon podaj ruku..... a nic....

 

Fakt ve čtvrtek?? Nemáš jinej kalendář, nebo jinej měsíc?  Tohle vim na 100% že je to v sobotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...