Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před hodinou, HanysR napsal:

To není usb-c, to je přívodní šňůra trafo - zásuvka 

Jj....

Před hodinou, Péťa napsal:

Pěkné 😮Bez předchozího varování (třeba poškozená izolace)?

Naprosto bez ničeho, žena ťukla smetáčkem do kabelu. Spadl jistič zásuvkového okruhu plus hlavní.

před 58 minutami, Fruktis napsal:

@Sawoy V rusku je dost lidi...a maji tam pekny palac...https://www.mzv.cz/moscow/cz/index.mobi

Kotel sis kupoval novy, ze...udrzujes ho od novoty...to je prima...a ne po 13 letech co ho provozoval cunik...😉

Jj... byl nový. Za tu dobu 1x expanzka, anoda a asi 5 x čerpadlo ... repas cca za 700 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

U táty na zahradě jsem se musel dát do prořezání stromů, bylo to nějaké zanedbané 🙂.  Sice je už na to skoro pozdě, ale co.. dřív to prostě nešlo. Tak jsem udělal alespoň kousek a něco zase příště  🙂

A teď to ještě musím zlikvidovat..

 

IMG_20210418_122230.thumb.jpg.5974082331ebde916564bbeed8122e55.jpg  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já dnes měsíc stojící auto ( tedy cca á 10 dní a pak posun o pár míst jinam , tj pootočit kola a vyhnat 🐿️, 3x nastartované ) znovu posunul a že když ještě bude stát ( bude , nemoc pokračuje ) tak vyndám baterii a dám ji oživit .  Byla venku jako obvykle cca do 10 minut , ale asi opravdu nejsem ještě zdravý .  Donesl jsem ji domů a teklo ze mne. Tak jsem ji pohodil a dal jsem si sprchu . Vylezu z koupelny , dám AKU na nabíječku a jsem znovu totálně mokrej  . . . Tak s překvapeným a otráveným obličejem mokré / propocené oblečení na balkon proschnout a já znovu do koupelny . . .  Vylezu ven natahám na sebe čisté oblečení a do 5 minut znovu . . .  totálka mokrej . . .   Tak nevím , nic jsem nedělal a takováhle reakce ??? :myslim    Přitom jsem se ráno vzbudil s tím, jak se mi hezky ulevilo . . .   :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto kdyby jsi měl pocit že by bylo lepší auto uklidit někam kde bude pod dohledem ale nebude budit pocit opuštěnosti tak dej vědět. Asi by nebyl problém ho převézt sem aby stálo za plotem jednou za tejden bych to projel aby se to trochu hejbalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr Vendo, opět ukazuješ jaký jsi bezva chlap :potlesk .  Děkuji !!!  Ale buďme realisti . Je to asi už přehnaná péče o starou popelnici . Upřímně , nepopojíždím s tím proto, aby to někdo neukradl .  Co by si vzal na tak staré pasti.  Ikdyž je pravda, že mi takhle otevřeli 405 GRD a koukli pod kapotu zda se jim něco nehodí . . . 

Popojíždím kvůli 🐿️ .  Protože po prvních 14 dnech , už bylo pod kapotou nastláno . . .  Samozřejmě , že nevím co to bylo , ale nějaká potvůrka už uchutnala i filc . . . :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá . . .   V úterý jdu na kontrolní RTG plic , tak uvidím podle nálezu .  Pokud to bude OK , necháme to být. A pokud to bude ještě na dlouho , tak se kdyžtak ozvu :papa      Bych ti dal letní do kufru a ty už bys věděl 🙊            A děkuji   :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Klemoň napsal:

A jak dlouho to trvalo, než si to trochu sedlo ???  Vidina , že se v práci ohnu a zbytek dne budu v propoceném oblečení mne fakt neláká . . .  :roker

Od prvních příznaků končím 5 týden a tak poslední 2-3 dny se cítím slušně i po 4 hodinách u PC. Zítra zkusím 6 ... o vyjít schodů bez lapání po dechu si nechám ještě pár týdnů zdát. Stále nekouřím 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je jako bys byl u mne doma . . . končím 4 týden a s tím PC to mám podobně , ale s časem tak cca 3 hodiny . Z druhého patra dolů a už dýchám / lapám . . . a zpátky rdši výtahem . Nestojí to za to pak 30 minut být OUT . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No při tvém průběhu jak jsi to popisoval tak počítej ještě tak měsíc než budeš jakž takž ve firmě jako před. Co mi říkala kamarádka ARIP sestra tak nejhorší je uspěchat = přechodit rekonvalescenci - tihle se jim tam i vracejí. Jinak pro ilustraci můj tatík 86 s podobně lehkým průběhem jako já tak po 4 týdnech mírný postcovidový infarkt a dnes jsem na vlastní uši slyšel sestru JIP která to taky měla a ani opakovaný IgG test u ní neprokázal vytvoření protilátek :myslim

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já dnes jel s autem na rampu, abych nandal kryt pod motor. U toho jsem přetěsnil spoj na výfuku pastou od Bosalu a u toho vzal celé potrubí žáruvzdornou stříbřenkou. Sice ta barva po čase sleze, ale když už jsem doma zbytek měl, tak jsem ji vypatlal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...