Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jak z té výzvy kulantně ven.

Pokusím se o nestranný pohled. I když někdo může namítnout že ke @Klemoň mám blíže než k @Péťa i přesto to zkusím.  Já osobně bych se asi hádal pokud by ten příspěvek byl formulován jinak ale díky množství fotek bych ten příspěvek asi taky klasifikoval jako nabídku i když v tom příspěvku bylo že se toho modýlku nemusíš zbavit za každou cenu.  Pokud by to bylo na mě a ten příspěvek byl napsán nějak takhle " borci rovnal jsem sbírku a tenhle modýlek se mi jeví v současnosti jako zbytný  ( foto ) pokud by jste někdo měli chuť se ho ujmout pište SZ domluvě se nebráním tak bych řekl že to by pravidlům nevadilo taková zmínka popř. kdyby byl v inzerci vytvořen regulérní inzerát a dal jsi jen odkaz na inzerát. Ale takhle i když Tě chápu Vlasto  snažím se vžít do Tvé situace tak mi to fakt přijde jako inzerát na druhou stranu chápu i Péťu že byl nekompromisní protože jak psal @Medvěd řád musí být a jen díky tomu že se dbá na dodržování pravidel je to tady jaké to je. Na druhou stranu když by Péťa přivřel oko a Vlastovy do SZ  ( v tom momentě byli oba online) poslal jednou větou jasný signál aby ten příspěvek upravil a přeformuloval a napsal mu aby to do třeba hodiny udělal nebo že to přesune do inzerce že by se spolu po SZ dokázali domluvit. Ale chápu že pravidla platí pro všechny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak by vlastně moje poznámka (myslím že to bylo něco s pětkovým soukolím převodovky), že se mi to válí v garáži, mohlo býti bráno také jako inzerce.... :roker  Tím nechci v žádném případě naznačit, že by modi měli přemýšlet nad duševním rozpoložením pisatelů.... To prostě nejde a oni jsou tu od dodržování pravidel.... Možná by pomohla přesnější definice v pravidlech co je inzerát.... :myslim  Osobně mně trošku sejří ta klauzule o povinné ceně, ale asi je to kvůli tomu, aby se z toho nestala aukce.... Ale to se dá obejít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes prijel svagr ze potrebuje pretesnit strou dobrou ovecku 1,9Trocha Dimu - po celem odpoledni zadrbane ruky az po lokty a zjistilo se ze olej to chvista stale nekde kolem turba a navic to po vycisteni sani stratilo vykon

takze zitra repete a zjistit co se kde pojuchalo

v mezicase sem si delal elektriku do pergoly (12V rozvod bezpecne napeti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Pokusím se o nestranný pohled.

Ahoj a děkuji . :papa  Myslím, že jsi to vystihl , tak jak já to citil . Pro mne to prostě nebylo vnímáno jako inzerát , ale náhlé vzplanutí vášní stylem , hele nechcete si někdo udělat radost  ??? Howg

Ano Hafity , mám to stejně jako ty . To už opravdu budu hledat právnické kličky , abych omylem v běžném příspěvku nenapsal , leží mi to v garáži a někdo se toho chytil , že je to inzerát . . .  😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes místo seznamování a objevování nového přírustku v garáži jsme s kamarádem nainstalovali v tanečním klubu, kde tancují naše dcery nová zrcadla na velkém sále a stará hodili do malého. Za tři hoďky bylo hotovo... :super

jé já se vyfotil... :cool:

 

20210417_191817.jpg

20210417_191737.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzv. ponorka u nás v Lobko na pozemku dříve jachtařů, dnes mlynáře Kaspera. Nabídni cenu za GPS souřadnice, jako klubák budeš mít slevu.

Možná si spíš začni dělat zásoby PHM a plynu pokud s ním topíš. Nebo dřeva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt že tohle by mohl být svým způsobem větší problém jak C19. Až báťuška Vladimir Vladimirovič rozhodne jaká odveta bude následovat a myslím si že odpůrci vakcinace Sputnikem můžou bejt v klidu. Na dnes objednána první várka k obnovení NZ do skladu u našich. Možná že se hodně brzo vlna přestaveb dodávek na bydlíky změní na přestavby na odolné bydlíky pro  " prepery ". 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

...... myslím si že odpůrci vakcinace Sputnikem můžou bejt v klidu....... 

 

Já bych hlavně chtěl být v klidu stran Dukovan / ROSATOM (doufám, že všem, co tvrdí, že Rusáci jsou přátelé, konečně bliklo). 

Co to je "preper"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cintám:

"Preppeři jsou lidé, kteří se aktivně snaží připravit na kolaps společnosti. Tímto kolapsem jsou si téměř jisti a mají několik scénářů, co takovýto kolaps zapříčiní."

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pekne ze se pripravuji ale o jaky cas budou dele v klidu mesic dva rok ...??
Pak stejne musi vylezt a co budou delat pak ;)
Pokud nastane mela o ktere se za louzi uz mluvilo nekde kolem roku 2018/19 ze se europa pripravuje na nejakou melu - fakt je ze uz byl dlouho klid / misleno ironicky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Fruktis napsal:

Odveta bude jasna. Vy 18 my 18. Obchod pojede dal...

A dnes je nedele, tak budu vybirat jen kondenzacni kotel...nejak se mi nechce investovat do nahradnich dilu,co kusto 6 tis., tak se podivam po novem.

Tyjo a co budou dělat jestli jich tam ani 18 nemáme?

Koukám že když udrzuju 22letý kotel za nějakých 1500 ročně tak jsem blázen když se rozhlížím po novém ....

před 19 minutami, Medvěd napsal:

 

Já bych hlavně chtěl být v klidu stran Dukovan / ROSATOM (doufám, že všem, co tvrdí, že Rusáci jsou přátelé, konečně bliklo). 

No zrovna nedávno jsem se po shlédnutí příslušné diskuse v padlamentu pokusil se nad tím objektivně zamyslet a došel jsem k tomu že z nějakého geopoloticko- bezpečnostního hlediska snad jedině ta Korea.

@Lihous Víš já si poslední dobou čím dál víc myslím že ti Mayové se spletli, omylem prohodili poslední dvojčíslí a místo 2012 mělo být 2021.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristepane... 🙈 dobré ráno... mamka se dá nejdřív trochu dohromady kluci @Péťa a @Klemoň a pak si to přečte... teď fakt neeee ňák nemám kapacitu.... ale asi už to stejně nebude aktuální...., co... Pardon..... 😎

Co jste dnes udělali...? Šla sem spát a probudila sem se.... vyčerpávající...... Mezi tím přišli a odešli rusáci... A navíc mě dráždí @pavelu96.. sem tu nebyla asi 18 hodin a stihnul si koupit jiný auto... 😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...