Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes je v ulici kontejner,tak jsme s Kubikem jezdili s kolečkama.Včera ho dovezli,že jede potěšit dědu.Pak jsme vytáhli mergla,ale je hrozná kosa.Dali jsme dvoje puzzle,pohráli.Asi jak blbne počasí,tak to se mnou zamávalo,jak infarkt.Ještě že je hodný,Udělal jsem oběd a on sám si šel lehnout.

S těma elektro vozíky.Ten pákový jsem měl jako mladej ve slévárně.Po matuře jsem nechtěl sedět v kanclu.Dělal jsem slévačinu a občas s tím odvážel velké odlitky z bronzu a mosazi.Plyn se přidával takovým kolem.Udržet to naložený v přímém směru a v klesání🤪.Ale okamžitý zrychlení.S prázným jsme na kostkách driftovali😆.V plným rejdu a plynu bys z toho vypadl 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Medvěd napsal:


1280px-Akumul%C3%A1torov%C3%BD_voz%C3%ADk%2C_Masarykovo_n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD_2.jpg?1618484505082

Nádražní akumulátorový vozík : Offtopic

Přesně tyhle jsme měli v práci na převoz materiálu. Plošině jsme říkali plošiňák nebo tramvaj a tomu spodnímu pákolet. :D Dalo se z toho vystoupit za jízdy, když člověk rychle pustil pedál, tak letěl dopředu. :D Ten se prodal začátkem roku. Plošina byla žlutá a pákolet oranžový. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 19 hodinami, Verýsek napsal:

Dnes jsme v práci testovali pojízdnou tojtojku :D (tak tomu říkáme) fakt srandovní pojízdné cosi :D:D

 

IMG_20210414_153238.jpg

IMG_20210414_153246.jpg

IMG_20210414_153254.jpg

IMG_20210414_153219.jpg

IMG_20210414_153150.jpg

Ještě bych v tom viděl volant i na druhém konci a otáčecí židli , otočíš se, čapneš volant a jedeš na druhou stranu, paráda  🤣

Ve skutečnosti bych si něco takového snad nechtěl ani vyzkoušet 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2021 at 21:24, Verýsek napsal:

Dnes jsme v práci testovali pojízdnou tojtojku

Tak jsem k tomu našel i článek:

https://vtm.zive.cz/clanky/mestska-mobilita-dle-citroenu-prtavy-elektromobil-ami-pro-dve-osoby-za-510-kc-mesicne/sc-870-a-202688/default.aspx

Za 500,- Kč měsíčně bych jeden až tři taky bral ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Péťa napsal:

Víš, kolik váží baterky? To neuneseš :P Ale v Praze můžeš s tím parkovat kdekoli. Jen to nesmí na dálnici :)

V Praze se čím dál hlasitějc mluví o tom, že umožnění elektromobilům parkovat zdarma kdekoli byl non-sens a čeká se na odvahu na magistrátu, kdo i jim parkování zpoplatní. Z několika stran jsem slyšel, že by pak parkovné mělo stát cca 50% ceny parkovného běžného auta (jen se zatím nerozhodlo, zda parkování spalováků půjde o 100% nahoru nebo zda se cena parkovného pro elektriky sníží - myslím, že je každému jasné, že schválení varianty a) má násobně vyšší šanci)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, HanysR napsal:

To ne, Vmax 45 km/h je masakr i do města 🤔

45 km/h je i ve městě masakr hlavně pro řidiče v té pidiprskavce. Po městě se přece nepohybujeme jenom v zastavěném centru, kde je kolikrát rychlost přesunu rovna tempu chůze, ale máme tu i široké a přehledné bulváry, kde je mnohdy povolena (nebo nepovolena, ale běžně většinou dodržována) rychlost třeba 70 km/h. A dostane-li se tam podobné vozítko (dnes takový ty AIXAMy nebo LIGIERy pro náctileté puboše), vzniká pak množství nepříjemných situací, s kterýma si ten puboš v prskavce dost těžko dokáže poradit. Vzniká pak vůči takovým podobná averze jako vůči cykloušům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem zaregistroval s druhym PINem brachu na Covid vakcinaci - silene slovo - fuj :)
A hned nam prisel termin i na druhe kolo jen jsem nevycetl cim ho budou ockovat - ale ono to bude "asi" jedno - ma jit do nemocnice na nejake vysetreni tak alespon - berlicka ze byto mohlo byt OK

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím to bude nikde nevyčtes, to se dozví na místě. Kdyby šel k praktikovi tak by věděl že to nebude Pfizer protože chlazení. V nemocnici může dostat cokoliv, snad jen 70+ nedostávají Astru ale ofiko info to není.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdybych to měl řešit sám, tak vůbec nevím o čem je řeč 🤔 ty PINy atd... Já jsem to měl totálně bez práce. 

V nemocnici dostane na 90% Pfizer, taky jsem dostal hned termín na druhou dávku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...