Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Návštěvník

Já znám nejlépe tu první 🙂 Jako děcko jsem toho najezdil dost vlakem s dědou a sežral jsem dost nádražního guláše a dršťkové. Samozřejmě na stojáka 😁🍻

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukas souhlas, oranžová a ČSD.

Převzato: Byla to vlastně plošina na náklad, pod ní baterie a vepředu jen stupínek kde stál řidič, rychlost se řídila pedálem a celá ta věc pak dvěma pákami které ten řidič držel rukama. Ovládání bylo za ním v takovém sloupku a z boků byl kryt jen takovým svislým plechem, zepředu nebylo nic. Ta věc jezdila na nádražích, poštách ale i ve fabrikách a většinou tahala i nějaký vozík. Vážilo to přes dvě tuny a dojezd byl samozřejmě omezený, ale to na nádraží nevadilo. Později to nahradil vozík kde sedí dva a řídí se už volantem, ty jezdí dodnes. Tipnul bych si že to dělal někdo v Čechách, možná ČKD nebo Škoda.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, sitler napsal:

Mno, tak zejtra se jedu mrknout na auto, ktery by teoreticky mohlo nahradit moje pomalu se rozkladajici Berlingo :D . Neni tu nekdo z okoli Zeleznyho Brodu s diagnostikou na PSA na vycteni stavu FAPu apod? :D:D 

@sitler Možná si udělej vlastní téma, klidně tady v pokecu, ať je víc na očích. Tady to zapadne do hlubin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, HanysR napsal:

Já první, oranžová, samo že ČSD a většinou Ostrava hl. n., Kunčice, Vítkovice, Havířov, Český Těšín a Bohumín 😁

100% brno
a tusim ze v Koline jeste par let zpet taky byl (pokud tam neni doted)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 minutami, Péťa napsal:

@sitler Možná si udělej vlastní téma, klidně tady v pokecu, ať je víc na očích. Tady to zapadne do hlubin...

To není k tématu na rozdíl od nás ostatních 🤣 @sitler píše co bude dělat zítra 🤣🤣🤣🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR tak abychhom nebyly mimo tema

dnes cesta Kojice - Praha standartne zakaznik musi jezdit tuhle dlouhou cestu hodinu pred koncem moji smeny :D
ale v pohode typek sice chtel zastavit na kazde otevrene benzince po ceste -- dat si pivko a cigarko takze se cesta trochu protahla ale proc by ne
jen tak mimo reci mi nahodil tema ze se mnou ta cesta byla suprova jestli bych ho nechtel v nedeli odvest sluzebne pres Drazdany do Lipska
no kdyz to bude v ramci moji nocni smeny a diky mirne ranni opilosti si vzpomene kterou taxisluzbou jel proc si neudelat vylet :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...